Dolunaydan Astroloji Yengeç Burcu Aylık Yorum-768x465

Sevgili Yengeçler ve yükselen Yengeç burçları, Mayıs ayının hemen başında, 3 Mayıs tarihinde iletişim ve zihin gezegeni Merkür geri hareketini sonlandırıyor olacak. Kariyer alanınızda gerçekleşen geri hareketi dönemi boyunca yaşamış olduğunuz iletişim sıkıntıları artık sona erecek. Geçtiğimiz 3 hafta boyunca eğer bir takım yanlış anlaşılmalar yaşadı iseniz şimdi geriye dönüp bu konuları yeniden gözden geçirebilirsiniz.

4 Mayıs tarihinde gökyüzünde önemli bir gösterge ile hayatınız ile ilgili daha pozitif ve enerjiniz yüksek bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Hayattan beklentileriniz konusunda evrenin size göndereceği işaretleri görme ve fark etme zamanları. Rüyalarınıza dikkat etmenizi öneririm.

8 Mayıs – 14 Mayıs tarihleri arasında ilişkilerinizi sorgulayabilir ve daha mükemmeline ulaşmak için kendinizi zorlayabilirsiniz. İlişki içinde olan Yengeçler, daha sağlam ve derin bağlar kurabilir, ilişki isteyen Yengeç burçlarının hayatına karizmatik ve güçlü kişiler girebilir. Danışmanlık yapan İkizler ise bu dönemde yapacakları görüşmelerinde motive edici ve karşı tarafın sorunlarının derinlerine inerek kalıcı çözüm önerileri sunabilirler. Seans sayılarında bu süreçte artış olabilir.

8 Mayıs’ta başlayana ve etkisi 4 sürecek başka bir gökyüzü etkisi ile mesleğiniz ile ilgili konularda zihninizin çok yoğun çalışacağı ve sürekli yeni fikirler, projeler üreteceği bir dönem yaşayacaksınız. İş sunumlarınızda parlak ve orijinal konuları gündeme getirebilirsiniz. Zihninizden geçenleri açık bir şekilde ortaya koyabileceğiniz bu günlerde, özgür ifadeniz rahatsızlık yaratabilir. Dürüst ve açık ifade her zaman kabul görecektir ama sözleriniz patavatsızlık boyutuna ulaşır ise çevrenizde rahatsızlık yaratabilirsiniz.

10 Mayıs tarihinde çok etkili bir Dolunay yaşayacağız. Akrep-Boğa hattında gerçekleşecek bu Dolunay, romantik ilişkinizi ve arkadaşlık ilişkilerinizi karşı karşıya getirebilir. Paylaşmak ve güven duymak ile sahiplenmek ve tutucu olmak arasında ince bir çizgi olduğunu hatırlatacak olan bu Dolunay, her şeyin ortaya çıktığı bir süreçtir. İçinizde taşıdığınız duygular tüm açıklığı ile ortaya dökülür. Bu Dolunay’ın güzel bir avantajı var. Dolunay’ın meydan geldiği burçların yönetici gezegenleri olan Mars ve Venüs, birbirlerine destekleyici bir görünüm içinde oldukları için, ortaya dökülen tüm konular daha ılımlı şekilde çözüme kavuşabilirler.

11 Mayıs tarihinde gerçekleşecek iki gökyüzü hareketi, bir taraftan inanç sistemiz ile ilgili size sorular sordurturken bir taraftan da çalışma hayatınızın ve kariyer hedefleriniz hakkında nerede olmak istediğinize bakmanızı söyleyecek. İnançlarımızı önce çocukluğumuzda ailemizden gelen bilgiler, daha sonra okul, sonrasında ise arkadaş ve sosyal çevremiz ile şekillendirir, araştırma ve derini öğrenme isteğimizin yoğunluğuna göre de çeşitli kaynakları araştırarak kendimize uygun olanı belirleriz. Bu dönemde yeni bir bakış açısı, geçmişten kalan bir bilgilendirme ile daha ilahi olana yönelme, daha teslimiyetçi bir duygu durumuna geçebilirsiniz. Hayat felsefeniz yeni bir şekillenmeye giderken diğer bir taraftan sosyal alanda kendinizi olduğunuz gibi var etmek ve göstermek için somut adımlar atabilirsiniz.

12 Mayıs tarihinde ebeveynleriniz, aile üyeleriniz ile sevgi dolu ortamlar içinde olabilir, güzel toplantılar düzenleyebilirsiniz. Aile dizimi gibi aile köklerini ilgilendiren çalışmalar yapmak için çok güzel bir dönem.

16 Mayıs tarihinde iletişim ve zihin gezegeni Merkür geri hareketinden sonra tekrar Boğa burcuna geçiyor. Arkadaşlarınıza karşı daha sahiplenici ve kendi fikirlerinizde ısrar eden bir tutum içinde olabilir, sosyal projeleriniz, ortak projeleriniz var ise bunların finansal problemlerine çözümler getirebilirsiniz.

18 Mayıs günü başlayan ve etkisi 5 gün sürecek yeni bir gösterge ile ev ve aile konularınız ile kariyer konularınız hakkında daha fazla ilgi isteyen bir duygu durumu içinde olabilir ve etrafınıza bunu hissettirebilirsiniz. Para konularında lüks ve pahalı şeylere yönelmek isteyebilirsiniz.

18 Mayıs günü destekleyici başka bir gösterge ile özgürlük isteğinizi yaşamak üzere güzel aksiyonlar alabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili kendi işinizi yapmak üzere harekete geçebilirsiniz.

20 Mayıs tarihinde İkizler burcu dönemi başlıyor. Astrolojide İkizler, Merkür’ün yönettiği bir burçtur ve iletişim, zihin, öğrenme, haberleşme en önemli özelliklerindendir. Merak duygusu ile öğrenen ve öğreten bir burç olan İkizler, eğitim ve öğretim konularında da başarılıdırlar. Değişken bir burç olan İkizler, sürekli yeni konular öğrenmek isterler. İkizler burcu döneminde, hepimiz için zihinsel faaliyetlerde artış, yeni eğitimlere başlama, çok fazla kitap okuma, kısa ve sık seyahatler, sosyalleşme, arkadaş toplantıları içinde olma faaliyetlerimiz artabilir. Reklam ve pazarlama, sosyal medya konularında yeni iş fırsatları karşınıza gelebilir, güzel projelere başlayabilirsiniz. Hareketli bir dönem sizi bekliyor.

25 Mayıs saat 22:46’da İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yeni AY zamanı niyetler ve hayatımıza almak istediğimiz, başlatmak istediğimiz konular ile ilgili adımlar atabiliriz. İkizler burcundaki bu Yeni Ay ile spiritüel konular hakkında yeni çalışmalar ve eğitimler isteyebilirsiniz. Yogaya başlamak ya da yoga eğitmeni olmak istiyorsanız tam zamanları.

28 Mayıs tarihinde başlayan ve bu ay sonuna kadar devam edecek güzel bir gökyüzü hareketi bize bol bol hayaller kurdurtacak. Rüyalar aracılığı ile haberler alabilirsiniz.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here