YAY Burcu ve Yükselen Yaylar Şubat 2017 yorumu
Kısa başlık : Kariyerinizde son tutulma gerçekleşecek. Pozitif değişimlere hazır olun.
Sevgili Yay burçları ve yükselen Yaylar, Şubat ayında iki önemli tutulma yaşayacağız. 11 Şubat tarihinde Aslan-Kova hattında gerçekleşecek Ay tutulması ile önce hayat felsefeniz ve inançlarınız konularında daha sonra 26 Şubat tarihinde Balık-Başak hattında gerçekleşecek Güneş tutulması ile kariyer, sosyal alan ve ev-aile konularında değişim ve dönüşümler yaşayacaksınız. Şimdi Şubat ayının bize neler getireceğine bir göz atalım.
1 Şubat tarihinde, iletişim ve zihin gezegeni Merkür özgürlük ve ani değişimler konularında aldığı etkileşimler ile finansal konularınızda size daha özgürce hareket etmeniz yönünde etkiler getirebilir. Hobi olarak yaptığınız işler ile kazançlarınızı artırma yönünde ani kararlar alabilirsiniz. Hız ve risk içeren aktivitelerden bu 5 günlük süreçte kaçınmanızı öneririm.
Bu döneme eşlik edecek ve size güzel bir destek verecek diğer bir gökyüzü hareketi 2 Şubat tarihinde başlayıp yine 5 gün sürecek. İyimser ve hoşgörülü olmanıza destek verecek olan bu etki arkadaşlık, dostluk ilişkilerinizde daha keyifli olmanıza destek verebilir. Bu göstergenin abartma potansiyelini artırabileceğini göz önünde bulundurmanızı öneririm. Gençlere yönelik çalışmalar içinde olmak için karşınıza güzel fırsatlar çıkabilir.
3 Şubat tarihinde, ilişkiler, para ve aşk konularını yöneten Venüs gezegeni, Koç burcuna geçiş yapacak ve 6 Haziran tarihine kadar aşk ve romantizm ile yaratıcılık konularını gösteren alanınızda yer alacak. Yeni bir romantik ilişkiye başlayabileceğiniz bu dönemde, korumacı ve mücadeleci bir tavır içinde olabilir, çekici ve kendinize güvenen haliniz sizi etrafınız tarafından daha ilgi çekici yapabilir. Yaratıcılık konusunda bir çok yeni atılım içinde olacağınız bu dönem, çocuklar ile ilgili çalışmalar size daha çok keyif ve neşe getirebilir. Spor aktivitelerinin çok fazla hayatınızda yer alacağı bu dönemde, her ne kadar bireysel çalışmayı tercih ediyor olsanız da grup çalışmaları içinde yer alabilirsiniz.
6 Şubat tarihinde bize olumlu enerjiler ile destek veren Jüpiter, geri hareketine başlayacak ve 10 Haziran tarihine kadar bu hareketi devam edecek. Umutlarınızın artacağı, yeni projelerde isteğinizin karşınıza yeni fırsatlar getireceği bu dönemde, felsefik ve spiritüel çalışmalar yapan gruplar içinde yer alabilirsiniz. Eski arkadaşlarınız ya da geçmişte çalıştığınız gruplar hakkında haberler alabilir, bu dönemden kalan eksik çalışmalarınız var ise onları tamamlayabilirsiniz.
7 Şubat tarihinde bir diğer önemli değişiklik gerçekleşiyor ve zihin ve iletişim konularını yöneten Merkür, 26 Şubat tarihine kadar kalacağı Kova burcuna geçiş yapıyor. Zihninizin orijinal fikirler ile dolu olacağı bu dönemde, yeni ve ilginç eğitimlere katılabilirsiniz. Eğer astrolojiye ilginiz var ise bu dönemde astroloji ile ilgili çalışmalar yapmak için uygun zamanlar. Kardeşleriniz ve yakın çevreniz ile olan iletişiminiz daha özgür bir tarz içinde olabilir. Kalabalık gruplar ile toplantılar yapabilirsiniz, bu gruplar yakın çevrenizden kişiler olabilir ya da komşularınız ile görüşmeye başlayabilirsiniz.
11 Şubat tarihinde bu ay içinde yaşayacağımız en önemli gökyüzü hareketlerinden ilki meydana gelecek ve Aslan-Kova hattında Ay tutulması gerçekleşecek. Ay tutulmaları duygusal değişim ve dönüşümlerimizi yansıtır ve duygu dünyamız için yeni bir dönemi başlatırlar. Hayata bakışınız, değerlendirmeleriniz, hayat felsefeniz ile ilgili içinizden gelen sese göre hareket etmek ile zihninizin size söylediklerini dinlemek arasında gelgitleriniz olabilir. Karşılıklı çalışan bu enerjiyi dengede tutmak ve her iki tarafın en olumluları ile hareket etmek size çok güzel değişimler getirebilir. Eğer bir hukuk işiniz var ise, bu konuların karara bağlanması mümkün olabilir. Eğer akademik kariyer içinde iseniz, yapmayı planlıyor iseniz ya da yüksek öğrenim görüyorsanız, karşınıza güzel fırsatlar çıkabilir. Geçmek istediğiniz bir bölüm var ise, şimdi değerlendirme ve aksiyonlarınızı belirleme zamanları.
12 Şubat ve sonrasında devam eden bir hafta boyunca, özellikle evinizde huzurlu ve keyifli hissedeceğiniz bir dönem olacak. Çevreniz ile güzel paylaşımların olacağı bu dönemde, eğer bir dernek ya da organizasyon için çalışıyorsanız, önemli görev ve sorumluluklar alabilir ya da bu görevde iseniz başarılı projeler üretebilirsiniz.
19 Şubat tarihinde Güneş Balık burcuna geçecek ve yeni ve duygusal bir 30 günlük dönem başlayacak. Ebeveynleriniz ve ailenize daha duygu dolu ve hassas olacağınız bu dönem, evde zaman geçirmek, kendiniz ile baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Evinizin huzurunu hissetmek, aile bağlarınızın size verdiği destek ve sevgi alışverişini deneyimlemek size çok güzel gelecek.
21 Şubat ve sonrasında devam eden 5 günlük dönemde, arkadaşlık ilişkilerinizde sevgi dolu paylaşımlar yapabilir, arkadaşlarınız ile daha fazla sakin ve huzurlu dolu vakit geçirebilirsiniz. Zihninizin ruhunuz ile temasta olduğu bu günlerde, ruhunuzun size söylediklerini duymak için sakin aktiviteler yapmanızı öneririm, etrafınızdaki sesler susunca içiniz sakinler ve sizinle konuşan yumuşak sesi duyabilirsiniz.
26 Şubat tarihinde Balık burcunda Güneş tutulması gerçekleşecek. Ev ve aile konularını gösteren alanda gerçekleşecek bu tutulma, kariyerinizin de içinde olduğu ve her iki konunun Mart 2015’ten bu yana devam eden değişim sürecinin anlamı itibari ile pozitif öğeler içeren bu son tutulma size güzel fırsatlar getirebilir. Bu tutulma, Saros döngüleri içinde 19 Güney döngüsü olarak geçmektedir. Bu döngünü anlamı hayatımıza hoş sürprizlerin geleceğini, ani mutluluk ve şanslı bir kazanım yaşayacağımızı ve pozitif değişimlerin olacağı yönündedir. Tutulma sırasında gökyüzünde var olan diğer göstergeler ile birlikte karar alma ve uygulama konusunda çok ani hareket etme yönünde cesur olabilir ama aynı zamanda bu ani hareketler sırasında koşulları gözden geçirerek kararlarınıza tekrar bakabilirsiniz. Her türlü değişimi yaşarken, buna olumlu değişimlerde dahil olmak üzere, sakin kalmak ve değerlendirmelerimizi sakinlik ile yapmak, her durumu kabul etmek her zaman bizim için en uygun sonucu getirir.
Bu tarihte saat 17:59’da Balık burcunda Yeni Ay’ı da yaşıyor olacağız. Ev, aile, ebeveynleriniz , yeni bir eve sahip olmak kariyerinizde değişiklik, evinizde yapmak istediğiniz değişiklikler konularında niyetlerinizi yazabilirsiniz.
En güzel ve keyifli değişimlerin olacağı huzurlu ve mutlu bir Şubat ayı yaşamanızı dilerim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here