Dolunaydan Astroloji Yay Burcu Aylık Yorum-768x465

Sevgili Yaylar ve yükselen Yay burçları, zihinsel konular ile iletişim konularını yöneten Merkür, Mayıs ayının hemen başında, 3 Mayıs geri hareketini sonlandırıyor olacak. 10 Nisan tarihinden bu yana hayattan keyif aldığınız konuları gösteren alanda geri hareketini yapan Merkür, aşk ilişkinizde, çocuklarınız ile ilgili konularınızda ya da başladığınız ama devam edemediğiniz yeni hobileriniz ile ilgili konularda yaşadığınız içsel dönüşümleri şimdi hayata geçirme fırsatlarınız karşınıza getiriyor olacak.

4 Mayıs tarihinde başlayan ve etkisi bir hafta sürecek yeni bir gökyüzü etkisi ile ebeveynleriniz ve aile üyeleriniz ile ilgili konularda çok hassas olabilir, sevginizi herkes ile paylaşmak isteyebilirsiniz. Çalışma alanınızda sezgilerinizin kuvvetlenmesi ile önemli farkındalıklar yaşayabilirsiniz. İşiniz hakkında önemli kararlar almak için bu dönemin geçmesini beklemenizi öneririm. Çok yumuşak ve duygusal bir dönem olacağı için karar almakta zorlanabilirsiniz. Bunun yerine evrak işlerinizi halledebilir, dosyalamalarınızı tamamlayabilirsiniz.

8 Mayıs – 14 Mayıs tarihleri arasında büyük dönüşüm gezegeni Plüto, kimliğimizi gösteren Güneş ile destekleyici bir birliktelik içerisinde olacaklar. Değerinizi ve yeteneklerinizi net bir şekilde günlük hayatın içinde sergileyebileceksiniz. İş ortamınızda müdürleriniz ile yapacağınız görüşmelerde farkınızı ortaya koyabilirsiniz ve yönetimin desteğini alarak yönettiğiniz ekibin ve projelerin başarılarını ortaya koyabilirsiniz. İşinizi değiştirmek istiyorsanız, önemli pozisyonlar için güzel teklifler karşınıza gelebilir.

8 Mayıs’ta başlayan ve etkisi 4 sürecek başka bir gökyüzü etkisi özgürlük temalı ortak projeler içinde olmanızı sağlayabilir. Gruplar içinde çalışmalarınız var ise çok akılcı ve farklı fikirler üretebilirsiniz.

10 Mayıs tarihinde Boğa ve Akrep burcu hattında çok etkili bir Dolunay yaşayacağız. Spiritüel alanınız ile günlük rutin işlerinizi gösteren alanda gerçekleşecek bu Dolunay, görünen ve görünmeyen arasında kuracağınız denge ve güven çok önem kazanacaktır. Sahiplenmek mi yoksa güvenerek bırakmak mı? Dolunay zamanları her şeyin görünür olduğu ve Yeni Ay zamanında başlayan konuların ne şekilde devam edeceğine karar vereceğiniz zamanlardır, aynı mı devam etsin yoksa düzeltmeler yapmanıza gerek var mı ?

11 Mayıs tarihi ve sonrasındaki 5 gün boyunca ev ve aileniz ile ilgili konularda hassas olacağınız bir dönem içinde olacaksınız. Evinizde olmak ve sosyal alanda kendinizi zorlamak yerine, sakin ve duygu dünyanızın söyledikleri ile hareket etmeniz size daha iyi gelebilir. Bu tarihte gerçekleşecek başka bir gökyüzü hareketi ise ilişkiler konusunda daha somut ve elle tutulur düşünceler içinde olacağınızı, takım projelerinde destekleneceğinizi gösteriyor.

12 Mayıs tarihinde ve sonrasındaki 5 gün boyunca hissedeceğiniz pozitif ve olumlu duygular, özellikle birebir ilişkilerinizde çok güzel vakit geçirmenize destek verecek. Sevginin güzelliğini ve paylaşımını hissedeceğiniz, romantik ve güzel zamanlar içinde olacağınız bu dönem, güzel kutlamalar yapmak için uygun zamanlar.

16 Mayıs tarihinde iletişim ve zihin gezegeni Merkür geri hareketinden sonra tekrar Boğa burcuna geçiyor. Günlük hayatınız için somut kavramların önem kazandığı, zihninizin sakin olduğu, iletişimizin yavaş ama ne istediğini net ifade eden bir tarz kazandığı bu dönem 6 Haziran tarihine kadar devam edecek.

18 Mayıs günü başlayan ve etkisi 5 gün sürecek yeni bir gösterge ile arkadaşlarınız ile birlikte seçeceğiniz eğlenceli bir grup çalışması içinde olabilirsiniz. Sosyal sorumluluk projelerinde çalışıyorsanız bu tarihler size pozitif anlamda destek verecek, toplamak istediğiniz bağışlar var ise bu dönemi değerlendirebilirsiniz.

18 Mayıs günü destekleyici başka bir gösterge ile herkese çılgınca görünen fikirlerinizi daha anlaşılabilir bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. İlişkilerinizde özgürleşmek ihtiyacınız doğabilir.

20 Mayıs tarihinde İkizler burcu dönemi başlıyor. Astrolojide İkizler, Merkür’ün yönettiği bir burçtur ve iletişim, zihin, öğrenme, haberleşme en önemli özelliklerindendir. Merak duygusu ile öğrenen ve öğreten bir burç olan İkizler, eğitim ve öğretim konularında da başarılıdırlar. Değişken bir burç olan İkizler, sürekli yeni bir konular denemek isterler. Finansal konularınızı yöneten İkizler burcu döneminde para ve kazançlarınız konularında zihniniz çok fazla meşgul olabilir, kendiniz için yeni eğitimlere başlayabilir, hatta kendi değerinizi görmek amacı ile bir marka danışmanı ile çalışabilirsiniz.

25 Mayıs saat 22:46’da karşıt burcunuz olan İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yeni AY zamanı niyetler ve hayatımıza almak istediğimiz, başlatmak istediğimiz konular ile ilgili adımlar atabiliriz. Yeni ilişki isteyen Yay burçları bu konuda niyetlerini yazarken, ilişki içinde olan Yaylar ise ilişkileri için yeni niyetlerini ortaya koyabilirler.

28 Mayıs tarihinde başlayan ve bu ay sonuna kadar devam edecek güzel bir gökyüzü hareketi bize bol bol hayaller kurdurtacak. Rüyalar aracılığı ile haberler alabilirsiniz.

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here