Her sene başında kararlar alırız , yeminler verir , Niyetlerimizi sıralarız. Elimizde listeler olur , bu yıl tamam artık «bu iş» deriz . Peki ya Sonra ….
Çoğumuzun başına en az 1 kere geldiği gibi diyetler bozulur , spor yarım kalır , kitaplar yine başucumuzda birikmeye başlar . Küçücük bu niyetleri gerçekleştirmeyince de kalbimizin içinde olan o esas niyetlerimizi de saklar dururuz kenarda .
Peki siz NİYET kelimesinin «TASARLAMAK» «PLANLAMAK» kökeninden geldiğini biliyormusunuz .
VAS SA ise özel ve çok güçlü bir kelime anlamı ise ŞIMDIDEN OLDU ; zaten gerçekleşti demek olduğunu biliyor musunuz ? . Niyetin gerçekleşeceği değil, az sonra olacağı değil , zaten önceden gerçekleşmiş olduğudur anlamı .
Bu çalışmada içimizden gelen sesi duyarak , niyetlerimizi tam kalbimizde hissederek hepsini somut bir hale getireceğiz. Nasıl niyet edileceğini öğreneceğiz , birebir çalışacağız ve Seminerden niyetlerimizi canlandırmış şekilde ayrılacağız. Birlikte çok eğleneceğiz ve Niyetlerimiz gerçek olacak , göreceğiz …

 

BILGE AKÇAY KIMDIR ?
19 Kasım 1969 tarihinde İstanbul’da doğan Bilge Akçay, orta ve lise öğrenimini Galatasaray Lisesi’nde tamamlamış ve yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünde yapmıştır. 1992 senesinde başladığı profesyonel iş hayatında, uzun yıllar bilişim ve teknoloji sektörünün dünyaca ünlü lider firmalarından Hewlett Packard, Microsoft ve General Electrics firmalarında yöneticilikler yapmış ve profesyonel iş hayatını Mayıs 2016’da sona erdirmiştir.
Kızı Zeynep Eylül’ün hayatına girmesi ile birlikte, kendisini, hayata bakışını ve anneliğini sorgulayan Bilge, 2007 senesi Eylül ayında, Hakan Kırkoğlu ile astroloji eğitimine başlamış ve daha sonra astroloji çalışmalarına Zeynep Süzmen Şen ile devam etmiştir. Astrolojinin engin bilgisini anlamak ve anlatmak için sürekli çalışarak, yeni eğitimleri hayatına katmıştır. Bu yolculuğu sırasında, Tony Wiseman ile Outlook-Essence-Summit, Vernon Frost ile Labirent, Mürüvvet Murat ve Elvan Sümer ile EFT ve Serbest bırakma, Ülker Uzun Polat ile Access Bilinçlilik Sistemine ait Bars Terapisi, Banu Kalaycı ile Dönüşüm Okulu, Volkan Ulusan ile Nefes koçluğu , Nükhet Cebeci ile tasavvuf ve denge, Svagito Liebermeister ile Osho Aile Sergisi ve Eğitimi çalışmalarını tamamlamıştır. Sola Unitas Acdemy’de ICF Akredite Profesyonel Temel Koçluk Eğitiminin ardından London – Faculty of Astrology’de astroloji eğitimlerini sürdüren ve astrolojik danışmanlık ve nefes seansları vermeye devam eden Bilge, kendisine hayatın şifresini sunan astroloji ve dönüşüm konusunda seminerler vermektedir.

 

Yer:           Bostancı Green Park Otel
Tarih:       15 Ocak Pazar 10:00 – 17:30
Eğitmen: Bilge Akçay
Bilgi:         Febru Tok   –  0 (532) 728 20 66
Dolunay Facebook Sayfası için tıklayınız..

 

 

Çalışmayla ilgili daha fazla bilgi almak veya kayıt yaptırmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

[Form id=”2″]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here