TERAZİ Burcu ve Yükselen Teraziler Şubat 2017 yorumu
Kısa başlık : Yakın ilişkileriniz ve ortaklıklar konularının hareketleneceği, bekar Terazilere evlilik getirebilecek bir Şubat ayına başlıyoruz.
Sevgili Terazi burçları ve yükselen Teraziler, Şubat ayında iki önemli tutulma yaşayacağız. 11 Şubat tarihinde Aslan-Kova hattında gerçekleşecek Ay tutulması ile önce arkadaşlık, umutlar, aşk ve romantik ilişkiler ve yaratıcı yönünüz konularında daha sonra ve 26 Şubat tarihinde ise Balık-Başak hattında gerçekleşecek Güneş tutulması ile bilinçaltınız, sağlığınız, rutin işleriniz ve çalışma ortamınız ile ilgili konularda değişim ve dönüşümleri yaşayacağınızı gösteriyor olacaklar. Şimdi Şubat ayının bize neler getireceğine bir göz atalım.
1 Şubat tarihinde, iletişim ve zihin gezegeni Merkür özgürlük ve ani değişimler konularında aldığı etkileşimler ile evinizi değiştirebilir, eğer aileniz ile yaşıyorsanız ve ayrı bir eve çıkmak istiyorsanız bu konuyu konuşma ve sonuca bağlama konusunda destek verebilir. Ebeveynleriniz ile açık iletişim içinde olacağınız bu dönem, fikirlerinizi daha rahat paylaşabilirsiniz.
Bu dönemin başlangıcının hemen ertesinde, 2 Şubat tarihinde başlayıp yine 5 gün sürecek yeni dönemde, iyimser davranışlar içinde olabiliriz. Yukarıda belirttiğim özgür ifade modelinizi, daha keyifli ve kabul edilebilir gelmesine destek verecek olan bu gökyüzü hareketi, konuşmalarınıza sevgi katmanıza ve sevgiden ifade etmeniz ile hem size huzur hem etrafınıza, özellikle aile bireylerinize ve evinize, huzur getirebilir.
3 Şubat tarihinde, ilişkiler, para ve aşk konularını yöneten Venüs gezegeni, Koç burcuna geçiş yapacak ve 6 Haziran tarihine kadar burada kalacak. Yakın ilişkileriniz konularında eğlenceli zamanlar getirebilecek olan bu ziyaret süresince, daha aklınıza estiği gibi davranma modeli içinde olabilirsiniz. İçinizde ki çocuk enerjisinin dışarı çıktığı ve ilişkilerinize yansıdığı bu dönemde, etrafınıza eğlence getirirken alacağınız ani kararlar ile sürprizler yaşatabilirsiniz. İlişkileriniz için savunmacı ve koruyucu bir yaklaşımınız olabilir.
6 Şubat tarihinde bize olumlu enerjiler ile destek veren Jüpiter, geri hareketine başlayacak ve 10 Haziran tarihine kadar bu hareketi devam edecek. İlişkiler konusu ile birlikte kendiniz ortaya koyma konularının bir başka olumlu gezegen tarafından destekleniyor olması Ben-Biz konularında güzel gelişmeler ile geçebileceğini söylüyor olabilir. Bekar Teraziler için evlilik sürprizleri olabilir, ya da ilişki isteyen Teraziler güzel bir ilişkiye başlayabilirler. İç dünyanızın zenginleştiğini hissedeceğiniz bu dönemde, iç huzurunu deneyimlemek ve sevgiyi paylaşmak sizi bambaşka boyutlara taşıyabilir.
7 Şubat tarihinde bir diğer önemli değişiklik gerçekleşiyor ve zihin ve iletişim konularını yöneten Merkür, 26 Şubat tarihine kadar kalacağı Kova burcuna geçiş yapıyor. Aşk, romantizm, keyif konularında ne istediğinizi ifade edebileceğiniz bu ziyaret boyunca, yaratıcı tarafınız size orijinal fikirler ve hobiler getirebilir. Çocuklarınız ile açık ve eşit bir iletişim içinde olabilirsiniz.
11 Şubat tarihinde bu ay içinde yaşayacağımız en önemli gökyüzü hareketlerinden ilki meydana gelecek ve Aslan-Kova hattında Ay tutulması gerçekleşecek. Ay tutulmaları duygusal değişim ve dönüşümlerimizi yansıtır ve duygu dünyamız için yeni bir dönemi başlatırlar. Gelecekle ilgili planlamalar yapabilir, kendinize farklı ve toplum için önemli projeler seçebilir ve bunun yarattığı duygusal değişimler ile hayatınıza farklı bir yön verebilirsiniz. Çocuklar ve gençler ile ilgili bir projede yer almak size tamamlanmışlık hissi getirebilir.
12 Şubat ve sonrasında devam eden bir hafta boyunca, huzurlu hissedeceğiniz ve size nefes aldıracak bir dönem olacak. Bebek sahibi olmak isteyen Teraziler, müjdeli haberler alabilir, bekar Teraziler ise güzel ve romantik bir ilişkiye başlayabilirler.
19 Şubat tarihinde Güneş Balık burcuna geçecek ve yeni ve duygusal bir 30 günlük dönem başlayacak. Duygusal ve hassas olacağınız bu dönemde kendinizi fedakar role sokmamanız yönünde uyarmak isterim. İlahi sevgi ve sevginin yansımasını yaşamak daha huzurlu ve keyifli zamanlar getirebilir.
21 Şubat ve sonrasında devam eden 5 günlük dönemde, yaratıcı gücünüzün sizi yazmaya teşvik ettiğini hissedebilir, güzel paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Felsefe konularının anlatıldığı yeni çalışma alanlarına yönelebilir, tasavvuf ile ilgili kurslara, eğitimlere başlayabilirsiniz.
26 Şubat tarihinde Balık burcunda Güneş tutulması gerçekleşecek. Bilinçaltınızın 2015 tarihinden yaşadığı değişimler ve dönüşümler ile şifalandırdığınız her türlü korku ya da size rahatsızlık veren konularınız bu son tutulma ile güzel bir şekilde bitiyor olacak. Bu tutulma, Saros döngüleri içinde 19 Güney döngüsü olarak geçmektedir. Bu döngünü anlamı hayatımıza hoş sürprizlerin geleceğini, ani mutluluk ve şanslı bir kazanım yaşayacağımızı ve pozitif değişimlerin olacağı yönündedir.
Bu tarihte saat 17:59’da Balık burcunda Yeni Ay’ı da yaşıyor olacağız. Çalışma hayatınız ve sağlık konuları hakkında yeni niyetlerde bulunabilir, eğer evcil bir hayvan istiyorsanız bu dileğinizi yazabilirsiniz.
En güzel ve keyifli değişimlerin olacağı huzurlu ve mutlu bir Şubat ayı yaşamanızı dilerim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here