TERAZİ Burcu ve Yükselen Teraziler Nisan 2017 Yorumu

  Mart ayının son günü Boğa burcuna geçen iletişim gezegeni Merkür ortak kazanç konularında daha somut ve elle tutulur bir iletişim tarzı içinde olacağınızı, bu konular ile ilgili istikrarlı ve tutarlı bir düşünce modeline geçeceğinizi ifade ediyor. Ortaklaşa yapılan her türlü konuda iletişim her zaman çok önemlidir. Bu durum finansal konuları içeriyor ise sağlam ve ne dediğini bilen bir iletişim tarzı bu konuların ustaca yönetilmesinde çok daha büyük önem kazanır.

  0
  146

  Sevgili Terazi burçları ve yükselen Teraziler, Nisan ayı önemli gezegenlerin geri hareketleri ve geri harekette olan gezegenlerin düz hareketi geçmeleri ile hareketli bir dönemi hayatımıza getiriyor.. İletişim gezegeni Merkür 10 Nisan tarihinde 3 haftalık geri hareketine başlayacak. Aynı zamanda disiplini ve öğrenmeyi simgeleyen Satürn 27 Ağustos tarihine kadar sürecek geri hareketine bu ay içinde, 6 Nisan’da başlayacak. Ve ilişkiler, para ve şans gezegeni Venüs 15 Nisan’da geri hareketini sonlandıracak.

  Mart ayının son günü Boğa burcuna geçen iletişim gezegeni Merkür ortak kazanç konularında daha somut ve elle tutulur bir iletişim tarzı içinde olacağınızı, bu konular ile ilgili istikrarlı ve tutarlı bir düşünce modeline geçeceğinizi ifade ediyor. Ortaklaşa yapılan her türlü konuda iletişim her zaman çok önemlidir. Bu durum finansal konuları içeriyor ise sağlam ve ne dediğini bilen bir iletişim tarzı bu konuların ustaca yönetilmesinde çok daha büyük önem kazanır. Bu dönemde karşınıza çıkan iş fırsatlarını değerlendirirken sabırlı ve rasyonel bir düşünce tarzı içinde olacaksınız.

  6 Nisan tarihinde, hayatımızı düzene sokan, öğretileri ile bizi disipline eden, teslimiyeti ve tevekkülü öğreten Satürn, 27 Ağustos tarihine kadar devam edecek geri hareketine başlayacak. Sizin için kardeşleriniz ile olan ilişkileriniz, yakın çevreniz, iletişim ve zihniniz ile eğitim alanınızda gerçekleşecek Satürn geri hareketi, Merkür geri hareketi gibi kısa zaman içinde hayatımıza etkileri olan bir gösterge değildir. Geri hareketin başlayacağı bu tarihte gökyüzünde yer alan diğer önemeli bir gösterge ile birlikte özellikle ilişkilerinizi yönetme şeklinize bakarak, yakın çevrenize yönelik yaptığınız eleştirilere dikkat etmenizi ve bu eleştiriler ile hayatınıza nasıl yön verdiğinize bakmanızı öneririm. Kendinizi durdurmayı mı seçeceksiniz yoksa geçmiş deneyimlerinize göre kendinize yeni bir hayat felsefesi belirleyerek bu yönde mi ilerleyeceksiniz? Bir önce ki geri hareket dönemi olan Mart-Ağustos 2016 döneminde hayatınızda yaşadığınız değişimler ile yakın çevrenize yönelik yaptığınız değişiklikleri şimdi tekrar gözden geçirme ve sağlamlaştırma zamanları olarak değerlendirebilirsiniz. Eğer bu geçmiş dönemde, karşınıza çıkan ve sizi değiştirmeye yönelik deneyimler, olaylar karşında hareket etmediyseniz, şimdi ki etkinin gücü biraz daha itekleyerek hareket ettirmeye yönelik olabilecektir. Aynı hareketleri yaparak farklı sonuç elde etmeyi bekleyemeseniz, mutlaka hareketi değiştirmeniz gerekir. Ayrıca önemle belirtmek isterim ki siz ne kadar direnç gösterirseniz, karşıt güçte size karşı aynı oranda direnç uygulayacaktır. Eğer doğum haritanızda Satürn geri harekette ise bu dönem kendinizi anlamak ve olayları yoluna koymak açısından size daha fazla destek verebilir.

  9 Nisan tarihinde gerçekleşecek ve etkisi bir hafta kadar sürecek olan süreçte, aile ve eviniz ile ilgili konularda önemli değişimler yaşayabilirsiniz. Değişiminize ve dönüşümünüze destek verecek olan bu gökyüzü hareketi, kendi gücünüzü ortaya koma ve ebeveynlerinizin otoriter tavrına karşı çıkma konularında önemli deneyimleri hayatınıza getirebilir. Sağlam ve kalıcı değişimlere adım atacağınız bu süreçte gücünüzü ortaya koymak için enerjinizi ailenize ve evinize yansıtmak yerine, içinize dönerek teslimiyet ve tevekkül ile beklemek ve olan her durumun sizin hayrınıza gerçekleştiği inancınızı sağlamlaştırmak üzerine olmasını tavsiye ederim. Bu dönemde size olumsuz gelen bir sonuç için aradan biraz zaman geçtikten sonra sizin için ne kadar olumlu olduğunu anlayabileceksiniz.

  10 Nisan tarihinde iletişim gezegeni Merkür, ortak kazançlar, sigorta ve kredi ödemeleri alanınızda geri hareketine başlayacak. 3 Mayıs tarihine kadar devam edecek bu gökyüzü hareketi boyunca, yatırım kararlarınız ile ilgili değerlendirmelerinizi çok detaylı bir şekilde yapmanızı ve 3 Mayıs sonrasında tekrar gözden geçirmek üzere bir madde ile sözleşmeleri imzalamanızı öneririm.

  11 Nisan tarihinde Terazi-Koç hattında Dolunay gerçekleşecek. Yakın ve birebir ilişkilerinizde her konunun ve ayrıntının görünür olduğu, kararların tekrar gözden geçirileceği bir dönem olabilir. Yeni Ay zamanında neleri niyet etmiştiniz, şimdi o niyetleri gözden geçirme ve yenileme zamanları.

  14 Nisan tarihinde ilişkilerinizde özgürleşme isteğinizi serbest bırakma isteği ile dolabilirsiniz. 5 günlük bu süreçte, ani kararlar almamanızı ve fevri davranışlardan uzak durmanızı öneririm. Yeni fikirler, ilham, risk alma konularında hemen harekete geçme isteği içerisinde olabilirsiniz. Uzun zamandır sorduğunuz nasıl sorusunun cevabı bu dönemde karşınıza çıkabilir.

  15 Nisan ve önemli bir gösterge düzeliyor. Yönetici gezegeninizi olan Venüs düz hareketine geçerek aşk ve ilişkilere artık daha rahat nefes aldıracak. İlişkilerinizin rayına oturduğu ve kendinizi rahatça ifade etmeye başlayabilirsiniz. Ertelediğiniz estetik değişimleri yapma zamanı. Saçınızı hayalini kurduğunuz şekilde kestirebilir ya da boyatabilirsiniz. Para ve şans daha rahat hayatımıza akabilir.

  19 Nisan tarihinde bir aylık yeni bir dönem başlıyor : Boğa burcu zamanı. Hayattan keyif alma konularının ön planda olduğu, daha fazla sanatsal aktivitenin hayatımızda yer aldığı, para ve yatırım konularında daha ayaklarımız yere basarak hareket ettiğimiz, doğanın keyfini çıkardığımız 30 günlük güzel bir dönem yaşayacağız.

  21 Nisan tarihinde, hayat ile mücadele gücümüzü gösteren Mars, İkizler burcuna geçecek ve 5 Haziran tarihine kadar burada kalacak. Yurt dışı seyahatlerinizin fazlalaşabileceği bu dönemde ticari ilişkilerinizde bol hareketli zamanlar yaşayabilirsiniz. Zihnimizin çok hareketli olacağı, sürekli fikirler üreten, öğrenmeye açık, hayatımızda eğitimlerin bol olacağı bu dönemde, yapacağımız ticari anlaşmalarda analizlerimizi iyi yapıyor olmamız önemli.

  26 Nisan saat 15:17’de Boğa burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Ortak kazançlarınız ve yatırımlarınız konularında niyetlerinizi oluşturabilirsiniz.

  28 Nisan tarihinde aşk ve ilişkiler gezegeni Venüs, karşıt burcunuza geçiş yapacak ve 7 Haziran tarihine kadar size var olan ilişkinizde romantizm dolu anlar getirebilir.

   

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here