Dolunaydan Astroloji Terazi Burcu Aylık Yorum-768x465

Sevgili Teraziler ve yükselen Terazi burçları, ilişkiler alanınızda geçtiğimiz 3 hafta boyunca geri harekette olan iletişim gezegeni Merkür 3 Mayıs tarihinde normal hareketine başlayacak. Bu dönemde kendinizi ifade etme şeklinizde ve ilişkilerinizde yaşadığınız iletişim konularınız rahatlayacak. Eğer bir takım yanlış anlaşılmalar yaşadı iseniz şimdi geriye dönüp bu konuları yeniden gözden geçirebilirsiniz.

4 Mayıs tarihinde gökyüzünde önemli bir gösterge finansal konularınız ile ilgili kararsız ve belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Geçmişinizden kalan parasal konular karşınıza çıkabilir ve burada kalmış çözümsüzlükler ile ilgili adım atmanız ve harekete geçmeniz gerekebilir. Bu konuda kendinizi kurban gibi hissetmek yerine idealinizde olan duruma ulaşmak için yapmanız gerekenlere bakmak daha faydalı ve pozitif bir aksiyon olacaktır.

8 Mayıs – 14 Mayıs tarihleri arasında temel yaşam alanınızda aile büyüklerinizden destek alabilir, özellikle finansal konularınızın çözümü için kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Evinizde yapmak istediğiniz tadilatlar, onarımlar, değişiklikler için çok uygun zamanlar. Aile dizimi çalışması yapmak için bu günleri değerlendirebilirsiniz, aile köklerine ilişkin konuları şifalandırabilirsiniz. Kariyerinizde karizmatik ve güçlü kişiler ile ortaklıklar kurabilir, geleceğe yönelik önemli adımlar atabilirsiniz. Aynı zamanda kariyerinizde yapacağınız önemli hamleler size finansal açıdan da artı kazançlar getirebilir. Yatırım yapmak için uygun zamanlar olabilir. Yeni bir ev alabilir, evinizi satmayı düşünüyorsanız bu dönemde bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

8 Mayıs ve takip eden 4 günlük süreçte yakın ilişkileriniz hakkında zihniniz çok meşgul olacak ve özellikle özgür iletişim ve ifade konularını gündeme getireceksiniz. Açık bir ifade tarzı içinde olacağınız bu dönem, bu iletişim şeklinizi patavatsız olmak ile karıştırmamanızı öneririm. Danışmanlık yapıyorsanız, bu dönemde çalışacağınız kişiler zihni yoğun ve çok fazla çalışan, dikkatini toplamakta zorlanan kişiler olabilir ve aynı şekilde siz de konsantrasyonunuzu sağlamakta zorlanabilirsiniz. Biri ile konuşmak, çalışmak yerine daha fazla kendi özgürlüğünüzü ifade etmek isteyebilirsiniz. Açık havada vakit geçirmek, dans etmek, spor yapmak, hareket halinde olmak size iyi gelecektir.

10 Mayıs tarihinde çok etkili bir Dolunay yaşayacağız. Para ve güven konularını da temsil eden Akrep-Boğa burcunda ve sizin finansal konularınızı gösteren alanda gerçekleşecek bu Dolunay ile finansal konularınız, kendinizi değerli hissetme ve yeteneklerinizi ortaya koyma hakkında her şey görünür olacak. Kendinizi ne kadar güvende hissediyorsunuz? Maddi güvence mi duygusal güvence mi ? bu konuları değiştirmeye ne kadar hazırsınız ? bu önemli soruların cevapları size yeni bakış açıları getirebilir, araya bakışınız değişebilir. Dolunay’ın gerçekleştiği Akrep ve Boğa burcunun yönetici gezegenleri olan Mars ve Venüs’ün birbirlerine destekleyici etkiler içinde olması, bu alanlarda destekleneceğinizi gösteriyor.

11 Mayıs’ta başlayan ve etkisi bir hafta sürecek dönemde, inançlarınız konusunda sergilediğiniz hareket halinde olma durumunuz daha sezgisel ve ruhsal bir etkileşim ile yumuşayacak ve 6.hissiniz kuvvetlenecek. Hayat mücadelesi olmak yerine daha sakin olmak bugünlerde size daha faydalı gelecektir. Bu duygu durumunu yaşarken, bilgilerinizi eğitimler ile sağlamlaştırmak isteyebilir ve ilişkiler konusunda eğitimlere başlayabilirsiniz.

12 Mayıs tarihinde kendinizi cesaretle ortaya koyacağınız ve bunu hayatınızın diğer alanlarına yansıtacağınız pozitif ve güzel bir 5 günlük döneme yaşayabilirsiniz. Ticari konularda şansın sizden yana olacağı bu dönemde, güzel yatırım fırsatları karşınıza gelebilir. Bu günlerde güzel yurtdışı gezi fırsatları olabilir.

16 Mayıs tarihinde iletişim ve zihin gezegeni Merkür geri hareketinden sonra tekrar Boğa burcuna geçerek ortak kazançlarınız ile sigorta, kredi ödemeleri gibi konuları temsil eden alanınızda  Boğa burcunun sebatkar ve istikrarlı duruşunu sergiliyor olacaksınız. 7 Haziran tarihine kadar para konularınız zihninizde daha fazla yer tutacak ve yeni yatırımlar için araştırmalar içinde olabilir ve uzun vadeli yatırımlar yapabilirsiniz.

18 Mayıs günü başlayan ve etkisi 5 gün sürecek yeni bir gösterge ile yönetici gezegeniniz olan Venüs ile Eylül 2016’dan bu yana burcunuz ziyaret eden Jüpiter karşılıklı etkileşim içinde olacaklar. Daha fazla sevgi isteyeceğiniz ve sevgi vereceğiniz, ilginin üzerinizde olmasını istediğiniz zamanlar yaşayacaksınız. Yeme içme alışkanlıklarınıza dikkat etmenizi öneririm. Keyfiniz çok ön planda olacaktır.

18 Mayıs günü destekleyici başka bir gösterge ile özgürlük isteğinizi yaşamak üzere güzel aksiyonla alabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili kendi işinizi yapmak üzere harekete geçebilirsiniz.

20 Mayıs tarihinde İkizler burcu dönemi başlıyor. Astrolojide İkizler, Merkür’ün yönettiği bir burçtur ve iletişim, zihin, öğrenme, haberleşme en önemli özelliklerindendir. Merak duygusu ile öğrenen ve öğreten bir burç olan İkizler, eğitim ve öğretim konularında da başarılıdırlar. Değişken bir burç olan İkizler, sürekli yeni konular denemek isterler. İkizler burcu döneminde, hepimiz için zihinsel faaliyetlerde artış, yeni eğitimlere başlama, çok fazla kitap okuma, kısa ve sık seyahatler, sosyalleşme, arkadaş toplantıları içinde olma faaliyetlerimiz artabilir. Reklam ve pazarlama, sosyal medya konularında yeni iş fırsatları karşınıza gelebilir, güzel projelere başlayabilirsiniz. Hareketli bir dönem sizi bekliyor.

25 Mayıs saat 22:46’da İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yeni AY zamanı niyetler ve hayatımıza almak istediğimiz, başlatmak istediğimiz konular ile ilgili adımlar atabiliriz. İkizler burcundaki bu Yeni Ay ile seyahat etmeyi seviyorsanız bol bol uzak seyahatler isteyebilirsiniz. Hukuksal konularınızın çözülmesi, akademik kariyer yapmak istiyorsanız buna başlamayı, yeni eğitimler ve öğrenim konularını niyet listenize yazabilirsiniz.

28 Mayıs tarihinde başlayan ve bu ay sonuna kadar devam edecek güzel bir gökyüzü hareketi bize bol bol hayaller kurdurtacak. Rüyalar aracılığı ile haberler alabilirsiniz.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here