TERAZİ burcu ve Yükselen Teraziler 2017 Yorumu

2015 senesinden bu yana deneyimler yaşadığınız ve 2017 senesinde de devam edecek olan yeniden yapılandırdığınız konuların başında yakın çevre ilişkileriniz ve kardeşleriniz, kuzenleriniz, komşularınız ile olan ilişkileriniz gelecek. Sorumluklarınızı netleştirdiğiniz, daha net ve gerçekçi bir şekilde yaklaştığınız bu ilişkilerinizde, kendinize özel alan yaratarak yeni bir iletişim modeli içinde olacaksınız. Bu alanın temsil ettiği iletişim ve öğrenme şekliniz ile zihninizin çalışma modelini daha paylaşımcı, öğrenme hevesi yüksek ve bu konularda yeni eğitimler ile kendini geliştiren bir yapıda olabilirsiniz. Daha fazla kitap okuyabilir ve okuduğunuz her kitap ile kendinizi daha fazla geliştirebilirsiniz. Yapacağınız kısa yolculuklar, size yeni ufuklar açabilir, yeni meraklar uyandırabilir. Özellikle kendinizi ifade etme şeklinize destek verecek yazma ve anlatma konularında yeni geliştirici çalışmalar yapabilirsiniz. Edindiğiniz tecrübelerinizi paylaşmak üzere bir blog sayfası açabilir ve burada paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Yeni ticari girişimlerde bulunmak üzere atılımlarda bulunabileceğiniz bu dönemde, ticaret ve medya pazarlama konularında yeni projelere başlayabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz çevreyi değiştirmek isteyebilir ve bunu gerçekleştirmek üzere taşınma kararları alabilirsiniz.  6 Nisan – 25 Ağustos tarihleri arasında, tüm bu konular ile ilgili aldığınız aksiyonları ve değişimleri kendi içinizde değerlendirme şansı bulacaksınız. Yakın çevre ve kardeşler ile ilişkilerinizde belirlediğiniz sınırlarınız sizin yeni özgürlük alanlarınız olabilir ve başta soğuk ve gergin bir yaklaşım ile karşılaşsanız bile daha sonra bu yeni davranış şekliniz kabul görecek ve siz kendinizi dürüstçe bu ilişkiler içinde var edebileceksiniz.

2017 senesinin en şanslı burcunu açıklıyorum: Evet Teraziler ve yükselen Teraziler 2017’nin en şanslı burcu, 11 Ekim sonrasında Jüpiter’in burç değiştirmesi ile bu şans Akrep burcuna geçecek ama bu değişiklik yine size çok güzel gelecek. Çünkü bu sefer de sizin maddi ve manevi kazanımlar alanınıza bolluk ve bereket getirecek. Herkes tarafından fark edilen, huzur enerjisini girdiği her ortama taşıyan, hayatın keyifli ve güzel taraflarını gören ve yaşayan biri olarak çok güzel bir 10 aylık dönem yaşayacaksınız. Özgürlük anlayışınızın genişlediği bu dönemde, yakın ilişkilerinize bu anlayış ile devam edeceksiniz. Karşınıza bol bol yeni fırsatların çıkacağı bu dönemde, işinizi değiştirebilir, yeni bir ortaklık içine girebilir, bekar Teraziler evlenebilirler. Dış görünüşünüzün parlayacağı bu dönemde, Jüpiter aynı zamanda genişlemeyi de temsil ettiği için, kilo alma potansiyeliniz olabilir. Bu konuya dikkat etmenizi ve hayatınıza spor aktiviteleri katmanızı öneririm. Danışmanlık yapan Terazilerin işlerinde de büyüme söz konusu olabilir. 11 Ekim tarihinden sonra, Akrep burcuna geçerek para evinizi ziyaret edecek olan Jüpiter, finansal konularda size daha fazla tutku ve güven hissi getirebilir. Kazançlarınız konusunda hislerinizin de sizi yönlendirmesi ile akıllı yatırımlar yapma şansı yakalayabilirsiniz. Manevi anlamda, kendi değerinizi ortaya koymak için yeni atılımlar yapabilirsiniz, yeteneklerinizin farkına vararak bu konuları geliştirebilirsiniz. Bu konum aynı zamanda karşıt alanı olan ortak kazançlar konularını da harekete geçireceği için, ailenizden ve eşinizden gelen kazançlarınızda artış yaşayabilirsiniz. Sene başında kurduğunuz ortaklık, bu tarihten sonra karlı ve kazançlı bir gelire sahip olabilir.

Şans, ilişkiler, para konularını yöneten ve aynı zamanda sizin de yönetici gezegeniniz olan Venüs, size bu sene güzel fırsatlar getiriyor. 14 Ekim’den başlayarak Kasım sonuna kadar para evinizde Jüpiter ile birlikte hareket edecek olması, finansal kazançlarınız ile manevi yetenekleriniz konusunda size çok güzel fırsatlar getirecek. 3 Şubat – 16 Mayıs tarihleri arasında birebir yakın ilişkiler, ortaklık ve evlilik alanınızda hareket eden Venüs, geri harekette olacağı 6 Mart – 17 Nisan tarihleri haricinde, bu alanda size keyifli zamanlar yaşatacak. Özgürce hareket edeceğiniz bu dönem, yeni bir ilişkiye başlamak için beklediğiniz cesaret konusunda size destek verebilir. 6 Mart – 17 Nisan tarihlerinde ise, kendi içinize dönerek, ilişkilerde ne aradığınız ve nasıl bir ilişki yaşamak istediğiniz sorularının cevaplarına odaklanabilirsiniz. Dışarı yansıma ihtimali olan gergin enerjinizi dengede tutmak adına daha sakin kalacağınız aktiviteleri hayatınıza almak daha iyi gelebilir. Bu dönemde ne kadar çok kendinizi çözerseniz, 17 Nisan sonrası başlayacak ilişkilerinizde o kadar çok mutluluğu yakalayabilirsiniz. 1 Ağustos – 26 Ağustos tarihleri arasında ise kariyerinizde güzel fırsatların karşınıza çıkacağı bir dönem olabilir. Fırsat treni geçerken yakalamak ve binmek önemlidir, aksi halde tren yoluna devam eder ve biz de o fırsatı kaçırmış oluruz.

2017 senesi içinde gerçekleşecek 2 Ay tutulması ve 2 Güneş tutulmasının olduğu alanlar, kadersel değişimlerin hangi yaşam alanlarınızda olacağı konusunda bize ipuçları veriyor. 11 Şubat tarihinde ilk Ay tutulması Aslan burcunda gerçekleşecek ve sizin arkadaşlıklar, sosyal çevre, hayata ilişkin umutlarınız ve tutkularınızı gösteren alanda olacak. Aynı zamanda hayatınızda size destek verenleri de gösteren bu alanda gerçekleşen bu tutulma ile bu ilişkilerinizi samimiyet ve cömert davranma konularında yeniden değerlendireceksiniz. İçinde yer aldığınız gruplarda, sosyal organizasyonlarda karşınıza yöneticilik teklifleri gelebilir.  25 Şubat’ta gerçekleşecek ilk Güneş tutulması, gündelik hayatınız içinde yer alan aktiviteleriniz, çalışma ortamınız ve sağlık konularınızı gösteren alanda gerçekleşecek. Yeni bir iş teklifinin gelebileceği bu dönemde, çalışma arkadaşlarınız ile ilişkileriniz konularını son kez değerlendirme fırsatı sunacak. İki senelik Balık-Başak hattında meydan gelen tutulmaların sonuncusunu yaşayacağınız bu tarihte, bu konularda yaşadığınız değişikliklere son kez bakma ve yenileme şansınız olabilir. Sağlık konularında ki hassasiyetinizin devam edeceği bu süreçte, bedeninize iyi bakma şeklinizi düzenleyebilirsiniz. Bu senenin ikinci tutulma zamanları ise 7 Ağustos tarihinde Kova burcunda gerçekleşecek olan Ay tutulması ile başlayacak. Hayattan keyif alma ve yaratıcılığınızı temsil eden alanda gerçekleşecek bu tutulma ile, kendinize yeni bir hobi edinebilir, yaratıcılığınızı geliştirmek üzerine çalışmalara başlayabilirsiniz.

Aşk ve romantizm konularının size ne anlam ifade ettiği sorularının cevapları sizin için önem kazanabilir ve bu cevaplar ile ilişkinizi yeniden değerlendirebilirsiniz. Çocuklarınızı da temsil eden bu alanda gerçekleşen bu tutulma çocuklarınız ile olan ilişkilerinizde daha keyifli neler yapabileceğiniz hakkında fırsatları karşınıza getirebilir. 21 Ağustos tarihinde Aslan burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması ile bir önceki Ay tutulması tarihi olan 11 Şubat’ta yaşamaya başladığınız arkadaşlık ve sosyal gruplar ile olan ilişkilerinizde duygusal anlamda hissettiğiniz konuları daha somut hale getirecektir.

Senenin en şanslı burcu olarak Teraziler ve yükselen Teraziler, keyifli ve güzel bir sene yaşayacaklar.

Aylık niyetlerinizi yazabileceğiniz zamanlar olarak aşağıda Yeni Ay başlangıç dönemlerini bulabilirsiniz :

28.1. 2017  03:08       Kova

26.2. 2017  17:59       Balık

28.3. 2017  05:58       Koç

26.4. 2017  15:17       Boğa

25.5. 2017  22:46       İkizler

24.6. 2017  05:32       Yengeç

23.7. 2017  12:47       Aslan

21.8. 2017  21:31       Aslan

20.9. 2017  08:30       Başak

19.10. 2017  22:12     Terazi

18.11. 2017  13:42     Akrep

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here