Oldukça etkili bir uygulama olan “Atalar’a Bakış” çalışmasını, Dolunay Ailesi olarak hararetle tavsiye ediyoruz.

Yararını ve etkisini gözlerimizle görmüş ve bizzat deneyimlemiş olarak söyleyebiliriz ki
Atalar’a Bakış” çalışması muhteşem ve çok etkili bir çalışmadır.

Bu Çalışmanın içeriği nedir diye sorarsanız;

Atalar’a , Kök’lere , Soy’a , Aileye  kendi içinde bakmamızı sağlayan bu çalışmanın temeli esasında Alman psikoterapist Bert Hellinger tarafından 1990’larda geliştirilmiştir.

Şirket ; ülke ; aile ; organizasyonlar vb her türlü oluşuma uygulanabilir.

İlişki sorunları, maddi sıkıntılar, hastalıklar, ruhsal sıkıntılar, kilo sorunu, iş alanında, aile içinde veya başka bireyler ile yaşanan sorunlar ve sürekli tekrarlanan olaylar bu çalışmada sıklıkla sorgulanan konular arasında yer almaktadır.

Atalar’a bakış çalışması ile bu sorunların altında yatan sebeplere bakılır. Her birey aile sisteminin bir parçasıdır. Birey kök ailesinden, önceki kuşaklardan ve daha büyük kolektif gruplardan etki alır. Geçmişte yaşanmış travmalar, göç, savaş, ölüm, erken yaşta ebeveyn kaybı ve ayrılıklar, düşük, kürtaj, tecavüz, taciz… vb sistemde tıkanıklık yaratıp bireyin yaşamını etkileyebilir. Ancak bilinçdışı bu etkilerin çoğu zaman farkında değildir. Bu çalışma ile açılan alanda bu farkındalık oluşur. Bu farkındalık ve Atalar sistemi yasalarının dengelenmesi ile şifalanma gerçekleşir.

Atalara bakış çalışmasında uygulayıcının yönettiği, danışan ve temsilcilerle birlikte yapılan bir grup çalışmasıdır, bireysel çalışma da yapılması mümkündür. Çalışmalardan danışanla birlikte temsilci ve gözlemleyen diğer katılımcılar da faydalanırlar.


SUZAN TANIRCAN KİMDİR?
Esasında bir cv de anlatalamayacak kadar dolu olan ve uzun yıllarını farklı bir şekilde sürdürüken, hayatının yönünü yeniden çizen, bu yolda yürüyen, büyüyen ve gelişen, çıktığı nokta ile geldiği nokta arasında büyük değişimleri olan yüreği güzel bir insan . Yinede kısacıkta olsa nereden başladı, nereden buraya geldi ve karşılaştık derseniz de ; Suzan Tanırcan Almanya’da doğdu ve büyüdü, 2 çocuk annesi. Birçok kişisel gelişim eğitimine katıldı. Yoga eğitmenliği ve Aile Dizimi konusunda sertifika eğitimlerini tamamladı. Terapistin Yolu ileri eğitimlerine devam etmektedir. 22 senedir sürdüğü kurumsal iş hayatını 2015’de tamamladı. Yoga eğitmenliğinin yanı sıra Aile Dizimi çalışmaları yapmaktadır.

Yer:           Bostancı Green Park Otel
Tarih:       5 Mart Pazar 10:00 – 17:30
Eğitmen: Suzan Tanırcan
Bilgi:         Febru Tok   –  0 (532) 728 20 66

Dolunay Facebook Sayfası için tıklayınız..

Facebook Event için tıklayınız..

 

 

Çalışmayla ilgili daha fazla bilgi almak veya kayıt yaptırmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

[Form id=”2″]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here