OĞLAK Burcu ve Yükselen Oğlaklar Şubat 2017 yorumu
Kısa başlık :
Sevgili Oğlak burçları ve yükselen Oğlaklar, Şubat ayında iki önemli tutulma yaşayacağız. 11 Şubat tarihinde Aslan-Kova hattında gerçekleşecek Ay tutulması ile önce maddi ve manevi değerleriniz konularında daha sonra 26 Şubat tarihinde Balık-Başak hattında gerçekleşecek Güneş tutulması ile hayat felsefeniz ve inançlarınız konularında değişim ve dönüşümler yaşayacaksınız. Şimdi Şubat ayının bize neler getireceğine bir göz atalım.
1 Şubat tarihinde, iletişim ve zihin gezegeni Merkür özgürlük ve ani değişimler konularında aldığı etkileşimler ile kendinizi özgürce ifade etme ve ortaya koyma konularında kısıtlandığınızı hissettiğiniz tüm zihinsel kalıplarınızdan kurtulduğunuz bu 5 günlük dönemde ailenizden destek görebilirsiniz. Hem kendi motivasyonunuz hem çevrenizdekilere verdiğiniz motivasyonunuz ile risk alma konularında cesur adılar atabilirsiniz. Söz konusu risk almak olduğu zaman, hayatımızın hangi alanında olursa olsun, kendi güvenliğimizi sağlamak ilk önceliğimiz olmalıdır, bunu hep hatırlamanızı öneririm. Atacağınız adımları buna göre değerlendirilmelisiniz.
Yukarıdaki döneme eşlik edecek ve size güzel bir destek verecek diğer bir gökyüzü hareketi 2 Şubat tarihinde başlayıp yine 5 gün sürecek. İyimser ve hoşgörülü tavırlarınız ve davranışlarınız güzel iletişim içinde olmanızı sağlarken özellikle kariyeriniz ile ilgili olumlu fırsatları karşınıza getirecek. Bu tarihlere denk gelen toplantılarınızda çözüm odaklı yaklaşımınız, sorunların çözümünde büyük destek sağlayabilir.
3 Şubat tarihinde, ilişkiler, para ve aşk konularını yöneten Venüs gezegeni, Koç burcuna geçiş yapacak ve 6 Haziran tarihine kadar ev ve aile konularınızı gösteren alanda yer alacak. Yeni bir ev sahibi olmak ya da evinizi değiştirmek istiyorsanız, karşınıza güzel fırsatlar çıkabilir. Ebeveynleriniz ve aileniz ile neşeli ilişkiler içinde olacağınız bu dönemde, çocuksu coşkunuz, kendi dediğinizin olmasında diretme arzunuz, isteklerinizde ısrarcılığınız gerginliğe sebep olsa bile olaylara olumlu bakış açınız bu durumu sakinleştirecektir. Ailenize karşı koruyucu bir tavır içinde olabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili konularda da hedefinize ulaşmak için mücadeleci davranabilirsiniz.
6 Şubat tarihinde bize olumlu enerjiler ile destek veren Jüpiter, geri hareketine başlayacak ve 10 Haziran tarihine kadar bu hareketi devam edecek. Kariyerinizde Eylül 2016 tarihinde başlayan olumlu hava biraz sakinleşmiş olsa bile size derinlerde istediğiniz kariyer değişikliği konusunda destek verebilir. Geçmişte karşınıza gelen kariyer fırsatları tekrar karşınıza çıkabilir.
7 Şubat tarihinde bir diğer önemli değişiklik gerçekleşiyor ve zihin ve iletişim konularını yöneten Merkür, 26 Şubat tarihine kadar kalacağı Kova burcuna geçiş yapıyor. Finansal konularınız ile ilgili daha akılcı fikirler içinde olabilir, kendi yeteneklerinize uygun yeni kazanç modelleri oluşturabilirsiniz.
11 Şubat tarihinde bu ay içinde yaşayacağımız en önemli gökyüzü hareketlerinden ilki meydana gelecek ve Aslan-Kova hattında Ay tutulması gerçekleşecek. Ay tutulmaları duygusal değişim ve dönüşümlerimizi yansıtır ve duygu dünyamız için yeni bir dönemi başlatırlar. Finansal konularınızın hareketleneceği bu etki ile kendi değerinizi ortaya koyma, farkında olma ve buna göre hareket etme isteğiniz size olumlu dönüşümler getirebilir. Karşılıklı çalışan bu enerjiyi dengede tutmak ve her iki tarafın en olumluları ile hareket etmek size çok güzel değişimler getirebilir.
12 Şubat ve sonrasında devam eden bir hafta boyunca, kariyerinizde yaşayacağınız olumlu gelişmeler ile kazancınızda artış olabilir, primler ya da başarılı olduğunuz projelerinizden gelen ek ödemeler alabilirsiniz.
19 Şubat tarihinde Güneş Balık burcuna geçecek ve yeni ve duygusal bir 30 günlük dönem başlayacak. Ruhsal konular ile ilgili eğitimlere katılabilir, iletişiminiz yumuşak ve duygulara yönelik olabilir, kardeşlerinize karşı sevginizi daha fazla gösterebilirsiniz.
21 Şubat ve sonrasında devam eden 5 günlük dönemde, yeteneklerinizi ve yaratıcılığınız ortaya koyma isteğiniz artabilir. Kariyer konularınızın olumlu gelişmeler ile tekrar gündeme gelebilir
26 Şubat tarihinde Balık burcunda Güneş tutulması gerçekleşecek. Bu tutulma, Saros döngüleri içinde 19 Güney döngüsü olarak geçmektedir. Bu döngünü anlamı hayatımıza hoş sürprizlerin geleceğini, ani mutluluk ve şanslı bir kazanım yaşayacağımızı ve pozitif değişimlerin olacağı yönündedir. Tutulma sırasında gökyüzünde var olan diğer göstergeler ile birlikte karar alma ve uygulama konusunda çok ani hareket etme yönünde cesur olabilir ama aynı zamanda bu ani hareketler sırasında koşulları gözden geçirerek kararlarınıza tekrar bakabilirsiniz. Her türlü değişimi yaşarken, buna olumlu değişimlerde dahil olmak üzere, sakin kalmak ve değerlendirmelerimizi sakinlik ile yapmak, her durumu kabul etmek her zaman bizim için en uygun sonucu getirir.
Bu tarihte saat 17:59’da Balık burcunda Yeni Ay’ı da yaşıyor olacağız. Uzak seyahatler, yabancılar ile çalışma, yurtdışında yaşama, hukuk işlerinizin sonuçlanması, medya işlerinizin artması, ticarette olumlu gelişmeler, akademik kariyer, yüksek öğrenim konularında niyetlerinizi yazabilirsiniz.
En güzel ve keyifli değişimlerin olacağı huzurlu ve mutlu bir Şubat ayı yaşamanızı dilerim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here