Dolunaydan Astroloji Oglak Burcu Aylık Yorum-768x465

Sevgili Oğlaklar ve yükselen Oğlak burçları, Mayıs ayının hemen başında, 3 Mayıs tarihinde iletişim ve zihin gezegeni Merkür geri hareketini sonlandırıyor olacak. Temel yaşam alanınızda geçtiğimiz 3 hafta boyunca deneyimlediğim Merkür geri hareketi sonucu yaşamış olduğunuz sadeleşme ve ertelemeler artık yoluna devam edebilir. Aileniz ile ilişkilerinizde yaşadığınız herhangi bir iletişim sorunları oldu ise bu konuları netleştirebilir, gerçek söylemek istediklerinizi şimdi ifade edebilirsiniz.

4 Mayıs tarihinde başlayan ve etkisi bir hafta sürecek yeni bir gökyüzü etkisi ile romantizm konuları içinde kaybolabilirsiniz. Hassas ve duygusal olacağınız bu süreçte sezgileriniz çok artacak ve 6.hissiniz çok kuvvetli çalışacak. Spiritüel konulara yönelik eğitimler ilginizi çekebilir. Bu dönemde rüyalarınıza dikkat edin, rüyalarınız aracılığı ile haberler alabilirsiniz.

8 Mayıs – 14 Mayıs tarihleri arasında romantik ilişki içinde olan Oğlaklar, bu ilişkilerinde ciddiye alınmak ve başarılı olmak konusunda kendilerini zorlayabilirler. Karizmatik bir hava içinde olacağınız bu dönemde, yeni ilişki isteyen Oğlak burçları ve yükselen Oğlaklar, kendilerini yansıtan güçlü ve karizmatik kişileri hayatlarına çekebilirler. Çocuk sahibi olan Oğlak burçları ise, çocukları tarafından daha ciddiye alınmak ve otoritelerini sağlamlaştırmak isteyebilirler. Bu konuda çocuklarınız ile karşılıklı görüşürseniz, en uygun seçimi yapabilirsiniz. Unutmayın, her ilişki iki veya daha fazla kişi ile ilgilidir, sadece kendinize yönelik karar alırsanız, bunun adı ilişki olmaz tek taraflı yönetim olur.

8 Mayıs’ta başlayana ve etkisi 4 sürecek başka bir gökyüzü etkisi ile ev ve aile konularınız ile ilgili cesur kararlar alabilirsiniz. Ayrı eve çıkmak isteyen Oğlak burçları, bu dönemde özgürlüklerini ilan edebilirler. Zihninizden geçenleri açık bir şekilde ortaya koyabileceğiniz bu günlerde, özgür ifadeniz rahatsızlık yaratabilir. Dürüst ve açık ifade her zaman kabul görecektir ama sözleriniz patavatsızlık boyutuna ulaşır ise çevrenizde rahatsızlık yaratabilirsiniz.

10 Mayıs tarihinde çok etkili bir Dolunay yaşayacağız. Akrep-Boğa hattında gerçekleşecek bu Dolunay, romantik ilişkinizi ve arkadaşlık ilişkilerinizi karşı karşıya getirebilir. Paylaşmak ve güven duymak ile sahiplenmek ve tutucu olmak arasında ince bir çizgi olduğunu hatırlatacak olan bu Dolunay, her şeyin ortaya çıktığı bir süreçtir. İçinizde taşıdığınız duygular tüm açıklığı ile ortaya dökülür. Bu Dolunay’ın güzel bir avantajı var. Dolunay’ın meydan geldiği burçların yönetici gezegenleri olan Mars ve Venüs, birbirlerine destekleyici bir görünüm içinde oldukları için, ortaya dökülen tüm konular daha ılımlı şekilde çözüme kavuşabilirler.

11 Mayıs tarihinde gerçekleşecek iki gökyüzü hareketi ile bir hafta süre ile bir yandan günlük koşturmalarınızı sakinleştirip yaşam alanınızda ve yakın çevrenizde daha içe dönük ve dingin bir duygu halinde olacak, bir taraftan ise özgürlükçü düşüncelerinizi sistemli bir şekilde ortaya koyabileceksiniz. Aile içi olan iletişiminizde söyledikleriniz ve ifadeleriniz alışagelmişin dışında olmasına rağmen bu konuda çevrenizden destek göreceksiniz.

12 Mayıs tarihi ve sonrasındaki 5 gün boyunca, gökyüzü size çalışma hayatınız ve kariyerinizde ilerlemeniz için destek veriyor olacak. İş tekliflerinin olacağı, yıldızınızın parlayacağı bu dönemi iyi değerlendirin. Önemli görüşmelerinizi bu tarihlere göre ayarlayabilirsiniz.

16 Mayıs tarihinde iletişim ve zihin gezegeni Merkür geri hareketinden sonra tekrar Boğa burcuna geçiyor. Aşk hayatınızda ısrarcı ve sahiplenici bir iletişim tarzı içinde olabilirsiniz. Her şeyin fazlası zararlı olabileceğini hatırlamanız ilişkiniz açısından önemli olacaktır. Bu dönemde başlayacağınız yeni kurslar daha kalıcı olabilir. Çocukları olan Oğlaklar, çocuklarınız ile iletişiminizde sakin bir tarzınız olacak.

18 Mayıs günü başlayan ve etkisi 5 gün sürecek yeni bir gösterge ile ev ve aile konularınız ile kariyer konularınız hakkında daha fazla ilgi isteyen bir duygu durumu içinde olabilir ve etrafınıza bunu hissettirebilirsiniz. Para konularında lüks ve pahalı şeylere yönelmek isteyebilirsiniz.

18 Mayıs günü destekleyici başka bir gösterge ile özgürlük isteğinizi yaşamak üzere güzel aksiyonla alabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili kendi işinizi yapmak üzere harekete geçebilirsiniz.

20 Mayıs tarihinde İkizler burcu dönemi başlıyor. Astrolojide İkizler, Merkür’ün yönettiği bir burçtur ve iletişim, zihin, öğrenme, haberleşme en önemli özelliklerindendir. Merak duygusu ile öğrenen ve öğreten bir burç olan İkizler, eğitim ve öğretim konularında da başarılıdırlar. Değişken bir burç olan İkizler, sürekli yeni bir konular denemek isterler. İkizler burcu döneminde, hepimiz için zihinsel faaliyetlerde artış, yeni eğitimlere başlama, çok fazla kitap okuma, kısa ve sık seyahatler, sosyalleşme, arkadaş toplantıları içinde olma faaliyetlerimiz artabilir. Reklam ve pazarlama, sosyal medya konularında yeni iş fırsatları karşınıza gelebilir, güzel projelere başlayabilirsiniz. Hareketli bir dönem sizi bekliyor.

25 Mayıs saat 22:46’da İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yeni AY zamanı niyetler ve hayatımıza almak istediğimiz, başlatmak istediğimiz konular ile ilgili adımlar atabiliriz. İkizler burcundaki bu Yeni Ay için çalışma hayatınızda ve ofisinizde yapmak istediğiniz yeni hareketler için, sağlığınız hakkında, spora başlamak için, yediklerinizi düzenlemek için yeni niyetlerinizi yazabilirsiniz.

28 Mayıs tarihinde başlayan ve bu ay sonuna kadar devam edecek güzel bir gökyüzü hareketi bize bol bol hayaller kurdurtacak. Rüyalar aracılığı ile haberler alabilirsiniz.

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here