OĞLAK Burcu ve Yükselen Oğlaklar 2017 Yorumu

Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak burçları, yönetici gezegeniniz Satürn, 2015 senesinden bu yana Yay burcundaki ziyaretini sizin bilinçaltınızı, spiritüel konuları, elde olmayan durumları, gizli konularınızı temsil eden alanda sürdürüyor. Bu ziyaret 2017 senesinin sonuna kadar devam edecek. Bu alandaki bu ziyaret size hayatın bütünlüğü ve evrenselliği içerisinde kendi konumunuz, kendinizi olduğu gibi bırakmanızın nasıl bir duygu yaratacağı ve duygularınıza dokunmanın ne demek olduğu konusunda deneyimler sunuyor. “Bir” olmanın çok fazla konuşulduğu günümüzde, duygu dünyanızın derinliklerine doğru yapacağınız keşif ile kendinizin hangi öğretiler ile bu bilince doğru yol alabileceğinizi keşfedebilirsiniz. Yeni spiritüel temelli eğitimler sonucu öğrendiğiniz bilgiler ile hem kendi bilinçaltınızda yer alan duygu durumlarını çözmek üzerine çalışabilir hem de etrafınızda bulunan kişilere yardım edebilirsiniz. Kendinizi, ulvi konulara yönlendirebilir, desteğe ihtiyacı olan kişilere ulaşarak, onlar ile çalışma fırsatları yaratabilirsiniz. Korkularınız ile yüzleşmeler yaşayabilir ve bu korkuların sebepleri üzerine yoğunlaşarak bundan sonraki hayatınızda, gizliden gizliye sizi tutan bu konulardan kendinizi özgürleştirebilirsiniz. Etrafınızda bulunan kişilere karşı daha somut yaklaşımlar içinde olarak bu kişilerin davranışlarını analiz ederek kendinize yeni yol arkadaşları seçebilirsiniz. Size karşı sergilenebilecek düşmanca tutumlara karşı hazırlıklı olmanızı ve sakinliğinizi koruyarak yolunuza devam etmenizi öneririm. Karanlıkta el yordamı ile ilerlemek yerine artık ışığı açmayı seçtiğiniz ve gerçek anlamlara ulaşacağınız deneyimler ile hayat yolculuğunuza devam edeceğiniz bir sürecin içinden geçmekte olduğunuzu fark edin. Zorlu yaşanan zamanlarına rağmen aslında 2017 sonundan itibaren Satürn’ün burcunuza geçmesi ile birlikte daha sağlam ve emin adımlar ile ve en önemlisi ne istediğini bilmenin verdiği güven ile yolunuza devam edecek olmanız, bu dönem için şükran duymanıza vesile olacaktır.

Bu yıl şanslı olacağınız ve güzel fırsatların karşınıza çıkacağı alan, kariyer ve sosyal statü alanınız olacak. Astrolojide şans ve bolluğu temsil eden gezegen olan Jüpiter, 11 Ekim tarihine kadar kalacağı bu alanınızda size müjdeli haberler getirebilir. Kariyerinizde, karşınıza güzel fırsatların  çıkacağı bu dönemde, yeni iş teklifleri alabilir, yapmakta olduğunuz iş sorumluluğunuz artarak kendinizi daha fazla gösterebileceğiniz bir pozisyona geçebilirsiniz. İş ortamınızda dengeli ve adil bir iş yapma sorumluluğunuz ile enerjiniz diğer iş arkadaşlarınız tarafından fark edilebilir ve daha çok sosyal paylaşım ortamlarında bulunabilirsiniz. Ortaya çıkabilecek her türlü problemde bulacağınız çözümler, ortaya koyacağınız uzlaşmacı çözümler ile yıldızınızın parlayacağı bir dönem geçirebilirsiniz. Daha fazla uluslararası bağlantılar içinde olabileceğiniz bu dönemde, farklı kültürler ile çalışma fırsatları sizi heyecanlandıracak ve yeniye duyduğunuz ilgi ile bu alanlarda hayatınıza yeni eğitimler katabileceksiniz. İş seyahatlerinizin artabileceği bu dönemde özellikle daha geniş kitleler ile iş yapmak için karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir. Adınızın daha fazla bilineceği, daha fazla tanınacağınız bir dönem yaşamaya hazırlanabilirsiniz. 11 Ekim tarihinden sonra Akrep burcuna geçerek, arkadaşlıklar, içinde bulunduğunuz sosyal topluluklar, gruplar ve hayata ilişkin planlarınız, projeleriniz alanında olacak. Arkadaşlık ilişkilerinizde daha tutkulu ve sahiplenici bir tavır içinde olabilirsiniz. Yeni gruplar içine girebilir ve burada göstereceğiniz başarılı çalışmalarınız ile kısa sürede kendinizi tanıtma fırsatınız olabilir. Eğer bir dernek için çalışmalar yapıyorsanız, önemli görevler için sizin adınız geçebilir. Yeni planlarınızı ve projeleriniz ile ilgili yeni fikirler edinebilir ve bunlar üzerinde sabırla ve derinlemesine çalışmalar yapabilirsiniz. İyi talih evi olarak adlandırılan bu yaşam alanındaki Jüpiter’in ziyareti, size hayata dair bol umut ve bu umutlar için tutku ile çalışma getirebilir.

En çok merak edilen diğer konular olan aşk, ilişkiler ve para konularına bakarsak, 2017 içinde en şanslı olacağınız alan, bu konuların yönetici gezegeni Venüs’ün şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter ile birlikte 14 Ekim – 6 Kasım tarihleri arasında beraber hareket edecekleri kariyer alanınızda olacak. Kariyeriniz ile istediğiniz güzel fırsatların karşınıza çıkacağı bu dönemi iyi değerlendirmenizi öneririm. Yeni bir ev sahibi olabileceğiniz bu dönemde, bekar Oğlaklar evlenebilirler. Venüs’ün geri harekette olacağı 5 Mart – 16 Nisan tarihleri arasında, yeni bir iş teklifi gelir ise bunu bu tarihlerden sonra değerlendirmenizi, bu dönem arasında ise kendi içinize dönerek özellikle aile ve ebeveynleriniz ile olan ilişkilerinize bakmanızı öneririm. Eğer yeni bir ev almak ya da evinizde değişiklik yapmak istiyorsanız, bu konuları da 16 Nisan sonrasında değerlendirmeniz daha uygun olacaktır. Aşk, romantizm ve ilişkiler konusunda güzel zamanlar geçireceğiniz, yeni bir aşka, ilişkiye başlama fırsatınız olduğu tarihler ile 5 Haziran – 6 Temmuz ile    1 Ağustos – 26 Ağustos arasındadır.

2017 senesi içinde gerçekleşecek 2 Ay tutulması ve 2 Güneş tutulmasının olduğu alanlar, kadersel değişimlerin hangi yaşam alanlarınızda olacağı konusunda bize ipuçları veriyor. 11 Şubat tarihinde gerçekleşecek Ay tutulması, ortak kazançlar, aileden gelen para, krediler, başkalarından gelen paraları temsil eden alanınızda gerçekleşecek. Yapacağınız yeni yatırımlar konusunda analizlerinizi çok dikkatli yapmanız, size söylenen verilere göre karar vermek yerine, kendinizin araştırarak vereceğiniz kararlara göre hareket etmeniz önemli. Ortak kazançlarınız konusunda takiplerinizi bundan sonraki 2 senelik dönemde dikkatlice yapmanız önemli olabilir. Yaptığınız tüm ödemelerinizin ödeme belgelerini dosyalamanız sonradan yaşanabilecek problemlerde size büyük fayda sağlayacaktır. Adımlarınızı dikkatli attığınız takdirde, finansal kazançlarınızın büyüyebileceği bir dönem için bu tarihlerde yaşayacağınız göstergeler size önemli ip uçları verecektir. 25 Şubat’ta gerçekleşecek 2017 senesinin ilk Güneş tutulması, 2 senedir devam eden Balık-Başak hattındaki son tutulma olacak ve yakın çevreniz, kardeşleriniz ile olan ilişkileriniz, yeni eğitimler, yabancılar, yabancılar ile olan çalışmalar, hukuk konularınız, akademik kariyer alanlarınızda yaşadığınız değişikliklerin son halkasını tamamlayacak. Bu konulara ilişkin belirlediğiniz yeni yaşam seçimlerinizi tamamlama fırsatını bulabilirsiniz. Kafa karışıklığınız artık netleşecektir. Özellikle Güneş tutulmaları, gerçekleştiği yaşam alanında, bize gittiğimizi rayı değiştirme zamanlarını gösterir. Bu senenin ikinci tutulma zamanları ise 7 Ağustos tarihinde gerçekleşecek olan Ay tutulması ile başlayacak. Maddi ve manevi kazançlarınız konusunun mercek altına alındığı bu dönemde, para kazanma şeklinizi yeteneklerinize göre belirlemek üzere yeni kararlar alabilirsiniz. Paraya olan yaklaşımınız, kendi değerinizi ortaya koyma şekliniz hakkında daha ideal ve dürüst bir tavır içinde olabilirsiniz. Para kazanma konularınızı daha fazla toplum yararına olan işlerden kazanmaya yönelebilirsiniz. 21 Ağustos tarihinde gerçekleşecek Güneş tutulması ile bir önceki Ay tutulması tarihi olan 11 Şubat’ta yaşamaya başladığınız dönem önceki dönemin devamı niteliğinde olacak. Ortak kazançlarınız konusunda kararlarınızı ortaya koyabilir ve paylaşımların nasıl olacağı konusunda aklınızdaki planları ve yeni süreçleri ortaklarınıza, etrafınıza iletebilirsiniz. Daha dengede bir harcama planı içinde olacağınız bu dönemde, kazançlarınızı artırmak için yeni projelere başlayabilirsiniz.

2017 senesi Oğlak burçları için yeni kariyer fırsatlarının olacağı ve bu konuda şansın karşılarına çıkacağı bir sene…

Aylık niyetlerinizi yazabileceğiniz zamanlar olarak aşağıda Yeni Ay başlangıç dönemlerini bulabilirsiniz:

28.1. 2017  03:08              Kova

26.2. 2017  17:59              Balık

28.3. 2017  05:58              Koç

26.4. 2017  15:17              Boğa

25.5. 2017  22:46              İkizler

24.6. 2017  05:32              Yengeç

23.7. 2017  12:47              Aslan

21.8. 2017  21:31              Aslan

20.9. 2017  08:30              Başak

19.10. 2017  22:12            Terazi

18.11. 2017  13:42            Akrep

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here