VARlar aleminde VARlığımızı ispatlamak için ses çıkarıyor, konuşuyor, beden hareketleri ile VAR olduğumuzu diğer VARlara onaylatma ihtiyacı duyuyoruz.

Bu ihtiyacı duyan ise Zihnimiz. Zihnimiz, doğası gereği “SORUN BULAN” bir mekanizma olduğundan huzur, uyum ve kişisel mutluluğumuz Zihin boyutu içinde tam anlamıyla mümkün olamıyor. Zihnimiz, bir sorunu çözdüğü an kendine yeni bir sorun buluyor. Yanıtını bulduğumuz her soru ise bizi pek çok soruyla karşı karşıya bırakıyor.

Aslında, Zihni: hangi dalını kesersek keselim yerine yeni dallar veren bir ağaç olarak düşünebiliriz.

En az 7 göbek geriye ait, GENlerimize işleyen kayıtlarla hayata devam ediyoruz. Tüm davranışlarımızı önce anne ve babamız, sonra da daha gerideki aile köklerine karşı bir aidiyet duygusu ve çoğu zaman da şuursuz bir sevgi duygusu ile yapıyoruz. Kuşaktan kuşağa geçen bilinçaltı tortularımız bizim hayatımızı nasıl anlamlandırdığımızı belirliyor ve oluşan enerjisel kilitlenmeler, yaşamımızda sorunlar maskesi altında kendini gösteriyor.

Ruh’un Kokusu seminer ile bizi, kişisel tercihlerimizin, sevdiklerimizin ve sevmediklerimizin ötesinde farklı şekillerde hareket ettiren çok daha büyük bir enerjiye bağlı olduğumuzu keşfederiz.

Kendini tanıma serüveninde “Ruh’un Kokusu” oldukça iyi bir araçtır. Tıpkı , aynı okyanusa dökülmek isteyen nehirler gibi , o da bütüne kavuşmak isteyenler için taze ve sade bir nefestir. Alt metnine baktığımızda ise “İnsan”ın kendi yolculuğunda, “Ne olduğunu değil aslında ne olmadığını” gösterme amacını güder. Sınırlamaz, kapsamaz, örtmez. Yani gayesi eksik, yetersiz ve değersiz olduğunu zanneden, hep yeni bir şeyler öğrenme açlığında olan varlığa yani İnsana , Mükemmelliğini Hatırlatmaktır. Oysa, Varlıklar dünyasında , insana Acizlik kıyafeti biçileli binlerce yıl olmuştur.

Ruh’un Kokusu, ömür denen ve kısıtlı bir müddet olarak armağan edilen Zaman yolculuğunda, Anlam ve Amaç arayışımız için bir Hatırlatıcıdır. Bizi birbirimizden ayıran dili, dini, rengi, mesafeyi bilmez. Çünkü Aynılıktır ana teması, Farklılık değil.

Şu ana kadar ki hayatından başka şey bilmeyen ama kalan ömrünü aynı şekilde geçirmek istemeyen insan, ilk farkındalığı yaşamıştır. En zoru bu Kuantum Sıçramasını yapabilmektir. Sonrası ise FARK-ANda olunan, HİSS-edilen ve AN-laşılan bir gelecektir.

Hayat denen 3 boyutlu dünyada varoluş sebebini arayanlara kendini bulma yolunda bu seminerimiz küçük ama etkili püf noktaları sunacaktır.


Mehmet Resul Ayun Kimdir
1977 yılında doğdum, hep İstanbul’da yaşadım. Hayat yolculuğumun bir anında üniversiteyi bitirmiş, askerliğimi yapmış, ünlü bir telekom firması ve ünlü bir telefon şirketinde yöneticilik yapmıştım. Geçirdiğim bir rahatsızlığın ardından hayatım değişti ve hiç düşlemediğim halde ilahi bir yönlendiriliş ile Reiki ile tanıştım. 2015 yılında Türkiye’nin yarısını gezmiş, üzerine yurtdışı seyahatleri bile yapmıştım . Bu kadar değişik kültür ve geleneklerden gelen insanların farklılıklarına rağmen, yaşam telaşları tek bir noktada buluşuyordu. MUTLU ve HUZURLU yaşamak ve BAŞARILI olmak! Belki de kendi gerçekliğimizde yol almak en doğrusudur bilincine eriştiğimde, Yaşam Koçluğu ile tanıştım. NLP eğitimleri, beden dili, etkili iletişim teknikleri, stres yönetimi, Kemalat Seyri eğitimi ardından Sistem (Aile) Dizimi ve Aile Konstelasyon eğitimleri ile köklerimize indim, yüzlerce kişiyi ateşte yürüterek onlara kendi potansiyellerinin gücünü de gösterdim. 2016 Haziranında ZERRE – Bir Seyr Yolcusu isminde Tasavvuf-Felsefe-Mantık üçlemesini harmanladığım eserim Destek Yayınları tarafından yayınlandı.

Yer:           Bostancı Green Park Otel
Tarih:       9 Nisan 2017, Pazar
Eğitmen:  Mehmet Resul Ayun
Bilgi:         Banu Hotman   – 0 (555) 508 03 80

Dolunay Facebook Sayfası için tıklayınız..

Facebook event için tıklayınız… 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here