Dolunaydan Astroloji Kova Burcu Aylık Yorum-768x465

Sevgili Kovalar ve yükselen Kova burçları, Mayıs ayının hemen başında, 3 Mayıs tarihinde iletişim ve zihin gezegeni Merkür geri hareketini sonlandırıyor olacak. Geçtiğimiz 3 hafta boyunca başladığınız eğitimler yarıda kalmış olabilir, kardeşleriniz ve yakın çevreniz ile olan ilişkilerinde yanlış anlaşılmalar yaşamış olabilirsiniz. Bu tarihten itibaren yarım klan işlerinizi tamamlayabilir ve eğer iletişimde sorunlar yaşadı iseniz bunları düzletebilirsiniz. Geçmişten gelen konularınız ortaya çıkmış ve çözümlenmiş olabilir. Merkür geri harekette olduğu zamanlar aslında içe dönme ve sadeleşme zamanları olarak değerlendirmek daha güzel sonuçlar getirebilir. Eğer eski enerjileri hayatınızdan çıkartmazsanız, yenilerin gelebilmesi için yeriniz olmaz.

4 Mayıs tarihinde başlayan 5 günlük süreçte aileniz ve eviniz ile ilgili konularda duygusal ve hassas olabilir, içinizde coşan ilahi sevginin gücünü hissedebilirsiniz. Aile ve yakın çevreniz ile ilgili evrenin size göstereceği olumlu işaretleri takip edin, yeni bir ev için belki de yeni bir iş için size bilgiler gelecektir. Aileniz ile sakin ve dingin zamanlar geçirmek isteyebilirsiniz. Sezgisel olarak bunları görme, anlama ve yapılması gerekenleri anlayarak yerine getirme zamanları. Eğer eski konular karşınıza gelir ise lütfen neyi kapamam gerekiyor diye bakın, panik yapmanıza gerek yok.

8 Mayıs – 14 Mayıs tarihleri arasında aile köklerinizi ve aile ilişkilerinizi ilgilendiren spiritüel çalışmalar yapmak için çok uygun olacaktır. Aile dizimi çalışmaları gibi çalışmaları bu dönem için çok uygun çalışmalar, çok güzel dönüştürücü şifalar almanız mümkün olabilir. Evinizi ilgilendiren sorunlar için çözüm zamanları, evinizde tadilat ve yenileme çalışmaları yaptırabilirsiniz.

8 Mayıs’ta başlayana ve etkisi 4 sürecek başka bir gökyüzü etkisi size yeni ve değişik eğitimlerin kapısını açabilir. Yazma üzerine çalışmalar yapmak istiyorsanız bunları değerlendirme zamanları. Ani seyahat kararları alarak ilginç ve keşfedilmemiş yerlere gidebilirsiniz. Zihninizin çok hızlı çalıştığı b dönemde, satış-pazarlama konusunda çalışan Kova burçları yeni ve dahiyane pazarlama projeleri üretebilirler.

10 Mayıs tarihinde çok etkili bir Dolunay yaşayacağız. Akrep-Boğa hattında gerçekleşecek bu Dolunay, temel yaşam alanınız ile kariyerinizi gösteren alanlarda gerçekleşecek. Kariyer değişiklikleri, yeni ev sahibi olma olanakları ya da ev değiştirme fırsatları karşınıza çıkabilir. Aile üyelerinizden kariyerinize ilişkin güzel destekler alabilirsiniz. Sahip olmak, tutunmak, güvende hissetmek ve değerlerinize sahip çıkmak konularında hayatınızdaki her şeyi görebileceksiniz. Dolunay’ın gerçekleştiği Akrep ve Boğa burcunun yönetici gezegenleri olan Mars ve Venüs’ün birbirlerine destekleyici etkiler içinde olması, bu alanlarda destekleneceğinizi gösteriyor.

11 Mayıs tarihinde gerçekleşecek iki gökyüzü hareketi ve destekleyen diğer hareketler ile hayatnız hakkında hissettiğiniz pozitif düşünceleriniz enerjinizi yükseltecek. Sosyal çalışmalarınız var ise bu konular hakkında güzel ve sevindirici haberler alabilirsiniz. Diğer bir gösterge ise romantizm konularında güzel hareketlerde bulunabilirsiniz. Sezgilerinizin güçlü olacağı, 6.hissinizin çok aktif çalıştığı bu günlerde, kendinize derin çalışmalar için fırsatlar yaratın. Deniz ile ilgili aktivitelerde bulunmak size iyi gelecektir.

12 Mayıs tarihinde ve sonrasındaki 5 gün için sevgiliniz ile güzel bir seyahat planı yapabilirsiniz. Belki de size sürpriz bir şekilde güzel bir tatil planı gelebilir.

16 Mayıs tarihinde iletişim ve zihin gezegeni Merkür geri hareketinden sonra tekrar Boğa burcuna geçiyor. Ev ve aile konuları ile ilgili daha somut bir iletişim tarzı içinde olabilir, tutarlı ve sakin bir tavır içinde etrafınız ile fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Söylediklerinizde ısrarcı olabileceğiniz bu dönemde, istikrarlı olmak ile inatçı olmayı birbirinden ayırmak, iletişiminizde size daha çok destek verecektir.

18 Mayıs günü başlayan ve etkisi 5 gün sürecek yeni bir gösterge ise yeni ve güzel eğitimleri hayatınıza getirebilir. Kardeşlerinizden ilgi ve sevgi isteği içerisinde olabilir, yasal konularda başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

20 Mayıs tarihinde İkizler burcu dönemi başlıyor. Astrolojide İkizler, Merkür’ün yönettiği bir burçtur ve iletişim, zihin, öğrenme, haberleşme en önemli özelliklerindendir. Merak duygusu ile öğrenen ve öğreten bir burç olan İkizler, eğitim ve öğretim konularında da başarılıdırlar. Değişken bir burç olan İkizler, sürekli yeni bir konular denemek isterler. İkizler burcu döneminde, hepimiz için zihinsel faaliyetlerde artış, yeni eğitimlere başlama, çok fazla kitap okuma, kısa ve sık seyahatler, sosyalleşme, arkadaş toplantıları içinde olma faaliyetlerimiz artabilir. Reklam ve pazarlama, sosyal medya konularında yeni iş fırsatları karşınıza gelebilir, güzel projelere başlayabilirsiniz. Hareketli bir dönem sizi bekliyor.

25 Mayıs saat 22:46’da İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yeni AY zamanı niyetler ve hayatımıza almak istediğimiz, başlatmak istediğimiz konular ile ilgili adımlar atabiliriz. Aşk ve romantizm konuları ile ilgili tüm niyetlerinizi yazmayı unutmayın. Yeni ilişki isteyenler için güzel fırsatlar yaratma zamanları

28 Mayıs tarihinde başlayan ve bu ay sonuna kadar devam edecek güzel bir gökyüzü hareketi bize bol bol hayaller kurdurtacak. Rüyalar aracılığı ile haberler alabilirsiniz.

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here