KOÇ Burcu ve Yükselen Koçlar Nisan 2017 Yorumu

  Koç burçları ve yükselen Koçlar, para ve finans konularında daha somut ve elle tutulur bir iletişim tarzı içinde olacaksınız ve bu konular ile ilgili istikrarlı ve tutarlı bir düşünce modeline geçeceksiniz.

  0
  200

  Sevgili Koç burçları ve yükselen Koçlar, hareketli bir Nisan ayına başlıyoruz. Mart ayının son günü Boğa burcuna geçen iletişim gezegeni Merkür 10 Nisan tarihinde 3 haftalık geri hareketine başlayacak. Aynı zamanda disiplini ve öğrenmeyi simgeleyen Satürn ise 27 Ağustos tarihine kadar sürecek geri hareketine bu ay içinde, 6 Nisan’da, başlayacak. İlişkiler, para ve şans gezegeni Venüs de 15 Nisan’da geri hareketini sonlandıracak.  Şimdi Nisan ayına daha detaylı bakmak gerekir ise ;

  Boğa burcunda seyreden iletişim gezegeni, siz Koç burçları ve yükselen Koçlar için, para ve finans konularında daha somut ve elle tutulur bir iletişim tarzı içinde olacağınızı, bu konular ile ilgili istikrarlı ve tutarlı bir düşünce modeline geçeceğinizi, kendi değerinizi ve yeteneğinizi ortaya koyma konusunda emin adımlar atacağınızı ifade ediyor. Bu dönemde karşınıza çıkan iş fırsatlarını değerlendirirken sabırlı ve rasyonel bir düşünce tarzı içinde olacaksınız.

  6 Nisan tarihinde, hayatımızı düzene sokan, öğretileri ile bizi disipline eden, teslimiyeti ve tevekkülü öğreten Satürn, 27 Ağustos tarihine kadar devam edecek geri hareketine başlayacak. Satürn geri hareketi, Merkür geri hareketi gibi kısa zaman içinde hayatımıza etkileri olan bir gösterge değildir. Uzun bir dönem olan bu süreçte, yaşadığımız önemli olaylarda öğrenme sürecimizin altını tekrar tekrar çizerek önemli derslerimizi ve ödevlerimizi çıkarırız. Geri hareketin başlayacağı bu tarihte gökyüzünde yer alan diğer önemeli bir gösterge ile birlikte özellikle kendiniz ile olan ilişkinizde, kendinize yönelik yaptığınız eleştirilere dikkat etmenizi ve bu eleştiriler ile hayatınıza nasıl yön verdiğinize bakmanızı öneririm. Kendinizi durdurmayı mı seçeceksiniz yoksa geçmiş deneyimlerinize göre kendinize yeni bir hayat felsefesi belirleyerek bu yönde mi ilerleyeceksiniz? Bir önce ki geri hareket dönemi olan Mart-Ağustos 2016 döneminde hayatınızda yaşadığınız değişimler ile hayatı anlama ve yaşama şeklinizde yaptığınız değişikliklerin şimdi tekrar gözden geçirme ve sağlamlaştırma zamanları olarak değerlendirebilirsiniz. Eğer bu geçmiş dönemde, karşınıza çıkan ve sizi değiştirmeye yönelik deneyimler, olaylar karşında hareket etmediyseniz, şimdi ki etkinin gücü biraz daha itekleyerek hareket ettirmeye yönelik olabilecektir. Aynı hareketleri yaparak farklı sonuç elde etmeyi bekleyemeseniz, mutlaka hareketi değiştirmeniz gerekir. Ayrıca önemle belirtmek isterim ki siz ne kadar direnç gösterirseniz, karşıt güçte size karşı aynı oranda direnç uygulayacaktır. Eğer doğum haritanızda Satürn geri harekette ise bu dönem kendinizi anlamak ve olayları yoluna koymak açısından size daha fazla destek verebilir.

  9 Nisan tarihinde gerçekleşecek ve etkisi bir hafta kadar sürecek olan süreçte, kariyerinizde önemli değişimler yaşayabilirsiniz. Sizi değiştiren ve dönüştüren bu değişim, kendi gücünüzü ortaya koma ve karşınızdaki otorite ile başa çıkma konularında önemli deneyimleri hayatınıza getirebilir. Uzun dönemde size sağlam ve kalıcı değişimler getirecek olan bu bir haftalık dönem içinde gücünüzü ortaya koymak için enerjinizi dışarıya yansıtmak yerine, içinize dönerek teslimiyet ve tevekkül ile beklemek ve olan her durumun sizin hayrınıza gerçekleştiği inancınızı sağlamlaştırmak üzerine olmasını tavsiye ederim. Bu dönemde size olumsuz gelen bir sonuç için aradan biraz zaman geçtikten sonra sizin için ne kadar olumlu olduğunu anlayabileceksiniz.

  10 Nisan tarihinde iletişim gezegeni Merkür, maddi ve manevi kazançlar alanınız ile kendinizi ortaya koyma alanınızda geri hareketine başlayacak. 3 Mayıs tarihine kadar devam edecek bu gökyüzü hareketi boyunca, sadeleşmek, durmak, nefes almak ve hayatımızda artık fazlalık olan enerjileri çıkartmak için güzel fırsatlar olacaktır. Eğer önemli yatırım kararlarınız var ise değerlendirmelerinizi çok detaylı bir şekilde yapmanızı ve 3 Mayıs sonrasında tekrar gözden geçirmek üzere bir madde ile sözleşmeleri imzalamanızı öneririm.

  11 Nisan tarihinde Terazi-Koç hattında Dolunay gerçekleşecek. Yakın ve birebir ilişkilerinizde her konunun ve ayrıntının görünür olduğu, kararların tekrar gözden geçirileceği bir dönem olabilir. Yeni Ay zamanında neleri niyet etmiştiniz, şimdi o niyetleri gözden geçirme ve yenileme zamanları.

  14 Nisan tarihinde içinizdeki özgür ruhu serbest bırakma ve tüm zincirleri kırma isteği ve dünyaya özgürlüğünüzü haykırma isteği ile dolabilirsiniz. 5 günlük bu süreçte, yeni fikirler, ilham, risk alma konularında hemen harekete geçme isteği içerisinde olabilirsiniz. Uzun zamandır sorduğunuz nasıl sorusunun cevabı bu dönemde karşınıza çıkabilir.

  15 Nisan ve önemli bir gösterge düzeliyor. Aşk ve ilişkiler artık daha rahat nefes alabilir. Kendiniz ile uğraşmak yerine etrafınıza bakma ve fırsatları değerlendirme zamanları. Ertelediğiniz estetik değişimleri yapma zamanı. Saçınızı hayalin kurduğunuz şekilde kestirebilir ya da boyatabilirsiniz. Para ve şans daha rahat hayatımıza akabilir.

  19 Nisan tarihinde bir aylık yeni bir dönem başlıyor : Boğa burcu zamanı. Hayattan keyif alma konularının ön planda olduğu, daha fazla sanatsal aktivitenin hayatımızda yer aldığı, para ve yatırım konularında daha ayaklarımız yere basarak hareket ettiğimiz, doğanın keyfini çıkardığımız 30 günlük güzel bir dönem yaşayacağız.

  21 Nisan tarihinde, hayat ile mücadele gücümüzü gösteren Mars, İkizler burcuna geçecek ve 5 Haziran tarihine kadar burada kalacak. Zihnimizin çok hareketli olacağı, sürekli fikirler üreten, öğrenmeye açık, hayatımızda eğitimlerin bol olacağı bu dönemde, yapacağımız ticari anlaşmalarda analizlerimizi iyi yapıyor olmamız önemli.

  26 Nisan saat 15:17’de Boğa burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Para ve finansal konularınız, kendi yeteneğinizi keşfetmeniz ve bu yeteneğiniz ile yeni girişimlerde bulunma konularında niyetlerinizi oluşturabilirsiniz.

  28 Nisan tarihinde aşk ve ilişkiler gezegeni Venüs, burcunuza geçiş yapacak ve 7 Haziran tarihine kadar size var olan ilişkinizde romantizm dolu anlar getirebilir. İlişki isteyen Koç burçları için romantik bir ilişki getirebilir. Para ve şans konularında güzel zamanlar sizin için başlıyor.

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here