Dolunaydan Astroloji Koç Burcu Aylık Yorum-768x465

Sevgili Koçlar ve yükselen Koç burçları, Mayıs ayının hemen başında, 3 Mayıs tarihinde iletişim ve zihin gezegeni Merkür geri hareketini sonlandırıyor olacak. Geçtiğimiz 3 hafta boyunca kendinizi ifade etme şeklinizde ve ilişkilerinizde yaşadığınız iletişim konularınız rahatlayacak. Eğer bir takım yanlış anlaşılmalar yaşadı iseniz şimdi geriye dönüp bu konuları yeniden gözden geçirebilirsiniz.

4 Mayıs tarihinde gökyüzünde önemli bir gösterge size finansal konularınızın çözümü için hangi bilinçaltı kalıplarınızı çözmeniz gerektiği konusunda destek verecek. Bugünlerde size gelecek işaretler kendi değeriniz ve özgüveniniz hakkında olabilir. Fiziksel aksiyonda bulunmak yerine içsel çalışmalar yapmanızı öneririm.

8 Mayıs – 14 Mayıs tarihleri arasında gökyüzünde özellikle kariyerinizde ve sosyal alanda kendinizi ortaya koymanız ile ilgili destekleyici etkiler alabilirsiniz. Otoritenizi sağlamlaştırabilirsiniz, ancak bunu zorlayarak ya da etrafınızı kırarak değil daha güvenli bir şekilde yapmanızı öneririm. Başarılı sonuçlar alabilirsiniz, sonuçlanması gereken konularınızın en derin ve önemli taraflarını ortaya koyarak başarılı bir şekilde finalize edebilirsiniz. Karizmatik ve güçlü kişiler ile ortaklıklar kurabilir, geleceğe yönelik önemli adımlar atabilirsiniz. Kariyerinizde yapacağınız önemli hamleler size finansal açıdan da artı kazançlar getirebilir. Yatırım yapmak için uygun zamanlar olabilir.

8 Mayıs’ta başlayana ve etkisi 4 sürecek başka bir gökyüzü etkisi ile zihninizin çok yoğun çalışacağı ve sürekli yeni fikirler, projeler üreteceği bir dönem yaşayacaksınız. Herkese verecek bir cevabınızın olacağı bu 4 gün boyunca, bazen ağzınızdan çıkan kelimeler karşı tarafı üzebilecek kadar sivri olabilir, bu konuda dikkat etmenizi öneririm. Açık sözlü olup net ifade etmek ile patavatsızlık arasında ince bir çizgi vardır, bu çizgiye bu dönemde daha fazla özen göstermeniz etrafınızı kırmamanız için önemli olacaktır.

10 Mayıs tarihinde çok etkili bir Dolunay yaşayacağız. Akrep-Boğa hattında gerçekleşecek bu Dolunay, sizin finansal konularınızı temsil eden alanda gerçekleşecek. Sahip olmak, tutunmak, güvende hissetmek ve değerlerinize sahip çıkmak konularında hayatınızdaki her şeyi görebileceksiniz. Dolunay’ın gerçekleştiği Akrep ve Boğa burcunun yönetici gezegenleri olan Mars ve Venüs’ün birbirlerine destekleyici etkiler içinde olması, bu alanlarda destekleneceğinizi gösteriyor.

11 Mayıs tarihinde gerçekleşecek iki gökyüzü hareketi, yaşam alanınız ile ilgili sezgileriniz ile hareket edeceğinizi ve alınması gereken aksiyonlar konusunda daha rahat olacağınızı gösteriyor. Bir diğer etki ise kariyeriniz ile ilgili halletmeniz gereken evrak işlerinizi kolaylıkla bitirebileceğinizi, fikirlerinizi çok sağlam veriler ile ortaya koyacağınızı ve önemli kişilerden destek alacağınızı gösteriyor. Burada bahsettiğim ilk gökyüzü hareketi için şu uyarıda bulunmak isterim: bu hareket sizin yaşam alanınızda görmeniz gerekenleri bir sis perdesi arkasından gösterebilir ve karşılaşacağınız konularda kafa karışıklığı yaşamanıza sebep olabilir. Bu dönemde sakin kalmak, ileriye yönelik planlarınızda destek alarak hareket etmek daha uygun olabilir.

12 Mayıs tarihinde ilişkiler konusunda daha cesur olacağınız, özellikle yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile beraber hareket ederek güzel vakit geçirebilir, sosyal medya konularında başarılı atılımlar içinde olabilirsiniz. Ticari konularda şansın sizden yana olacağı önümüzde ki 4 gün boyunca, güzel yatırım fırsatları karşınıza gelebilir. Bu günlerde aynı zamanda güzel gezi fırsatları karşınıza çıkabilir.

16 Mayıs tarihinde iletişim ve zihin gezegeni Merkür geri hareketinden sonra tekrar Boğa burcuna geçiyor. Hızlı hareket eden Merkür, sizin maddi ve manevi kazançlar alanınızı yöneten sebatkar ve istikrarlı Boğa burcunda olması, finansal konularınız ve kendi yeteneğinizi ortaya koyma konularınızda tutarlı ve sabırlı olacağınızı gösteriyor. 7 Haziran tarihine kadar para konularınız zihninizde daha fazla yer tutacak ve yeni yatırımlar için araştırmalar içinde olabilir ve uzun vadeli yatırımlar yapabilirsiniz.

18 Mayıs günü başlayan ve etkisi 5 gün sürecek yeni bir gösterge ile ilişkilerinizde daha fazla sevgi ve ilgi isteyebilirsiniz. Abartılı davranışlar içinde olabilir, karşı taraftan bu davranışlarınız hakkında rahatsız hissettiklerine dair geri bildirimler duyabilirsiniz. Yeme içme alışkanlıklarınıza dikkat etmenizi öneririm. Keyfiniz çok ön planda olacaktır.

18 Mayıs günü destekleyici başka bir gösterge ile özgürlük isteğinizi yaşamak üzere güzel aksiyonla alabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili kendi işinizi yapmak üzere harekete geçebilirsiniz.

20 Mayıs tarihinde İkizler burcu dönemi başlıyor. Astrolojide İkizler, Merkür’ün yönettiği bir burçtur ve iletişim, zihin, öğrenme, haberleşme en önemli özelliklerindendir. Merak duygusu ile öğrenen ve öğreten bir burç olan İkizler, eğitim ve öğretim konularında da başarılıdırlar. Değişken bir burç olan İkizler, sürekli yeni bir konular öğrenmek isterler. İkizler burcu döneminde, hepimiz için zihinsel faaliyetlerde artış, yeni eğitimlere başlama, çok fazla kitap okuma, kısa ve sık seyahatler, sosyalleşme, arkadaş toplantıları içinde olma faaliyetlerimiz artabilir. Reklam ve pazarlama, sosyal medya konularında yeni iş fırsatları karşınıza gelebilir, güzel projelere başlayabilirsiniz. Hareketli bir dönem sizi bekliyor.

25 Mayıs saat 22:46’da İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yeni AY zamanı niyetler ve hayatımıza almak istediğimiz, başlatmak istediğimiz konular ile ilgili adımlar atabiliriz. İkizler burcundaki bu Yeni Ay ile yeni bir sosyal çevre, güzel seyahatler yeni eğitimlere başlama, sosyal medya konularında başarılı projeler, zihinsel kapasitemizin artması, ticaret ile uğraşanlar için yeni ve güzel iş konuları isteyebilirsiniz.

28 Mayıs tarihinde başlayan ve bu ay sonuna kadar devam edecek güzel bir gökyüzü hareketi bize bol bol hayaller kurdurtacak. Rüyalar aracılığı ile haberler alabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here