İKİZLER Burcu ve Yükselen İkizler Şubat 2017 yorumu
Sevgili İkizler burçları ve yükselen İkizler, 11 Şubat tarihinde Aslan-Kova hattında gerçekleşecek Ay tutulması ve 26 Şubat tarihinde ise Balık-Başak hattında ve sizin kariyer ile ev ve aile konularını gösteren alanda gerçekleşecek Güneş tutulması Mart 2015 tarihinden bu yana bu alanlarda yaşadığınız değişim ve dönüşümleri sonuçları hakkında öngörüler içeriyor. Şimdi Şubat ayının bize neler getireceğine bir göz atalım.
1 Şubat tarihinde, yönetici gezegeninizin özgürlük ve ani değişimler konularında aldığı etkileşimler ile, finansal konularınız ve ortak kazançlarınız hakkında ani kararlar alabilirsiniz. Kendinizi risk alma konusunda cesur hissedeceğiniz bu dönem, önemli kararlarınız öncesinde analizlerinizi iyi yapmanızı öneririm. Ani karar vermek yerine sizi bu karar götüren farkındalığınıza bakmak daha olumlu kazanımlar getirebilir.
Bu dönemin başlangıcının hemen ertesinde, 2 Şubat tarihinde başlayıp yine 5 gün sürecek yeni dönemde, iyimser davranışlar içinde olabiliriz. Eğer romantik bir ilişki yaşıyorsanız, bu günlerde güzel sürprizler yaşayabilirsiniz. Eğlenceli ve keyifli eğitimlere gidebilir, ilham gücünüz ya da 6. hissiniz size güzel ve yaratıcı çalışmalar getirebilir.
3 Şubat tarihinde ilişkiler, para ve aşk konularını yöneten Venüs gezegeni, Koç burcuna geçiş yapacak ve 6 Haziran tarihine kadar burada kalacak. Hayatın pozitif yanına odaklanacağınız bu ziyaret süresince, çocukluğunuzda yaşadığınız güzel anılardaki gibi etrafınıza pozitif neşe verebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile daha fazla birada vakit geçirebilir, eğer bir derneğe üye iseniz burada önemli sorumluluklar alabilirsiniz.
6 Şubat tarihinde bize olumlu enerjiler ile destek veren Jüpiter, geri hareketine başlayacak ve 10 Haziran tarihine kadar bu hareketi devam edecek. Yaratıcılığınız bu dönemde daha içsel çalışabilir ve kendinizi çocuklar ve gençler ile çalışmalara verebilirsiniz. Daha spiritüel hobiler içinde olabilir, kendinizi sakin tutacak çalışmalara katılabilirsiniz.
7 Şubat tarihinde bir diğer önemli değişiklik gerçekleşiyor ve zihin ve iletişim konularını yöneten ve aynı zamanda yönetici gezegeniniz Merkür, 26 Şubat tarihine kadar kalacağı Kova burcuna geçiş yapıyor. Daha rasyonel bir düşünce şekli içinde olacağınız bu dönemde, eğer akademik kariyer yapıyorsanız ya da başlamayı düşünüyorsanız, yapacağınız çalışmalar toplum faydasına olacak projeler olabilir. İdealist yaklaşımınız ile inançlarınızı yeniden değerlendirebilir ve bu yönde eğitimlere katılabilirsiniz. Kısa yolculuklarınızın olabileceği bu dönemde, sosyal medya çalışmalarınız artabilir. Ticaret ile uğraşıyorsanız, işlerinize daha akılcı çözümler getirebilirsiniz.
11 Şubat tarihinde bu ay içinde yaşayacağımız en önemli gökyüzü hareketlerinden ilki meydana gelecek ve Aslan burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Ay tutulmaları duygusal değişim ve dönüşümlerimizi yansıtır ve duygu dünyamız için yeni bir dönemi başlatırlar. Zihin ve iletişim şekliniz ile hayata bakışınız ve inanç sistemleriniz alanlarını tetikleyecek olan bu gökyüzü hareketi, bir yandan kalbinizin sesini dinleme ve egonuzun kendini ortaya koyma çabası diğer taraftan zihniniz ile hareket etme çabanızı ortaya çıkaracaktır. İki zıt uçta olmak, karar alma ve uygulama açısından zorluk içerebilir. Ancak sağlanacak denge ile her iki tarafın olumlu desteklerini alabilir ve en uygun çözüme ulaşabilirsiniz.
12 Şubat ve sonrasında devam eden bir hafta boyunca, huzurlu hissedeceğiniz ve size nefes aldıracak bir dönem olacak. Yurtdışı seyahatlerinizin olabileceği bu dönemde, pasaportunuzu hazır bulundurmanızı öneririm. Eğer yabancılar ile iş yapıyorsanız, başarılı olacağınız ve bu başarılarınızın takdir göreceği bu dönemi iyi değerlendirin.
19 Şubat tarihinde Güneş Balık burcuna geçecek ve yeni ve duygusal bir 30 günlük dönem başlayacak. Kariyeriniz ile ilgili yoğun bir duygusallık içinde olabileceğiniz Balık burcu döneminde, kendinizi kurban olarak görme riskiniz olabilir. Bu negatif alana girmemenizi tavsiye ederim.
21 Şubat ve sonrasında devam eden 5 günlük dönemde, kariyerinizde yeni ve ilham veren çalışmalara yönelebilirsiniz. Bildiklerinizi paylaşmak için eğitimler verebilir ya da siz eğitimlere katılabilirsiniz. Kendinize kariyer hedefleri belirleyebilir ve umut dolu yepyeni çalışmalara başlayabilirsiniz. Kariyerinizi değiştirmek, yeni kararlarınızı uygulamaya başlamak, ev almak veya değiştirmek için uygun zamanlar.
26 Şubat tarihinde Balık burcunda Güneş tutulması gerçekleşecek. Kariyeriniz için önemli değişimlerin son dönemeci olan bu tutulma aynı zamanda yeni bir dönemin başlangıcı da olacaktır. Bu tutulma, Saros döngüleri içinde 19 Güney döngüsü olarak geçmektedir. Bu döngünü anlamı hayatımıza hoş sürprizlerin geleceğini, ani mutluluk ve şanslı bir kazanım yaşayacağımızı ve pozitif değişimlerin olacağı yönündedir. Tutulma sırasında gökyüzünde var olan diğer göstergeler ile birlikte karar alma ve uygulama konusunda çok ani hareket etme yönünde cesur olabilir ama aynı zamanda bu ani hareketler sırasında koşulları gözden geçirerek kararlarınıza tekrar bakabilirsiniz. Her türlü değişimi yaşarken, buna olumlu değişimlerde dahil olmak üzere, sakin kalmak ve değerlendirmelerimizi sakinlik ile yapmak, her durumu kabul etmek her zaman bizim için en uygun sonucu getirir.
Bu tarihte saat 17:59’da Balık burcunda Yeni Ay’ı da yaşıyor olacağız. Kariyeriniz hakkında tüm niyetlerinizi yazabilirsiniz.
En güzel ve keyifli değişimlerin olacağı huzurlu ve mutlu bir Şubat ayı yaşamanızı dilerim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here