Dolunaydan Astroloji İkizler Burcu Aylık Yorum-768x465

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler burçları, yönetici gezegeniniz Merkür, Mayıs ayının hemen başında, 3 Mayıs tarihinde geri hareketini sonlandırıyor olacak. 10 Nisan tarihinden bu yana hayata dair umutlarınız ve aynı zamanda iyi talih evi olarak adlandırılan alanda geri hareketini yapan Merkür, size bu konular hakkında sadeleşme ve enerjisi biten konuları sonlandırmanıza destek vermiş olabilir. Artık harekete geçme zamanları geldi….

4 Mayıs tarihinde gökyüzünde önemli bir gösterge kariyer hayatınız ile ilgili size evrenden güzel işaretler gelebilir. Bu işaretleri fark etmeniz, görmeniz aklınızda bulunan sorulara güzel cevaplar bulmanıza destek verebilir. Bu tarihi takip eden 5 gün boyunca, kariyeriniz hakkında önemli kararlar vermemenizi, aldığınız işaretleri içselleştirmenizi öneririm.

8 Mayıs – 14 Mayıs tarihleri arasında büyük dönüşüm gezegeni Plüto, kimliğimizi gösteren Güneş ile destekleyici bir birliktelik içerisinde olacaklar. Bilinçaltınızda bulunan güvende hissetme kalıplarınızın derinden değişim göstermesi, sahip olduğunuz maddi kazanımlarınızı yeniden değerlendirmenize, belki de artık “kazanç“  yerine “gelir “ demenize sebep olacak köklü bir dönüşüme destek verecek. Yeni iş ortaklıkları içinde olabileceğiniz bu dönemde, güçlü ve karizmatik kişilerden yardım alabilirsiniz. Bilinçaltı derinliklerinizde var olan her türlü duygu ile karşılaşabilir ve bunları derinden şifalandırarak sağlam ve kalıcı adımlar atabilirsiniz.

8 Mayıs’ta başlayan ve etkisi 4 sürecek başka bir gökyüzü etkisi özgürlük temalı ortak projeler içinde olmanızı sağlayabilir. Gruplar içinde çalışmalarınız var ise çok akılcı ve farklı fikirler üretebilirsiniz.

10 Mayıs tarihinde Boğa ve Akrep burcu hattında çok etkili bir Dolunay yaşayacağız. Spiritüel alanınız ile günlük rutin işlerinizi gösteren alanda gerçekleşecek bu Dolunay, görünen ve görünmeyen arasında kuracağınız denge ve güven çok önem kazanacaktır. Sahiplenmek mi yoksa güvenerek bırakmak mı? Dolunay zamanları her şeyin görünür olduğu ve Yeni Ay zamanında başlayan konuların ne şekilde devam edeceğine karar vereceğiniz zamanlardır, aynı mı devam etsin yoksa düzeltmeler yapmanıza gerek var mı ?

11 Mayıs tarihi ve sonrasındaki 5 gün boyunca iş hayatınızda yapmanız gereken hareketler ve aksiyonlar için kendinizi motive etmekte zorlanabilirsiniz. Bu dönem, fiziksel hareket içinde olmaktansa daha spiritüel olmaya destek veren bir enerji içinde olmak uygun olacaktır. Sosyal alanda kendinizi zorlamak yerine, sakin ve duygu dünyanızın söyledikleri ile hareket etmeniz size daha iyi gelebilir. Bu tarihte gerçekleşecek başka bir gökyüzü hareketi ise ilişkiler konusunda daha somut ve elle tutulur düşünceler içinde olacağınızı, takım projelerinde destekleneceğinizi gösteriyor.

12 Mayıs tarihinde ve sonrasındaki 5 gün belki de bu ayın en güzel zamanları olabilir, aşk ve romantizm açısından çok destekleniyor olacaksınız. Yeni bir aşk için ihtiyacınız olan tüm destek ve cesaret sizinle birlikte olacak. Bu dönemde yeni hobiler içinde olabilirsiniz.

16 Mayıs tarihinde iletişim ve zihin gezegeni Merkür geri hareketinden sonra tekrar Boğa burcuna geçiyor. Somut kavramların önem kazandığı, zihninizin sakin olduğu, iletişimizin yavaş ama ne istediğini net ifade eden bir tarz kazandığı bu dönem 7 Haziran tarihine kadar devam edecek.

18 Mayıs günü başlayan ve etkisi 5 gün sürecek yeni bir gösterge ile sevgi ve ilgi konusunda elinde bulunanların size az geldiğiniz ve daha fazla sevgiye ihtiyacınız olduğunuz düşünebilirsiniz. Kalabalık gruplar ile yeni ve keyifli çalışmaların başlayabileceği bu süreçte duygularınızı açıkça ifade edebilirsiniz. Spekülatif yatırım araçlarından bu günlerde uzak durmanızı tavsiye ederim.

18 Mayıs günü destekleyici başka bir gösterge ile herkese çılgınca görünen fikirlerinizi daha anlaşılabilir bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. İlişkilerinizde özgürleşmek ihtiyacınız doğabilir.

20 Mayıs tarihinde İkizler burcu dönemi başlıyor. Astrolojide İkizler, Merkür’ün yönettiği bir burçtur ve iletişim, zihin, öğrenme, haberleşme en önemli özelliklerindendir. Merak duygusu ile öğrenen ve öğreten bir burç olan İkizler, eğitim ve öğretim konularında da başarılıdırlar. Değişken bir burç olan İkizler, sürekli yeni konular öğrenmek isterler. Finansal konularınızı yöneten İkizler burcu döneminde para ve kazançlarınız konularında zihniniz çok fazla meşgul olabilir, kendiniz için yeni eğitimlere başlayabilirsiniz.

25 Mayıs saat 22:46’da İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yeni AY zamanı niyetler ve hayatımıza almak istediğimiz, başlatmak istediğimiz konular ile ilgili adımlar atabiliriz. Kendinizi ilgilendiren bir konuda niyetlerinizi yazabilirsiniz. Bu Yeni Ay size hizmet eden bir Yeni Ay, değerlendirmenizi tavsiye ederim.

28 Mayıs tarihinde başlayan ve bu ay sonuna kadar devam edecek güzel bir gökyüzü hareketi bize bol bol hayaller kurdurtacak. Rüyalar aracılığı ile haberler alabilirsiniz.

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here