Hipnoz teknikleri ile yapılan Regresyon (geçmiş) ve Progresyon (gelecek) çalışmaları hayatınızda duyusal ve duyggusal bir iyileşme sağlar. Geçmiş takıntılar, daimi korkular, bitmeyen yas, gelecek kaygı ve endişeleri, hüzün, hayal kırıklıkları denetimsiz duygular, duyuların tam kullanılamayışı, öfke, pişmanlık,suçluluk vb. yük duygulardan özgürleştirir ve dengeler.

Regresyon ve Progresyon yaşam terapilerinde amaç; zihin-beden sisteminde bulunan geçmişe dair birikmiş duyguları ve geleceğe yönelik endişe ve korkuların bedende yarattığı tıkanıklıkları serbest bıraktırmaktır. Bu serbest bırakmayla içsel dengelenme yeniden sağlanır. Geçmişten ve gelecekten özgürleşip anda kalarak içinizdeki gücü ve sevgiyi yeniden keşfetmeye başlarsınız.

Güler Pınarbaşı Kimdir ?

Farkındalık Eğitmeni, hipnoterapist ve yazardır. Uzun yıllar basın-yayın- halkla ilişkiler sektöründe çalışmıştır. 2000 yılında Üçüncügöz Dergisi’ni yayımlamaya başlamış ve farkındalık konularında araştırmalar yaparken birçok eğitim ve uygulamalara katılmıştır. NLP Trainer (Beyin Dili Programında eğitimcinin eğitmeni), Hipnoterapi de NLH Master (Beyin Dili Hipnoterapisi), bir çok şifa sanatlarında da uygulayıcı ve eğitmendir.

İstanbul’da yaşamaktadır. Asya ve Avrupa Yakası’ndaki merkezlerde bireysel seanslar, kurumsal grup çalışmaları yapmakta, 3.Göz Farkındalık Okulu kapsamındaki konularda, farkındalık eğitim ve seminerleri düzenlemektedir.

KONU KAPSAMINDA ALDIĞI EĞİTİMLER:

* 2004 NLP Pracititioner/ INLPTA’nın eğitmen Debra Wylde’ dan,
* 2005 NLP Practitioner / The Universal NLP Association (UNLPA) ve The Society of Neuro- Linguistic Programming (NLPNOW) eğitmeni Philip Holt’dan,
* 2005 NLP Master Practitioner / Europan & Middle Eastern Institute of Hypnosis (EMEIH) kurum eğitmeni Ralph Watson’dan, Beyin Dili Hipnoterapi Eğitimleri (Neuro Linguistic Hipnoteraphy)
* 2005 NLH Practitioner / Europan & Middle Eastern Institute of Hypnosis (EMEIH) isimli kurum eğitmeni Robert Smith’den,
* 2004 NLH Practitioner ve Master Practitioner eğitimi, Europan & Middle Eastern Institute of Hypnosis (EMEIH) kurum eğitmeni Ralph Watson’dan…
* 2005 NLP Master Training Eğitimi/ The Universal NLP Association (UNLPA) kurum eğitmeni Sue Knight’tan
* 2005 NLP Trainer Training Eğitimi (Uzman Eğitmen Eğitimi)/ British Board of NLP (BBNLP) eğitmeni Sue Knight’tan alarak bu konudaki tüm eğitimlerini tamamlamıştır.

BIOREZONANS EĞİTİMLERİ:

* 2015 NeuroFeedback Klinisyenlik Eğitimi Orhan Kılıçcı
* 2015 Integratif Tıp Nedir? Eğitimi Dr. Ersal Işık
* 2016 Deneyimsel Tasarım Öğretisi Ceyda Selahi -Dönüşüm Konağı
* 2016 Başarı Psikolojisi – Ceyda Selahi- Dönüşüm Konağı

Yer:           Bostancı Green Park Otel
Tarih:       30 Nisan Pazar, 10:00 – 18:00
Eğitmen:  Güler Pınarbaşı
Bilgi:        Febru Tok   –  0 (532) 728 20 66

 

Dolunay Facebook Sayfası için tıklayınız..

Facebook Event için tıklayınız..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here