1969 yılında doğdum. Orta ve lise eğitimimi Galatasaray Lisesi’nde tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi Eğitim Yüksek Okulu’ndan mezun oldum. 21 yıl bilişim sektöründe çeşitli pozisyonlarda çalıştıktan sonra, 2011 yılında üst düzey yöneticilik yaptığım görevimden ayrılarak kurumsal hayata veda ettim.

 

1995-2000 yılları arasında yaşadığım panik bozukluğun tedavi arayışlarında çeşitli tamamlayıcı tıp yöntemleri ile tanıştım. Bu alanda çok çeşitli seminerlere katıldım ve eğitimler aldım. Kişisel gelişim ve tamamlayıcı tıp konularında çok değerli firmalarla ve hocalarla çalıştıktan sonra bu birikimimi benzer arayışta olan kişilere aktarmaya karar verdim.

 

1999’da TFT (Thought Field Therapy) ile başladığım panik bozukluk tedavisinde bir gün gibi kısa bir sürede ciddi bir düzelme kaydettim. 2005 yılından itibaren bu tekniğin daha geliştirilmiş bir versiyonu olan EFT (Emotional Freedom Techniques) ile ilgili eğitimlere katıldım ve EFT Master sertifika programını tamamladım. Outlook, Essence eğitimlerine katılımcı olduktan sonra, bu eğitimlerde asistanlık yaptım. Aktif Dinleme, Kişilik Stilleri, Ho’oponopono, Çekirdek İnanç eğitimlerinin yanısıra, Access Bars, Yaşam Koçluğu ve EmoTrance sertifika programlarını tamamladım.  Öğrenci Koçluğu ve NLP sertifika programlarını 2013 yılının ilk çeyreğinde tamamladım.

Kendi yaşam kalitemi panik bozukluğun kıskacından çıkararak, gerçek bir keyif düzeyine çıkarmama destek olan bu teknikleri öğreterek paylaşmak beni en mutlu eden uğraşıların başında geliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here