Pera Eğitim, 4-16 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen ve üç farklı (4-6, 7-12 ve 13-17) yaş grubuna yönelik geliştirilen atölyelerle yaz aylarında da dopdolu bir programa sahip. Atölyelere katılan çocuklar ve gençlerin yarattıkları nesnelerle oluşturulan seçki ise Ağustos-Eylül ayları arasında Pera Eğitim Atölyesi’nde sergilenecek!

4-6 yaş grubuna yönelik Sancho’nun Doğası, Kağıt Tabaklarla Akvaryum, Bir Daha Bak!, Fırıldak Parmaklar ve Neon Harfler, Kat Kat Tuval adlı atölyelere katılacak çocuklar rengarenk boyalarla yaratıcılıklarını geliştirebilecekler. 7-12 yaş grubuna yönelik program, farklı tekniklerle kitap-kapak tasarımı, yazı, çizim ve geri dönüşüm gibi konulara odaklanan Rengarenk Saatim, Nerede, Ne Olmak İstersin?, Çizgi Hikayem, Kitap Kapağımı Tasarlıyorum! ve Sihirli Mürekkep: Çin Sanatı atölyeleleri ile doğayı keşfe çıkaran Rüzgar Çanları ve Bir Sürü Balık adlı atölyelerden oluşuyor. 13-17 yaş grubuna özel Kendi Matbaanı Kur” atölyesi ise matbaalarda uygulanan basım tekniklerinin temel mantığını öğretiyor.

10 kişilik gruplar halinde gerçekleştirilecek etkinliklerin biletlerini Biletix üzerinden temin edebilirsiniz. Atölye katılım ücretleri PERAkart aile sahiplerine %50 indirimli! Detaylı bilgi için 0212 334 99 00’ı arayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here