BOĞA Burcu ve Yükselen Boğalar Şubat 2017 yorumu
Sevgili Boğa burçları ve yükselen Boğalar, 11 Şubat tarihinde Aslan-Kova hattında Ay tutulması ve 26 Şubat tarihinde ise Balık-Başak hattında Güneş tutulması yaşayacağımız bu ay, önemli değişim ve dönüşümler yaşayabileceğimiz yönünde öngörüler içeriyor. Şimdi Şubat ayının bize neler getireceğine bir göz atalım.
1 Şubat tarihinde, bilinçaltınızda ve duygusal dünyanızda 2011 Mart ayından bu yana yaşamakta olduğunuz farkındalıklar ile hissettiğiniz yeni özgür olma haliniz, hayat felsefeniz ve inançlarınız konusunda zihninizde var olan bilgileri ve kalıpları değiştirme ve ifade etme yönünde size destek verecek. Bu konular hakkında karşınıza yeni eğitim fırsatları çıkabilir. Zihninizi serbest bıraktığınız zaman ne kadar özgür olduğunu ve yepyeni öğrenme metotları ile ilgi çekici orijinal bilgilere ulaşabilirsiniz. Gerginlik veren ortamlardan uzak durmanızı öneririm.
Bu dönemin başlangıcının hemen ertesinde, 2 Şubat tarihinde başlayıp yine 5 gün sürecek yeni dönemde, iyimser davranışlar içinde olabiliriz. Çalışma ortamınızda pozitif ve huzurlu iletişim içinde olabilir, çevrenizdeki kişilere destek verebilirsiniz. Günlük rutinlerinizde, kendinizi akışa bırakabilir, kontrol etmekten vazgeçebilirsiniz. Zihniniz yoğun şekilde çalışabilir ve hareketleriniz abartılı olabilir. Kendinizi böyle durumlarda fark edin ve sakinleşmek için fırsatlar yaratın, sadece nefesinize odaklanmak dahi sizi bulunduğunuz ana getirir.
3 Şubat tarihinde, ilişkiler, para ve aşk konularını yöneten Venüs gezegeni, Koç burcuna geçiş yapacak ve 6 Haziran tarihine kadar burada kalacak. Bilinçaltınız, psikolojik alanınız ve gizli kalmış korkularınız alanınızda gerçekleşecek bu ziyaret süresince, ani duygu değişimleri yaşayabilirsiniz. En derine ittiğiniz korkularınız ile yüzleşmek başlarda size gerginlik verse bile bunları artık çözmek için harekete geçmek daha iyi hissettirebilir.
6 Şubat tarihinde bize olumlu enerjiler ile destek veren Jüpiter, geri hareketine başlayacak ve 10 Haziran tarihine kadar bu hareketi devam edecek. Çalışma ortamınız, günlük yaptığınız rutin işleriniz ve sağlık alanında gerçekleşecek bu hareket süresince, yoğunluğu yönetmekte zorlanabilirsiniz. İş hayatınızda sahip olduğunuz inanç kalıplarınızı gözden geçirebilirsiniz. Sağlığınız konusunda hassas olabileceğiniz bu dönem, kontrollerinizi abartmaktan kaçınmanızı öneririm.
7 Şubat tarihinde bir diğer önemli değişiklik gerçekleşiyor ve zihin ve iletişim konularını yöneten Merkür, 26 Şubat tarihine kadar kalacağı Kova burcuna geçiş yapıyor. Kariyer alanınızdaki bu değişim, size yepyeni kariyer fırsatları getirebilir ya da var olan kariyerinizde iş yapma şeklinize kendinize göre yeniden yorumlayabilirsiniz.
11 Şubat tarihinde bu ay içinde yaşayacağımız en önemli gökyüzü hareketlerinden ilki meydana gelecek ve Aslan burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Ay tutulmaları duygusal değişim ve dönüşümlerimizi yansıtır ve duygu dünyamız için yeni bir dönemi başlatırlar. Ev ve aile konuları ile kariyerinizi gösteren hatta gerçekleşecek bu tutulma ile kalbinizin sesi ile zihninizin söyledikleri arasında kalabilirsiniz. Kariyeriniz konusunda size destek veren özgür olma ve yapmak istediklerinizi farklı ve ilginç ortaya koyma isteğiniz, size farklı çalışma alanları yaratabilir. Kendinizi başkalarının sözleri ile değil kendi söyledikleriniz ile değerlendirmenizi ve gerçekten kendinize neler söylediğinizi duymanızı öneririm.
12 Şubat ve sonrasında devam eden bir hafta boyunca, huzurlu hissedeceğiniz ve size nefes aldıracak bir dönem olacak. Özellikle kariyer alanınızda hissedeceğiniz bu iyimser hava, karşınıza çıkacak fırsatları görmenizi ve sizin için olumlu sonuçlanacak gelişmelerin işaretlerini verebilir. İşleriniz artabilir, yüksek tempo içinde çalışabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here