Dolunaydan Astroloji Boğa Burcu Aylık Yorum-768x465

Sevgili Boğalar ve yükselen Boğa burçları, iletişim ve zihin gezegeni Merkür, Mayıs ayının hemen başında, 3 Mayıs geri hareketini sonlandırıyor olacak. 10 Nisan tarihinde başlayan ve sizin bilinçaltı konularınızı gösteren alanda gerçekleşen bu etki geçtiğimiz 3 haftalık dönemde yaşamış olduğunuz içe dönme ve iletişim konularında taşıdığınız kalıplarınızı fark etme süreçlerinizin sonlanması ile artık dış dünyaya karşı daha rahat bir ifade şekline geçebileceksiniz.

 4 Mayıs tarihinde gökyüzünde önemli bir gösterge hayatın güzelliklerinin farkına vararak yoğun bir şükran duygusu içinde olabilirsiniz. Arkadaş çevrenizden bol şefkat ve destek görebilirsiniz. İçinde bulunduğunuz sosyal sorumluluk projeleri var ise bu konuda hassas hissedebilirsiniz. Yüzme ya da yelken gibi deniz ya da su ile ilgili yeni bir hobiye başlayabilirsiniz.

8 Mayıs – 14 Mayıs tarihleri arasında gökyüzündeki önemli bir etki ile hayat felsefenizi başarılı olma ve başarılı hissetme konularına yönlendirebilir, hayat ile ilgili konularda “ başardım “ hissi içinde olabilirsiniz, keyfini çıkarın. Hukuk alanında çalışıyorsanız ya da hukuk süreci içinde olan konularınız var ise bu konuların köküne inebilir ve en derininde yer alan bilgileri bulup çıkararak olayları çözebilir, konuları kendi lehinize çevirebilirsiniz. Metafizik ya da spiritüel konularda yeni eğitimlere başlayabilirsiniz. Bu gökyüzü hareketi boyunca egonuz sizi çok fazla etkisi altına almak isteyecek ve size “Ben” dedirtmek için çeşitli deneyimleri karşınıza çıkartabilir, buna dikkat etmenizi öneririm. Başarmak, başarılı olmak, adınızın başarı ile yan yana olması sizin için ne demek? Başarı kelime olarak size ne ifade ediyor? Kendinize bu konuda ne kadar anlayışlısınız? Tüm bu soruların cevaplarını vermek ve en önemlisi olanı kabul etmek sizi fazlası ile rahatlatacaktır. Egzotik yerlere seyahatleriniz olabilir.

8 Mayıs’ta başlayana ve etkisi 4 sürecek başka bir gökyüzü etkisi özgürlük ile ilgili bilinçaltı konularınızı irdeleme ve değerlendirme üzerine yeni eğitimler, öğretici süreçler içinde olabilirsiniz. Zihniniz bir şifre çözücü gibi çalışabilir.

10 Mayıs tarihinde burcunuz ve karşıt burcunuz olan Akrep burcu hattında çok etkili bir Dolunay yaşayacağız. Ben-Biz konularında ve ilişkiler konularında gerçekleşecek bu Dolunay ile madde dünyasında hissedilen güven ile duygu dünyasında hissedilen güven konuları önem kazanacak ve gizlediğimiz, sakladığımız hem maddi hem manevi değerlerimiz ortaya dökülecek. Sahip olmak, tutunmak, güvende hissetmek ve değerlerinize sahip çıkmak konularında hayatınızdaki her şeyi görebileceksiniz. Dolunay’ın gerçekleştiği Akrep ve Boğa burcunun yönetici gezegenleri olan Mars ve Venüs’ün birbirlerine destekleyici etkiler içinde olması, ilişkilerinizde karşı taraf ile birbirinizi destekleyerek ve motive ederek daha güzel bir birlikteliğe geçebilirsiniz.

11 Mayıs tarihinde gerçekleşecek önemli bir gökyüzü hareketi para ile ilgili konularınızda yatırım için ya da risk gerektiren konular için dikkatli olmanız konusunda uyarıyor. Manevi kazanımlar sizin için daha önem kazanabilir ve tek başınıza kalmak isteyebilirsiniz. Finans konularında almanız gereken aksiyonlarınız var ise bu konuları geciktirebilirsiniz. Aynı gün gerçekleşecek ikinci bir gökyüzü hareketi ise sizi daha sağlam olmaya yönünde yaşadığınız değişim-dönüşüm deneyimlerinizi değerlendirme ve yeni öğretilerinizi hayatınıza alma konularında destek verebilir.

12 Mayıs tarihinde ve sonrasındaki 5 gün boyunca çalışma ortamınızda güzel ve destekleyici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir süredir beklediğiniz ödemeleriniz var ise bunları tahsil edebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınız ile eğlenceli ve keyifli paylaşımlarınız olabilir.

16 Mayıs tarihinde iletişim ve zihin gezegeni Merkür geri hareketinden sonra tekrar burcunuza geçiyor. Somut kavramların önem kazandığı, zihninizin sakin olduğu, iletişimizin yavaş ama ne istediğini net ifade eden bir tarz kazandığı bu dönem 7 Haziran tarihine kadar devam edecek.

18 Mayıs günü başlayan ve etkisi 5 gün sürecek yeni bir gösterge ile ilişkilerinizde daha fazla sevgi ve ilgi isteyebilirsiniz. Abartılı davranışlar içinde olabilir, karşı taraftan bu davranışlarınız hakkında rahatsız hissettiklerine dair geri bildirimler duyabilirsiniz. Yeme içme alışkanlıklarınıza dikkat etmenizi öneririm. Keyfiniz çok ön planda olacaktır.

18 Mayıs günü destekleyici başka bir gösterge ile özgürlük isteğinizi yaşamak üzere güzel aksiyonla alabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili kendi işinizi yapmak üzere harekete geçebilirsiniz.

20 Mayıs tarihinde İkizler burcu dönemi başlıyor. Astrolojide İkizler, Merkür’ün yönettiği bir burçtur ve iletişim, zihin, öğrenme, haberleşme en önemli özelliklerindendir. Merak duygusu ile öğrenen ve öğreten bir burç olan İkizler, eğitim ve öğretim konularında da başarılıdırlar. Değişken bir burç olan İkizler, sürekli yeni bir konular denemek isterler. Finansal konularınızı yöneten İkizler burcu döneminde para ve kazançlarınız konularında zihniniz çok fazla meşgul olabilir, kendiniz için yeni eğitimlere başlayabilir, hatta kendi değerinizi görmek amacı ile bir marka danışmanı ile çalışabilirsiniz.

25 Mayıs saat 22:46’da İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yeni Ay zamanı niyetler ve hayatımıza almak istediğimiz, başlatmak istediğimiz konular ile ilgili adımlar atabiliriz. Daha fazla kazanç, maddi konularda rahatlık ile ilgili niyetlerinizi yazabilirsiniz.

28 Mayıs tarihinde başlayan ve bu ay sonuna kadar devam edecek güzel bir gökyüzü hareketi bize bol bol hayaller kurdurtacak. Rüyalar aracılığı ile haberler alabilirsiniz.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here