Boğa Burcu Yıllık Yorumu

 Boğa burçları için 2016 senesi içerisinde önemli deneyim alanı finansal konular ve kendini yeniden dönüştürme alanlarında olacak.  Maddi yükümlülükler, ortaklıklardan veya aileden gelen kazançlar, borçlar, krediler, vergiler gibi ortaklaşa yürütülen finansal konular ile ilgili kendinizi disipline etmek ve bu konular hakkında kontrolü ele almak önem kazanabilir. Disipline olabilmek için, kişinin hem kazançlarını hem de kayıplarını görmesi ve dengeyi bularak devam etmesi önemlidir. Bu konulara bakarken, Boğa burçları için özellikle çok önemli olan kendilerini maddi anlamda güvende hissetme konuları, tüm sene boyunca hep karşılarına çıkacak. Parayı kullanma ve yönetme konularında  yaşanacak her olay için, öğrenilmesi gereken noktalara dikkat edilir ise, sonraki olaylarda yönetmesi ve sorumluluk alınması daha kolay olacaktır. 2016 senesi boyunca, finansal konularda risk almadan ilerlemeniz, artı-eksi olarak analizlerinizi yaparak dengede kalmanız sizin için daha olumlu olacaktır. 24 Mart ve 13 Ağustos tarihleri arasında, para ve kazançlar konusunda sağlam adımlar atmanız, borçlanma, kredi alma gibi konularda mümkünse bir aksiyon almamanız önemli olabilir.

En iyicil gezegen olarak bilinen, bolluğun bereketin ve motivasyonun temsilcisi Jüpiter, 2016 senesinde, 9 Eylül tarihine kadar, Boğa burçları için aşk, keyif, eğlence, hobi, çocuklar alanını ziyaret edecek. Çok güzel bir aşk yaşayabilir, çocuk sahibi olabilir, hayatınıza çok keyif alacağınız yeni bir hobi bulabilirsiniz. 9 Eylül tarihinden sonra, günlük koşturmaları, işleri, sağlığı, bağlı bulunan çalışanları ve evcil hayvanları temsil eden yaşam alanında olacak. Yeni bir işe başlayabilir, işyerinizde beraber çalıştığınız takım arkadaşlarınız daha da büyüyebilir. Bedensel farkındalığınız artabilir, sağlığa önem veren ve daha sağlıklı olma motivasyonunun yüksekliği ile gerekli kontrolleri yaptırabilirsiniz.

Yönetici gezegeniniz Venüs, 1 Mayıs – 25 Mayıs tarihleri arasında, Boğa burcunu ziyaret edecek. Bu tarihlerde, enerjinizin çok parladığı, çok görünür olduğunuz, imajınızın değiştiği bir dönem yaşayabilirsiniz. Eğer önemli bir imaj değişikliği yapmayı düşünüyorsanız, bu tarihler arasında yapmanız, istediğiniz sonuca ulaşma açısından  daha uygun olabilir.  İlişkilerde, kendinize önem verdiğiniz ve bunu sağladığınız bu dönemde, yeni ilişkiler başlayabilir ve aşk hayatınız hareket kazanabilir. Bu sene Venüs’ün geri hareket yapmıyor olması, yaşayacağınız tüm konularda, destekleniyor duygusunu hep size hissettirecek.

Merkür Retro tarihleri :

Merkür Retro zamanları, yeni başlangıçlardan ziyade, kişinin kendi içine dönmek ve geçmişten kalan konularını tamamlamak için ideal fırsatlar sunar. 2016 senesinde Merkür, 5-25 Ocak 2016 tarihleri arasında kariyer alanında ilk geri hareketini yapacak. Kariyerinizde bu dönemde yapacağınız görüşmelerinizin neticesi gecikebilir, iletişiminizde kullandığınız kelimeler yanlış anlaşmalara sebep olabilir, sene başı olması itibari ile  performans görüşmelerinizde, kendiniz istediğiniz gibi yansıtamayabilirsiniz. Yapacağınız tüm toplantılar için, öncesinde mutlaka notlarınız almanızı ve gözden geçirmenizi, proje sunumlarında yedekli çalışmanızı öneririm. 27 Nisan – 22 Mayıs tarihlerinde ikinci geri hareketini kendi burcunuzda yapacak olan Merkür, size özellikle iletişim ve yansıttığınız imajınız konusunda sağlam adımlar atmanız konusunda uyarılar gönderebilir. Kendi içinize dönebilir, ilişkilerde eskiden kalan konuları hayatınızdan temizleyip sonlandırabilirsiniz. Bu tarihlerde fiziksel imajınız ile ilgili hiçbir değişiklik yapmamanızı tavsiye ederim. Üçüncü Merkür retrosunu  30 Ağustos – 22 Eylül tarihleri arasında aşk, hobiler ve çocuklar alanında yaşayacaksınız. Eski aşklarınız karşınıza çıkabilir, kalan konularınızı kapatabilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlayacak iseniz, daha sağlam olması konusuna dikkat etmenizi, mümkünse Merkür retrosunun bitmesini beklemenizi tavsiye ederim. Ve Merkür senenin son Retro hareketine 19 Aralık tarihinde başlayacak ve 2017 senesi 8 Ocak tarihine kadar devam edecek ve hayata bakışınız, hayat felsefeniz hakkında sizi kendi içinize geri döndürecek. Bu dönem içerisinde akademik kariyer yapıyorsanız ve teslim etmeniz gereken projeleriniz var ise mutlaka yedeğini alın ve teslim tarihlerini kontrol edin. Ayrıca, seyahat planlarınız var ise, planlamanızı iyi yapın. 3 Ocak – 8 Ocak tarihleri arasında para ve kazançlarınız konularını gözden geçirme ve yatırımlarınıza tekrar bakma konusunda işaretler gönderebilir. Bu dönemde kredi ihtiyacınız ya da sizden istenen borç paralar olur ise, bu dönemin bitmesini bekleyin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here