Çocuklarımız, en değerlilerimiz, her şeyin en güzelini yapmak, en güzelini vermek için çabaladığımız. Peki bu kadar önem verdiğimiz bu konuda ne kadar kendimiz olabiliyoruz ya da ne kadar tarafsız kalıp olduğu gibi kabul edip devam ediyoruz.

Karşımıza çıkan onlarca kitap, daha minik bebeğimiz yaşını doldurmadan O’nun için en iyisini yapmak adına verdiğimiz kararlar : yüzmeye başlayacak, müziğe gidecek, bir müzik aleti çalacak, spor yapacak ( bizim aklımızda ki ), baleye gidecek, dramaya gidecek, en az iki dil öğrenecek, hatta mesleğini bile bazen seçiyoruz. Ve bu planlar ile hareket ediyoruz. Sonra herhangi bir direnç görünce, haklı olarak minikler kendilerini ortaya koyuyor ve ne istemediğini çok güzel ifade bediyor, en basiti ile yapmıyor, biz napıyoruz. Hemen bir uzman görüşü, ve hatta bazen ilaçlara başvuruyoruz.

Astroloji bize nasıl destek verebilir : çocuğumuz nasıl motive oluyor, duygularını nasıl ifade ediyor, nasıl öğreniyor, nasıl iletişim kuruyor, ebevynlerini nasıl algılıyor. Bu ön bilgiler ile hareket ettiğimiz zaman hem bizim tarafımızın hem de en değerlimizin mutlu olcağı ortak paydada buluşma şansımız yükseliyor.

Bu çalışma öncesinde çocuğunuzun doğum bilgilerini göndermenizi rica ediyoruz.
.

Yer:          Bostancı
Tarih:       9 Nisan, Pazar
Saat :       10:00 – 17:00
Eğitmen: Bilge Akçay
Bilgi:        Banu Hotman – 0(555) 508 03 80
FB Event Sayfası için tıklayınız… 
Dolunay Facebook Sayfası için tıklayınız..

* Katılımcı sayısı minimum 10 kişi olarak belirlenmiştir.

BILGE AKÇAY KIMDIR ?
19 Kasım 1969 tarihinde İstanbul’da doğan Bilge Akçay, orta ve lise öğrenimini Galatasaray Lisesi’nde tamamlamış ve yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünde yapmıştır. 1992 senesinde başladığı profesyonel iş hayatında, uzun yıllar bilişim ve teknoloji sektörünün dünyaca ünlü lider firmalarından Hewlett Packard, Microsoft ve General Electrics firmalarında yöneticilikler yapmış ve profesyonel iş hayatını Mayıs 2016’da sona erdirmiştir.
Kızı Zeynep Eylül’ün hayatına girmesi ile birlikte, kendisini, hayata bakışını ve anneliğini sorgulayan Bilge, 2007 senesi Eylül ayında, Hakan Kırkoğlu ile astroloji eğitimine başlamış ve daha sonra astroloji çalışmalarına Zeynep Süzmen Şen ile devam etmiştir. Astrolojinin engin bilgisini anlamak ve anlatmak için sürekli çalışarak, yeni eğitimleri hayatına katmıştır. Bu yolculuğu sırasında, Tony Wiseman ile Outlook-Essence-Summit, Vernon Frost ile Labirent, Mürüvvet Murat ve Elvan Sümer ile EFT ve Serbest bırakma, Ülker Uzun Polat ile Access Bilinçlilik Sistemine ait Bars Terapisi, Banu Kalaycı ile Dönüşüm Okulu, Volkan Ulusan ile Nefes koçluğu , Nükhet Cebeci ile tasavvuf ve denge, Svagito Liebermeister ile Osho Aile Sergisi ve Eğitimi çalışmalarını tamamlamıştır. Sola Unitas Acdemy’de ICF Akredite Profesyonel Temel Koçluk Eğitiminin ardından London – Faculty of Astrology’de astroloji eğitimlerini sürdüren ve astrolojik danışmanlık ve nefes seansları vermeye devam eden Bilge, kendisine hayatın şifresini sunan astroloji ve dönüşüm konusunda seminerler vermektedir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here