BAŞAK Burcu ve Yükselen Başaklar Şubat 2017 yorumu
Kısa başlık : Para ve finans konularının ön planda olduğu bir Şubat ayı sizleri bekliyor sevgili Başaklar
Sevgili Başak burçları ve yükselen Başaklar, Şubat ayında iki önemli tutulma yaşayacağız. 11 Şubat tarihinde Aslan-Kova hattında gerçekleşecek Ay tutulması ile önce bilinçaltınız, sağlığınız, rutin işleriniz ve çalışma ortamınız ile ilgili konularda daha sonra ve 26 Şubat tarihinde ise Balık-Başak hattında gerçekleşecek Güneş tutulması ile BEN-BİZ konularında değişim ve dönüşümleri yaşayacağınızı gösteriyor olacaklar. Şimdi Şubat ayının bize neler getireceğine bir göz atalım.
1 Şubat tarihinde, hem yönetici gezegeniniz hem de iletişim ve zihin gezegeni olan Merkür özgürlük ve ani değişimler konularında aldığı etkileşimler ile size kazançlar konusunda ilginç ve orijinal fikirler getirebilir. Hobilerinizi kazanç haline getirme yönünde ani kararlar alabilirsiniz. Eğer hareket içeren hobileriniz var ise ya da hızlı sporlar yapıyorsanız, önümüzdeki 5 günlük süreçte bu aktivitelerinize ara vermenizi öneririm. Yaratıcı gücünüzün zihinsel konularda arttığı bu dönemde, yazmak size çok iyi gelebilir. Sonlandırmak istediğiniz projeleriniz için kimsenin hayal edemeyeceği sürprizli finaller hazırlayabilirsiniz.
Bu dönemin başlangıcının hemen ertesinde, 2 Şubat tarihinde başlayıp yine 5 gün sürecek yeni dönemde, iyimser davranışlar içinde olabiliriz. 1 Şubat tarihinde başlayan süreç ile birlikte bu dönemin aynı zamanda yaşanıyor olması size çok büyük mutluluk ve keyifli zamanlar getirebilir ama aynı zamanda abartma ihtimalinizde olabilir. Kendinizi çok cesur hissedebilirsiniz. Her zaman yaptığım uyarıyı burada tekrarlamak istiyorum. Cesur olmak ve cesaret ile hareket etmek güzeldir ama kendi güvenliğinizi sağladıktan sonra aksiyona geçmek ilk koşul olmalıdır.
3 Şubat tarihinde ilişkiler, para ve aşk konularını yöneten Venüs gezegeni, Koç burcuna geçiş yapacak ve 6 Haziran tarihine kadar burada kalacak. Para konularını yöneten Venüs, sizin para ve kazançlar konularını gösteren alanınızda ziyaretini sürdürecek olması, finansal konularınızın ön planda olacağını gösteriyor. Yeni yatırımlarınız konusunda size olumlu destek verecek olan bu hareket, aynı zamanda para konularında spontan kararlar alabilirsiniz. Psikolojik astroloji açısından değerlendirdiğimizde, kendinizi transforme etme konularına sıcak ve olumlu bir yaklaşım içinde olacağınız söyleyebiliriz.
6 Şubat tarihinde bize olumlu enerjiler ile destek veren Jüpiter, geri hareketine başlayacak ve 10 Haziran tarihine kadar bu hareketi devam edecek. Para ve finans konularınızın bir başka olumlu gezegen tarafından destekleniyor olması bu konuların güzel gelişmeler ile geçebileceğini söylüyor olabilir. Yeteneklerinizi keşfetme ve hayatınıza adapte konularının karşınıza sıkça geleceği bu dönemde güzel fırsatları değerlendirmenizi öneririm. Mart 2015 tarihinden itibaren yaşanan tutulmaların burcunuz ve karşıt burcunuzda olması ve sonuncusunu bu ay içinde yaşayacağımız Ay tutulması ile kendinizi değiştirmiş ve dönüştürmüş olduğunuz 2 senelik bir süre sonunda, hayatınıza gelen bu güzel fırsat, size daha keyifli kendinizi var etme olanakları getiriyor olabilir. Unutmayın fırsat treni geldiğinde fark edip binerseniz, güzel bir yolculuk yapabilirsiniz.
7 Şubat tarihinde bir diğer önemli değişiklik gerçekleşiyor ve zihin ve iletişim konularını yöneten ve aynı zamanda yönetici gezegeniniz Merkür, 26 Şubat tarihine kadar kalacağı Kova burcuna geçiş yapıyor. İşyerinizde parlak ve orijinal fikirlerinizi akla uygun ve mantık çerçevesi içinde sunacağınız bu dönemde, etrafınız size bol bol değişik düşündüğünüzü söyleyebilir. Çalışma arkadaşlarınız ile daha fazla vakit geçirebilir, ortak proje yapma konularını paylaşabilir, ofis ortamınızı herkesin fikrini söyleyebileceği bir hale getirilmesi konusunda fikir alış verişlerinde bulunabilirsiniz.
11 Şubat tarihinde bu ay içinde yaşayacağımız en önemli gökyüzü hareketlerinden ilki meydana gelecek ve Aslan-Kova hattında Ay tutulması gerçekleşecek. Ay tutulmaları duygusal değişim ve dönüşümlerimizi yansıtır ve duygu dünyamız için yeni bir dönemi başlatırlar. Bilinçaltı konularınız ile hayatın günlük temposu konularının hareketleneceği bu süreçte, kalbinizin sesi ile aklınızın söyledikleri arasında kalabilir, psikolojik anlamda duygularınıza izin vermek isterken bunun dışarı nasıl yansıyacağını düşünerek kendinizi zihin oyunları içinde bulabilirsiniz.
12 Şubat ve sonrasında devam eden bir hafta boyunca, huzurlu hissedeceğiniz ve size nefes aldıracak bir dönem olacak. Primleriniz gelebilir, finansal konularda beklemediğiniz paralar alabilirsiniz.
19 Şubat tarihinde Güneş Balık burcuna geçecek ve yeni ve duygusal bir 30 günlük dönem başlayacak. Birebir ilişkileriniz ile ilgili duygusal ve hassas olacağınız bu dönemde kendinizi fedakar role sokmamanız yönünde uyarmak isterim. İlahi sevgi ve sevginin yansımasını yaşamak daha huzurlu ve keyifli zamanlar getirebilir.
21 Şubat ve sonrasında devam eden 5 günlük dönemde, ilham veren çalışmalara yönelebilirsiniz. Bildiklerinizi paylaşmak için eğitimler verebilir ya da siz eğitimlere katılabilirsiniz.
26 Şubat tarihinde karşıt burcunuz olan Balık burcunda Güneş tutulması gerçekleşecek. İlişkileriniz konusunda güzel etkiler getirecek bu tutulma evlenmek isteyen Başak burçlarına evlilik sürprizi getirebilir. Bu tutulma, Saros döngüleri içinde 19 Güney döngüsü olarak geçmektedir. Bu döngünü anlamı hayatımıza hoş sürprizlerin geleceğini, ani mutluluk ve şanslı bir kazanım yaşayacağımızı ve pozitif değişimlerin olacağı yönündedir. Tutulma sırasında gökyüzünde var olan diğer göstergeler ile birlikte karar alma ve uygulama konusunda çok ani hareket etme yönünde cesur olabilir ama aynı zamanda bu ani hareketler sırasında koşulları gözden geçirerek kararlarınıza tekrar bakabilirsiniz. Her türlü değişimi yaşarken, buna olumlu değişimlerde dahil olmak üzere, sakin kalmak ve değerlendirmelerimizi sakinlik ile yapmak, her durumu kabul etmek her zaman bizim için en uygun sonucu getirir.
Bu tarihte saat 17:59’da Balık burcunda Yeni Ay’ı da yaşıyor olacağız. Ben- Biz konuları, yakın ilişkiler, ortaklıklar konularında yeni niyetlerinizi yazabilirsiniz.
En güzel ve keyifli değişimlerin olacağı huzurlu ve mutlu bir Şubat ayı yaşamanızı dilerim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here