Dolunaydan Astroloji Başak Burcu Aylık Yorum-768x465

Sevgili Başaklar ve yükselen Başak burçları, 3 Mayıs tarihinde yönetici gezegeniniz olan ve aynı zamanda iletişim ve zihin konularını da yöneten Merkür geri hareketini sonlandırıyor olacak. Geçtiğimiz 3 hafta boyunca finansal konularınızda yaşadığınız gecikmeler oldu ise artık hareket ve aksiyon zamanı. Yatırımlarınız için şimdi değerlendirmeler yapabilirsiniz.

4 Mayıs tarihinde ve takip eden 4 gün boyunca ilişkileriniz ile ilgili konularda daha sezgisel ve hassas olabilirsiniz. Alınganlığınız artabilir ve kendiniz ile vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Eski ilişkileriniz tekrar önünüze gelebilir. Böyle durumlar yaşarsanız, tamamlanması gereken konulara bakmanızı ve çözülmemiş kalan noktalar var ise bunları sonlandırmanızı öneririm.

8 Mayıs – 14 Mayıs tarihleri arasında hayatınızda yaşadığınız keyif ve neşe konularını hayat anlama ve yaşama şeklinize taşıma ve daha fazla neler yapabileceğinize bakma zamanları olabilir. Psikoloji ve metafizik konuları ile ilgili daha derin eğitimler ve seminerlere gidebilirsiniz. Aşk isteyen Başaklar, karizmatik ve güçlü kişileri hayatlarına çekebilirler.

8 Mayıs’ta başlayana ve etkisi 4 sürecek başka bir gökyüzü etkisi ile finansal konularınız hareketlenecek ve ortak kazançlarınız hakkında yeni yatırım araçlarına yönelebilirsiniz. Bu konular ile ilgili fikirlerinizi açıkça ortaya koyabilirsiniz. Değişim-dönüşüm konuları sizin için bu dönemde özgürlük konuları üzerine olabilir. İçinde olduğunuz ekipleri ani bir karar ile bırakmak ve özgürlüğünüzü yaşamak isteyebilirsiniz.

10 Mayıs tarihinde çok etkili bir Dolunay yaşayacağız. Akrep-Boğa hattında gerçekleşecek bu Dolunay, inançlarınız ile öğretilerinizi karşı karşıya getirirken, içinde bulunduğunuz yakın çevreniz ve uzak diyarlar, zihniniz ile felsefeniz hakkında her şeyi daha görünür hale getirerek güvende hissetmenin sizin için anlamını sorgulatacak. Sahip olmak, tutunmak, güvende hissetmek ve değerlerinize sahip çıkmak konularında hayatınızdaki her şeyi görebileceksiniz. Dolunay’ın gerçekleştiği Akrep ve Boğa burcunun yönetici gezegenleri olan Mars ve Venüs’ün birbirlerine destekleyici etkiler içinde olması, bu alanlarda destekleneceğinizi gösteriyor.

11 Mayıs tarihinde gerçekleşecek iki gökyüzü hareketi, yakın ilişkinizde, evliliğinizde romantik ve hassas hissetmenize sebep olurken diğer taraftan ev ve aile konuları hakkında sağlam durmanızı ve çözülmesi gereken konularınız var ise bunları halletmenize ve uygun çözümler bulmanıza destek verecek. Bir hafta sürecek bu dönemde, romantizmin güzelliğini yaşarken, ebeveynleriniz ile olan konularda da destekleniyor olmanız güzel bir dönem olacağının haberini veriyor.

12 Mayıs ve sonrasında 4 gün süresince kariyeriniz ile ilgili yaşadığınız güzel gelişmeler kendinize olan güveniniz ve değerinizi gösterirken, sahip olduğunuz yetenekleriniz ile nasıl başarılı çözümler üretebileceğinizi ve sonuçlara ulaşabileceğinizi gösterecek.

16 Mayıs tarihinde iletişim ve zihin gezegeni Merkür geri hareketinden sonra tekrar Boğa burcuna geçecek ve sosyal medya, iletişim ve pazarlama, yabancılar ile ilişkiler, akademik çalışmalar konusunda size bol bol yeni fikirler getirerek yaratıcı çözümler üretmenizi sağlayacak Kararlı ve tutarlı bir şekilde zihninizi ortaya koyacaksınız. 7 Haziran tarihine kadar olan bu dönemde bu konular hakkında istediğinizi almak için sonuna kadar fikirlerinize sahip çıkacaksınız.

18 Mayıs günü başlayan ve etkisi 5 gün sürecek ve finansal alanınızda gerçekleşen yeni bir gösterge ile harcamalarınıza dikkat etmenizi ve aşırıya kaçamamanızı öneririm. Alış verişe çıkarsanız bir liste hazırlayın ve o listenin üzerinden gidin.

18 Mayıs günü destekleyici başka bir gösterge ile özgürlük isteğinizi yaşamak üzere güzel aksiyonla alabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili kendi işinizi yapmak üzere harekete geçebilirsiniz.

20 Mayıs tarihinde İkizler burcu dönemi başlıyor. Astrolojide İkizler, Merkür’ün yönettiği bir burçtur ve iletişim, zihin, öğrenme, haberleşme en önemli özelliklerindendir. Merak duygusu ile öğrenen ve öğreten bir burç olan İkizler, eğitim ve öğretim konularında da başarılıdırlar. Değişken bir burç olan İkizler, sürekli yeni konular öğrenmek isterler. İkizler burcu döneminde, hepimiz için zihinsel faaliyetlerde artış, yeni eğitimlere başlama, çok fazla kitap okuma, kısa ve sık seyahatler, sosyalleşme, arkadaş toplantıları içinde olma faaliyetlerimiz artabilir. Reklam ve pazarlama, sosyal medya konularında yeni iş fırsatları karşınıza gelebilir, güzel projelere başlayabilirsiniz. Hareketli bir dönem sizi bekliyor.

25 Mayıs saat 22:46’da İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Kariyer alanınızda gerçekleşen bu Yeni Ay ile ilgili yeni bir iş, işinizde terfi gibi kariyerinizde yapmak istediğiniz tüm konular hakkında niyetlerinizi yazabilirsiniz.

28 Mayıs tarihinde başlayan ve bu ay sonuna kadar devam edecek güzel bir gökyüzü hareketi bize bol bol hayaller kurdurtacak. Rüyalar aracılığı ile haberler alabilirsiniz.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here