BALIK Burcu ve Yükselen Balıklar Nisan 2017 Yorumu

  10 Nisan tarihinde iletişim gezegeni Merkür, kardeşleriniz, yakın çevreniz, yeni eğitimler, kısa seyahatler konularınızı gösteren alanda geri hareketine başlayacak. 3 Mayıs tarihinde maddi ve manevi kazançlar alanınızda sona erecek bu hareket süresince önce kardeşleriniz ile olan iletişiminiz daha sonra finansal durumunuz ile ilgili konulardaki iletişimiz ve zihninizin çalışma şekli sakinleşme ve sadeleşme üzerine olabilir.

  0
  170

   

  Sevgili Balıklar burçları ve yükselen Balıklar, hareketli bir Nisan ayına başlıyoruz. Mart ayının son günü Boğa burcuna geçen iletişim gezegeni Merkür 10 Nisan tarihinde 3 haftalık geri hareketine başlayacak. Aynı zamanda disiplini ve öğrenmeyi simgeleyen yönetici gezegeniniz Satürn de 27 Ağustos tarihine kadar sürecek geri hareketine bu ay içinde, 6 Nisan’da başlayacak. İlişkiler, para ve şans gezegeni Venüs 15 Nisan’da geri hareketini sonlandıracak. 

  31 Mart tarihinde Boğa burcuna geçen ve Nisan ayı boyunca bu burçtaki ziyaretini devam ettirecek olan iletişim gezegeni sizin yakın çevreniz, yaşadığınız çevre, kardeşleriniz, yeni eğitimler, sosyal medya konularınızı ifade eden alanda daha somut ve elle tutulur bir iletişim tarzı içinde olacağınızı, bu konular ile ilgili istikrarlı ve tutarlı bir düşünce modeline geçeceğinizi ifade ediyor. Bu dönemde öğrenme şekliniz anlamak ve kavramak şeklinde olurken sizin için elle tutulur, somut konular önem kazanacak. Kardeşleriniz ile olan iletişiminizde güven verici, sabırlı ama aynı zamanda inatçı düşünce yapısı içinde olabilirsiniz ve iletişiminizde kendinizden ödün vermeyen ve tutucu bir tarz içinde olmanız olumsuz etkilere sebep olabilir.

  6 Nisan tarihinde, hayatımızı düzene sokan, öğretileri ile bizi disipline eden, teslimiyeti ve tevekkülü öğreten Satürn, 27 Ağustos tarihine kadar devam edecek geri hareketine başlayacak. Satürn geri hareketi, Merkür geri hareketi gibi kısa zaman içinde hayatımıza etkileri olan bir gösterge değildir. Kariyeriniz ilgilendiren konuları gösteren alanda gerçekleşen bir önce ki geri hareket dönemi olan Mart-Ağustos 2016 döneminde yaşadığınız önemli değişimlerden sonra nasıl devam ettiğiniz ve bu değişimlerin sonucunda kendinizi nasıl konumlandırdığınız konusunda karşınıza yeni deneyimler çıkabilir. Satürn geri hareketi, yaşadığımız önemli olaylarda öğrenme sürecimizin altını tekrar tekrar çizerek önemli derslerimizi ve ödevlerimizi çıkarmamıza destek verir ve bizi daha sağlamlaştırır. Eğer bu geçmiş dönemde, karşınıza çıkan ve sizi değiştirmeye yönelik deneyimler, olaylar karşında hareket etmediyseniz, şimdiki etkinin gücü biraz daha itekleyerek hareket ettirmeye yönelik olabilecektir. Aynı hareketleri yaparak farklı sonuç elde etmeyi bekleyemeseniz, mutlaka hareketi değiştirmeniz gerekir. Ayrıca önemle belirtmek isterim ki siz ne kadar direnç gösterirseniz, karşıt güç de size karşı aynı oranda direnç uygulayacaktır. Bu sefer gerçekleşecek olan bu retro hareketi zamanında kendinizi ne kadar sağlamlaştırdığınız ve çıkardığınız sonuçları hayatınıza ne kadar aldığınıza bakma zamanları. Geri hareketin başlayacağı bu tarihte gökyüzünde yer alan diğer önemli bir gösterge ise ilişkilerinizde değişim için gereken cesarete sahip olma zamanlarını size sunacak. Eğer doğum haritanızda Satürn geri harekette ise bu dönem kendinizi anlamak ve olayları yoluna koymak açısından size daha fazla destek verebilir.

  9 Nisan tarihinde gerçekleşecek ve etkisi bir hafta kadar sürecek olan süreçte, para ve kazançlarınız ile ilgili önemli değişimler yaşayabilirsiniz. Sizi değiştiren ve dönüştüren bu değişim, kendi gücünüzü ortaya koyma ve karşınızdaki otorite ile başa çıkma konularında önemli deneyimleri hayatınıza getirebilir. Uzun dönemde size sağlam ve kalıcı değişimler getirecek olan bu bir haftalık dönem içinde gücünüzü ortaya koymak için enerjinizi dışarıya yansıtmak yerine, içinize dönerek teslimiyet ve tevekkül ile beklemek ve olan her durumun sizin hayrınıza gerçekleştiği inancınızı sağlamlaştırmak üzerine olmasını tavsiye ederim. Bu dönemde size olumsuz gelen bir sonuç için aradan biraz zaman geçtikten sonra sizin için ne kadar olumlu olduğunu anlayabileceksiniz.

  10 Nisan tarihinde iletişim gezegeni Merkür, kardeşleriniz, yakın çevreniz, yeni eğitimler, kısa seyahatler konularınızı gösteren alanda geri hareketine başlayacak.  3 Mayıs tarihinde maddi ve manevi kazançlar alanınızda sona erecek bu hareket süresince önce kardeşleriniz ile olan iletişiminiz daha sonra finansal durumunuz ile ilgili konulardaki iletişimiz ve zihninizin çalışma şekli sakinleşme ve sadeleşme üzerine olabilir. Yaşadığımız hızlı hayatlar içerisinde mola alma zamanları olarak değerlendirebileceğiniz bu dönem, yaptığınız ve hazırladığınız her çalışmayı bir kez daha gözden geçirme ve tamamlama fırsatları karşınıza gelebilir. Eski arkadaşlarınız karşınıza çıkabilir ve nostaljik buluşmalar yaşayabilirsiniz. 3 Mayıs sonrasında tekrar gözden geçirmek üzere bir madde ile sözleşmeleri imzalamanızı öneririm.

  11 Nisan tarihinde Terazi-Koç hattında Dolunay gerçekleşecek. Para konularınız ile ilgili her konunun ve ayrıntının görünür olduğu, kararların tekrar gözden geçirileceği bir dönem olabilir. Yeni Ay zamanında neleri niyet etmiştiniz, şimdi o niyetleri gözden geçirme ve yenileme zamanları.

  14 Nisan tarihinde finansal konularınızda daha özgür hareket etme isteği içinde olabilirsiniz. Risk almak ve cesaret gerektiren konular karşınıza geldiğince hemen aksiyona geçme isteğiniz olabilir.  Kazançlarınız için yeni fikirler, ilham gelebilir. Uzun zamandır sorduğunuz nasıl sorusunun cevabı bu dönemde karşınıza çıkabilir.

  15 Nisan’da romantizm artık hayatımıza geri dönüyor, aşk, ilişkiler, para konularını temsil eden Venüs düzeliyor. Hayatın tüm olumlu ve güzel tarafları karşınıza çıkacak ve hayatınız daha huzurlu ve ılımlı bir hava içinde olacak. Bir ilişki içinde değilseniz, uzun süreli yen bir ilişkiye başlama zamanları gelmiş olabilir.

  19 Nisan tarihinde Güneş Boğa burcuna geçiyor ve sizin zamanınız başlıyor. Hayattan keyif alma konularının ön planda olduğu, daha fazla sanatsal aktivitenin hayatımızda yer aldığı, para ve yatırım konularında daha ayaklarımız yere basarak hareket ettiğimiz, doğanın keyfini çıkardığımız 30 günlük güzel bir dönem yaşayacağız.

  21 Nisan tarihinde, hayat ile mücadele gücümüzü gösteren Mars, İkizler burcuna geçecek ve 5 Haziran tarihine kadar burada kalacak. Kariyerinizi ilgilendiren konularda cesur kararlar alabileceğiniz bu dönem, ani başlangıçlar ve bitişler olabilir.

  26 Nisan saat 15:17’de Boğa burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Hayat felsefeniz ve inançlarınız ile ilgili niyetlerinizi bu Yeni Ay enerjisinde yenilenme ve taze enerjiler ile ilgili oluşturabilirsiniz. Sanatsal aktiviteleri içeren yeni hobiler için en uygun niyet etme zamanları

  28 Nisan tarihinde aşk ve ilişkiler gezegeni Venüs, Koç burcuna geçiş yapacak ve 7 Haziran tarihine kadar para ve finansal alanınızda yer alacak.

   

   

   

   

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here