Dolunaydan Astroloji Balık Burcu Aylık Yorum-768x465

Sevgili Balıklar ve yükselen Balık burçları, 3 Mayıs tarihinde iletişim ve zihin konularını da yöneten Merkür geri hareketini sonlandırıyor olacak. Geçtiğimiz 3 hafta boyunca finansal konularınızda yaşadığınız gecikmeler oldu ise artık hareket ve aksiyon zamanı. Yatırımlarınız için şimdi değerlendirmeler yapabilirsiniz.

4 Mayıs tarihinde ve takip eden 4 gün boyunca sezgileriniz çok yükselecek ve 6.hissiniz çok iyi çalışıyor olabilir. Balık burçlarının ilahi olan ile olan yüksek bağlantısı bu dönemde çok yükselebilir ve rüyalarınız ile haberler alabilirsiniz. Bu dönemde içe dönmeniz, sessizliği ve sakinliği tercih edebilirsiniz. Spiritüel eğitimler ve çalışmalar içinde olmak size çok iyi gelecektir. Bu konulara yönelik eğitmenlik yapma düşünceleriniz var ise, bu dönemi değerlendirebilirsiniz.

8 Mayıs – 14 Mayıs tarihleri arasında hayatınıza olumlu ve pozitif yönde katkı yapacak olaylar yaşayabilir ve size katkı sağlayan, gücünüzü gösteren ve başarınızı pekiştiren gruplar v topluluklar ile bir arada olabilirsiniz. Güçlü ve karizmatik gruplar içinde yer alabilir, ortak projelere imza atabilirsiniz. Psikolojik seminerler, metafizik konular ile ilgili eğitimlere başlayabilirsiniz.

8 Mayıs’ta başlayana ve etkisi 4 sürecek başka bir gökyüzü etkisi ile yeteneklerinizi keşfederek, kazanç konularınızı bu yönde değiştirebilirsiniz. Orijinal ve parlak fikirleriniz ile kendinize yeni kazanç olanakları yaratabilir, yeni yatırım araçlarına yönelebilirsiniz. Değişim-dönüşüm konuları sizin için bu dönemde özgürlük konuları üzerine olabilir. İçinde olduğunuz ekipleri ani bir karar ile bırakmak ve özgürlüğünüzü yaşamak isteyebilirsiniz.

10 Mayıs tarihinde çok etkili bir Dolunay yaşayacağız. Akrep-Boğa hattında gerçekleşecek bu Dolunay, inançlarınız ile öğretilerinizi karşı karşıya getirirken, içinde bulunduğunuz yakın çevreniz ve uzak diyarlar, zihniniz ile felsefeniz hakkında her şeyi daha görünür hale getirerek güvende hissetmenin sizin için anlamını sorgulatacak.. Sahip olmak, tutunmak, güvende hissetmek ve değerlerinize sahip çıkmak konularında hayatınızdaki her şeyi görebileceksiniz. Dolunay’ın gerçekleştiği Akrep ve Boğa burcunun yönetici gezegenleri olan Mars ve Venüs’ün birbirlerine destekleyici etkiler içinde olması, bu alanlarda destekleneceğinizi gösteriyor.

11 Mayıs tarihinde ve sonrasındaki bir haftalık dönemde ev ve aile konuları hakkında hassas ve duygusal olabilirsiniz. Temel yaşam alanınızda aksiyon almak istediğiniz konular hakkında duygularınız çok etkili olabilir ve hareket etmenizi yavaşlatabilir. Kariyerinize destek veren başka bir gökyüzü etkisi ise size ne kadar başarılı ve değerli bir çalışan olduğunuzu gösterecek ve bunu kariyerinizde yükselmek ve sağlamlaşmak için nasıl kullanacağınız konusunda destek verebilir.

12 Mayıs ve sonrasında 4 gün süresince ailenizden maddi destek alabilir ve finansal konularınızı rahatlatabilirsiniz.

16 Mayıs tarihinde iletişim ve zihin gezegeni Merkür geri hareketinden sonra tekrar Boğa burcuna geçecek ve sosyal medya, iletişim ve pazarlama, kardeşleriniz ve yakın çevreniz ile ilişkiler, eğitim ve öğretim konularında size bol bol yeni fikirler getirerek yaratıcı çözümler üretmenizi sağlayacak Kararlı ve tutarlı bir şekilde zihninizi ortaya koyacaksınız. 7 Haziran tarihine kadar olan bu dönemde bu konular hakkında istediğinizi almak için sonuna kadar fikirlerinize sahip çıkacaksınız.

18 Mayıs günü başlayan ve etkisi 5 gün sürecek ve finansal alanınızda gerçekleşen yeni bir gösterge ile harcamalarınıza dikkat etmenizi ve aşırıya kaçamamanızı öneririm. Alış verişe çıkarsanız bir liste hazırlayın ve o listenin üzerinden gidin.

18 Mayıs günü destekleyici başka bir gösterge ile özgürlük isteğinizi yaşamak üzere güzel aksiyonla alabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili kendi işinizi yapmak üzere harekete geçebilirsiniz.

20 Mayıs tarihinde İkizler burcu dönemi başlıyor. Astrolojide İkizler, Merkür’ün yönettiği bir burçtur ve iletişim, zihin, öğrenme, haberleşme en önemli özelliklerindendir. Merak duygusu ile öğrenen ve öğreten bir burç olan İkizler, eğitim ve öğretim konularında da başarılıdırlar. Değişken bir burç olan İkizler, sürekli yeni bir konular denemek isterler. İkizler burcu döneminde, hepimiz için zihinsel faaliyetlerde artış, yeni eğitimlere başlama, çok fazla kitap okuma, kısa ve sık seyahatler, sosyalleşme, arkadaş toplantıları içinde olma faaliyetlerimiz artabilir. Reklam ve pazarlama, sosyal medya konularında yeni iş fırsatları karşınıza gelebilir, güzel projelere başlayabilirsiniz. Hareketli bir dönem sizi bekliyor.

25 Mayıs saat 22:46’da İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Ev ve aile alanınızda gerçekleşen bu Yeni Ay ile ilgili yeni bir ev, aileniz ile olan ilişkileriniz hakkında niyetlerinizi yazabilirsiniz.

28 Mayıs tarihinde başlayan ve bu ay sonuna kadar devam edecek güzel bir gökyüzü hareketi bize bol bol hayaller kurdurtacak. Rüyalar aracılığı ile haberler alabilirsiniz.

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here