BALIK Burcu ve Yükselen Balıkklar Şubat 2017 yorumu
Kısa başlık : Uzun zamandır devam eden ilişkinizi daha ciddi boyutlara taşıyabilirsiniz.
Sevgili Balık burçları ve yükselen Balıklar, Şubat ayında iki önemli tutulma yaşayacağız. 11 Şubat tarihinde Aslan-Kova hattında gerçekleşecek Ay tutulması ile önce bilinçaltınız, sağlığınız, rutin işleriniz ve çalışma ortamınız ile ilgili konularda daha sonra ve 26 Şubat tarihinde ise Balık-Başak hattında gerçekleşecek Güneş tutulması ile BEN-BİZ konularında değişim ve dönüşümleri yaşayacağınızı gösteriyor olacaklar. Şimdi Şubat ayının bize neler getireceğine bir göz atalım.
1 Şubat tarihinde, iletişim ve zihin gezegeni olan Merkür özgürlük ve ani değişimler konularında aldığı etkileşimler ile yaratıcı ve zihinsel gücünüz size gençler ve çocuklar hakkında yeni ve güzel proje fikirleri getirebilir. Eğer hareket içeren hobileriniz var ise ya da hızlı sporlar yapıyorsanız, önümüzdeki 5 günlük süreçte bu aktivitelerinize ara vermenizi öneririm. Arkadaşlarınız, içinde bulunduğunuz gruplar ile bilgiye dayalı toplantılar yapabilir, onları hayatları ile ilgili motive ederek yapmaları gerekenlere başlamaları ya da sonlandırmaları konularında harekete geçmelerine destek verebilirsiniz.
Bu dönemin başlangıcının hemen ertesinde, 2 Şubat tarihinde başlayıp yine 5 gün sürecek yeni dönemde, hoşgörülü ve pozitif yaklaşımlar içinde olabiliriz. Finansal konularda bir plan hazırlayabilirsiniz. Kendinizi çok cesur hissedebilirsiniz. Her zaman yaptığım uyarıyı burada tekrarlamak istiyorum. Cesur olmak ve cesaret ile hareket etmek güzeldir ama kendi güvenliğinizi sağladıktan sonra aksiyona geçmek ilk koşul olmalıdır.
3 Şubat tarihinde ilişkiler, para ve aşk konularını yöneten Venüs gezegeni, Koç burcuna geçiş yapacak ve 6 Haziran tarihine kadar burada kalacak. Para konularını yöneten Venüs, sizin para ve kazançlar konularını gösteren alanınızda ziyaretini sürdürecek olması, finansal konularınızın ön planda olacağını gösteriyor. Yeni yatırımlarınız konusunda risk alma konularında size cesaret verecek olan bu dönemde, analizlerinizi, değerlendirmelerinizi yapmadan ani kararlar almamanızı öneririm.
6 Şubat tarihinde bize olumlu enerjiler ile destek veren Jüpiter, geri hareketine başlayacak ve 10 Haziran tarihine kadar bu hareketi devam edecek. Para ve finans konularınızın bir başka olumlu gezegen tarafından destekleniyor olması bu konuların güzel gelişmeler ile geçebileceğini söylüyor olabilir. Mart 2015 tarihinden itibaren yaşanan tutulmaların burcunuz ve karşıt burcunuzda olması ve sonuncusunu bu ay içinde yaşayacağımız Ay tutulması ile finansal konularınız hakkında size yeni bir yol getirebilir. Psikolojik astrolojide değişim ve dönüşüm konularını da gösteren bir alanda gerçekleşecek bu hareket, içsel yolculuğunuzun size yeni derinlikler, huzur ve mutluluğun dışsal değil içsel olacağı konularında yeni bilgiler verebilir.
7 Şubat tarihinde bir diğer önemli değişiklik gerçekleşiyor ve zihin ve iletişim konularını yöneten Merkür, 26 Şubat tarihine kadar kalacağı Kova burcuna geçiş yapıyor. Bilinçaltı konularınız ile psikolojik konularınızın zihninizi meşgul edeceği bu dönemde, bu konulara daha mantık çerçevesinde yaklaşarak, akılcı çözümler ile bu konuları çözmenize destek verebilir. Bilinçaltı konularında yeni eğitimlere katılabilir, yeni bilgiler edinebilirsiniz. Zihninizin farklı çalışacağı bu dönemde etrafınız ile olan iletişiminizde bu farklılığınızı ortaya koyabilirsiniz.
11 Şubat tarihinde bu ay içinde yaşayacağımız en önemli gökyüzü hareketlerinden ilki meydana gelecek ve Aslan-Kova hattında Ay tutulması gerçekleşecek. Ay tutulmaları duygusal değişim ve dönüşümlerimizi yansıtır ve duygu dünyamız için yeni bir dönemi başlatırlar. Bilinçaltı konularınız ile hayatın günlük temposu konularının hareketleneceği bu süreçte, kalbinizin sesi ile aklınızın söyledikleri arasında kalabilir, psikolojik anlamda duygularınıza izin vermek isterken bunun dışarı nasıl yansıyacağını düşünerek kendinizi zihin oyunları içinde bulabilirsiniz.
12 Şubat ve sonrasında devam eden bir hafta boyunca, hoşgörü içinde olabilir, finansal konularınız ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.
19 Şubat tarihinde Güneş burcunuza geçecek ve 19 Mart tarihine kadar duygusal yoğunluğunuzun fazla olacağı bir dönem yaşayabilirsiniz. Hislerinizin kuvvetleneceği, teslimiyette olacağınız, önünüze gelen şifreleri, sembolleri okuyabileceğiniz, sevginizin çok üst boyutlarda olacağı bir 30 günlük dönem yaşayacaksınız.
21 Şubat ve sonrasında devam eden 5 günlük dönemde, ilham veren çalışmalara yönelebilir, spiritüel çalışmalar içinde olabilirsiniz.
26 Şubat tarihinde burcunuzda gerçekleşecek olan Güneş tutulması ile Mart 2015 tarihinden bu yana devam eden ve hayatınızda önemli değişikliklere neden olan tutulmaların sonuncusu ama anlam açısında en pozitifi gerçekleşerek size güzel haberler, olaylar getirebilir. İlişkileriniz konusunda güzel etkiler getirecek bu tutulma evlenmek isteyen Balık burçlarına evlilik sürprizi getirebilir. Bu tutulma, Saros döngüleri içinde 19 Güney döngüsü olarak geçmektedir. Bu döngünü anlamı hayatımıza hoş sürprizlerin geleceğini, ani mutluluk ve şanslı bir kazanım yaşayacağımızı ve pozitif değişimlerin olacağı yönündedir. Tutulma sırasında gökyüzünde var olan diğer göstergeler ile birlikte karar alma ve uygulama konusunda çok ani hareket etme yönünde cesur olabilir ama aynı zamanda bu ani hareketler sırasında koşulları gözden geçirerek kararlarınıza tekrar bakabilirsiniz. Her türlü değişimi yaşarken, buna olumlu değişimlerde dahil olmak üzere, sakin kalmak ve değerlendirmelerimizi sakinlik ile yapmak, her durumu kabul etmek her zaman bizim için en uygun sonucu getirir.
Bu tarihte saat 17:59’da burcunuzda Yeni Ay’ı da yaşıyor olacağız. Hayatınız ile ilgili tüm konularda niyetlerinizi yazabilirsiniz.
En güzel ve keyifli değişimlerin olacağı huzurlu ve mutlu bir Şubat ayı yaşamanızı dilerim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here