BALIK burcu ve Yükselen Balıklar 2017 yorumu

Sevgili Balıklar ve yükselen Balık burçları, Kariyer ve sosyal statünüz alanında 2015 senesinden bu yana sürdürdüğünüz yeniden düzenleme ve yapılandırma konularınız 2017 senesi boyunca da devam edecek. Daha sağlam temeller üzerine inşa edeceğiniz kariyer hayatınızda edindiğiniz tecrübeler ve olgunlaşma süreciniz, size daha fazla sorumluluk isteyen yeni kariyer olanakları getirecek. Özellikle kendi çalışma anlayışınızı deneyimleyerek geliştireceğiniz bu dönemde, ortaya koyacağınız stratejik planlamalar ve her durumda herkesin faydasına olacak şekilde yarattığınız çözümler ile sağlam adımlar atabileceksiniz. Yeni iş tekliflerinin geleceği bu dönemde, başarılarınız daha geniş kitleler tarafından duyulabilir. İşinizi değiştirmek ve daha üst pozisyonlara geçmek için karşınıza uygun fırsatlar çıkacaktır. Detaylara hakim olacağınız bu dönemde, öncelikleri çalıştığınız şirketin geneline fayda sağlayacak şekilde belirlemeniz, yeni çalışma planları ortaya koymanıza destek verebilir. Eğer kariyer konunuzu değiştirmek istiyorsanız, karşınıza buna uygun fırsatlar çıkabilir. Ev ve aile konularını, iş sorumluluklarınız ile birlikte dengelemek için daha fazla gayret sarf etmeniz gerekebilir. Yeni iş kararlarınızı, Satürn’ün geri harekette olacağı 6 Nisan – 25 Ağustos tarihleri sonrasında değerlendirmek daha uygun olabilir. Bu dönemde, ileriye yönelik adımlar yerine, kendi içinize bakarak, kariyer hayatınız ile ilgili gerçekte ne istediğinize odaklanmak, bu sürenin bitiminde size farklı kariyer kapılarını açabilir.

Şans, bolluk, bereket gibi pozitif konuların temsilcisi Jüpiter, 11 Ekim tarihine kadar ortak kazançlar, aileden gelen paralar alanınızda olacak. Finansal anlamda sizi rahatlatacak bu dönemde kazançlarınızda artışlar olabilir. Ortak bir iş yapıyorsanız, bu işten gelen kazançlar konusunda daha adil ve dengeli bir paylaşım için konuşmalar yapabilir ve para konularını sakin bir şekilde çözebilirsiniz. Daha fazla kazanç getirecek yeni yatırım fırsatları karşınıza çıkabilir. Burada sadece şunu hatırlatmak isterim. Jüpiter kişiye çok fazla cesaret ve risk alma potansiyeli verebileceği için yatırım analizlerinizi dikkatlice yaptıktan sonra adım atmanız daha verimli olacaktır. Kredi başvurularınıza olumlu cevaplar alabilir, uzun süreli kredi borçlarınız var ise onları bu sene kapatabilirsiniz. Vergi, sigorta gibi ödemelerinizi daha kolay halledebilirsiniz. Uzun zamandır devam eden ailevi paylaşım konuları, bu süreçte herkesin faydasına olacak şekilde sonuçlanabilir. 11 Ekim tarihinden sonra Akrep burcuna geçecek olan Jüpiter, sizin hayata bakışınız, felsefeniz, inanç sisteminiz, yabancılar ve yabancılar ile çalışma, akademik kariyer, eğitimler, hukuk konuları temsil eden alanınızda olacak. Daha sahiplenici bir tavır içinde olacağınız bu dönemde, uzun yolcuklarınızın sayısı artabilir ve şimdiye kadar görmediğiniz ilginç yerlere seyahat etme fırsatları yakalayabilirsiniz. Hayat felsefenizi yenileyecek ve tazeleyecek yeni eğitimlere katılabilir ve alacağınız yeni bilgiler ile inanç sisteminizi daha sevgi dolu ve paylaşımcı şekilde değiştirebilirsiniz. Yabancı kültürlere olan merakınızın artması da sizin bu değişiminize destek verebilir. Ayrıca bu konular size yeni bir dil öğrenmeye teşvik edebilir. Akademik kariyer yapmayı düşünen Balıklar için bu sene çok güzel değerlendirilebilir, karşınıza en uygun fırsatlar çıkacaktır. Hukuk alanında çözüm bekleyen Balık burçları için ise güzel haberler var, bu sene bu konularınız olumlu şekilde sonuçlanabilir. İletişim konularını içeren işlerde çalışan Balık da güzel ve başarılı projelerin olacağı bir 2017 senesi yaşayacaklar.

Aşk, ilişkiler ve para konularında, bu seneye çok güzel bir başlangıç yapıyorsunuz. Bu konuların yönetici gezegeni Venüs, senenin hemen başında, 3 Ocak –3 Şubat tarihlerinde sizin burcunuzu ziyaret edecek ve size pozitif bir başlangıçlar getirecek. Kendinizi iyi hissedeceğiniz bu dönemde, ilişkilerinizde daha duygusal olabilirsiniz. Detaylara takılmamaya özen gösterirsiniz, bu dönemi daha keyifli yaşayabilirsiniz. 19 Eylül – 24 Ağustos tarihlerinde yakın ilişkiler evinizi ziyaret edecek olan Venüs, bu dönemde ilişkilerinizde romantik ve güzel sürprizler getirebilir. Para konularında en şanslı olacağınız dönem ise 3 Şubat – 5 Haziran tarihleri arasında Venüs’ün maddi ve manevi kazançlarınız alanına yapacağı ziyaret zamanları olacaktır. Bu tarihler içinde olan 5 Mart – 16 Nisan tarihleri arasında Venüs geri harekette olacağı için harcamalarınız konusunda daha dikkatli ve bilerek hareket etmenizi tavsiye ederim. Yeni yatırımlar ya da kredi alımları için bu dönemin geçmesini beklemeniz daha uygun olacaktır. 2017 senesinin en romantik zamanları için not almanız gereken tarihler 1 Ağustos – 26 Ağustos arasındaki dönemdir.

2017 senesi içinde gerçekleşecek 2 Ay tutulması ve 2 Güneş tutulmasının olduğu alanlar, kadersel değişimlerin hangi yaşam alanlarınızda olacağı konusunda bize ipuçları veriyor. 11 Şubat tarihinde gerçekleşecek Ay tutulması Aslan burcunda olacak. Gündelik çalışma rutininiz ve çalışma ortamınız, sağlık konularında gerçekleşecek bu tutulma ile yeni iş arayışlarına başlayabilir, iş ortamınızda radikal değişikliklere gidebilirsiniz. Sağlık konularına daha fazla önem vererek, gerekli kontrollere başlayabilirsiniz. Çalışma ilkelerinizi gözden geçireceğiniz bu dönemde çalışma arkadaşlarınız ile olan ilişkilerinizi bu yeni düşünce yapınıza göre şekillendirebilirsiniz. 25 Şubat’ta burcunuzda gerçekleşecek 2017 senesinin ilk Güneş tutulması ile birlikte yaklaşık 2 senedir yaşamakta olduğunuz Başak-Balık tutulma döngülerini tamamlamış olacaksınız. Yakın ilişkiler, ortaklıklar ve evliliğiniz hakkında son iki senedir gerçekleşen tutulmalar ile yaşadığınız değişikliklerin sonuncusu olacak ve son kez bu konularda size ne yapmak istediğiniz ile ilgili noktaları önünüze getirecek. Birleşmelerin ya da ayrılmaların olacağı bu enerjide hayatınıza yeni bir yön vererek devam edeceksiniz. Bu senenin ikinci tutulma zamanları ise 7 Ağustos tarihinde Kova burcunda gerçekleşecek olan Ay tutulması ile başlayacak. 21 Ağustos’ta gerçekleşecek Güneş tutulması Aslan burcunda olacak ve sizin bilinçaltınızı temsil eden alanda gerçekleşecek. Aynı zamanda içe dönme ve inziva alanınızı da gösteren bu alandaki tutulma ile birlikte kendinizi bir inziva dönemine alabilir ve bilinçaltınızda gizlediğiniz ve şifa bulmak istediğiniz konular hakkında çalışmalara başlayabilirsiniz. Spiritüel çalışmalar yapmak size iyi gelecektir. Tamamlanmış hissetme ve sınırların ötesine geçme konularında da yeni çalışmalar başlayabilir, bu konuların anlamlarını sorgulayabilirsiniz. 21 Ağustos tarihinde gerçekleşecek Güneş tutulması ile bir önceki Ay tutulması tarihi olan 11 Şubat’ta yaşamaya başladığınız gündelik rutinleriniz ve çalışma ortamınız ile ilgili konularda artık adım atabilecek duruma gelebilirsiniz. İşinizi değiştirme kararlarınızı uygulayabilirsiniz. Sağlık konularınıza daha dikkatli bir yaklaşım içine girerek hayatınızı bedeninize daha özen gösterecek şekilde değiştirebilirsiniz.

2017 senesi, kariyer konularında önemli adımlar atacağınız bir sene olabilir. Tutulmaların da desteklediği bu değişim kararı size daha güzel kariyer fırsatlarını ve değişikliklerini getirecektir.

Aylık niyetlerinizi yazabileceğiniz zamanlar olarak aşağıda Yeni Ay başlangıç dönemlerini bulabilirsiniz:

28.1. 2017  03:08              Kova

26.2. 2017  17:59              Balık

28.3. 2017  05:58              Koç

26.4. 2017  15:17              Boğa

25.5. 2017  22:46              İkizler

24.6. 2017  05:32              Yengeç

23.7. 2017  12:47              Aslan

21.8. 2017  21:31              Aslan

20.9. 2017  08:30              Başak

19.10. 2017  22:12            Terazi

18.11. 2017  13:42            Akrep

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here