Sevginin varlığı, hepimize hayatın en büyük hediyesi. Sevginin gücüyle cesaretlenip yaşam yolculuğumuzda ilerlerken, onun tüm ihtişamıyla çoğalabileceği sağlam bir zemini kurmuş olmak gerekiyor. Hayatlarımızın sevgi ve huzurla beraber çoğalabilmesi için “güven” zeminini genişletmek, onu korumak, bu zemin yıprandıkça onu öncekinden daha sağlam bir hale getirebilmek bize fayda sağlıyor.

Gelin beraberce “güven zeminini daha sağlam yapılandırmak üzere” hayatlarımızın bize yaptığı çağrıya bir gün için kulak verelim.

Enerji bedenlerimiz üzerinde güven konusunda tıkanıklık yaratanları, şu ana ve geçmişimize -derin geçmişimiz de dahil olmak üzere- ele alalım, şu ana ve geleceğe yönelik olarak tekrar yapılandıralım.

İç dünyamızda güveni, bizi en zorlayan durumların gerçekliği üzerinden çoğaltalım: Belirsizlik, Değişim ve Dönüşüm, Manipülasyon, Tutulmayan Sözler, İhanet, Haksızlık, Özdeğer, Alma-Verme Dengesi ve Sınırlar’ı detaylandıralım.

Kendimizde olan her olumlu dönüşüm, bütüne katkı sağlar.

Yaşam yolculuğumuza, ilişkilerimize, durduğumuz yere, olduğumuz insana güvenimizi sağlam şekilde yapılandırdıkça toplumsal olarak da her geçen gün daha fazla hissettiğimiz “BİR olabilmeyi öğrenebilmeyi içeren” yaşam derslerimize de katkı sağlayacağımıza inanıyorum.

15 Nisan Cumartesi, “BİR Güven Meselesi” çalışmasına hayatlarının maddi ve manevi alanlarında ihtiyaç hissedenleri bekliyorum.

Aylin Algun

 

 

Yer:           Bostancı Green Park Otel
Tarih:        15 Nisan 2017, Cumartesi
Eğitmen:   Aylin Algun
Bilgi:         Febru Tok   –  0 (532) 728 20 66

Dolunay Facebook Sayfası için tıklayınız..

Facebook Event Sayfası için tıklayınız…

TEILEN
Önceki İçerikRuhun Kokusu
Sonraki İçerikHayatına Şahit Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here