Dolunaydan Astroloji Aslan Burcu Aylık Yorum-768x465

Sevgili Aslanlar ve yükselen Aslan burçları, Mayıs ayının hemen başında, 3 Mayıs tarihinde iletişim ve zihin gezegeni Merkür geri hareketini sonlandırıyor olacak. Geçtiğimiz 3 hafta boyunca yabancı ortaklar ile çalışmalarınız, hukuksal süreçleriniz, akademik çalışmalarınız ve uzun süreli seyahatlerinizde gecikmeler yaşadı iseniz artık işlerinizin düzelme zamanları başladı. Şunu hatırlatmak isterim ki Merkür retrosu aynı zamanda bir sadeleşme zamanı olduğu için bu dönemde bu konulara ilişkin yaşamış olduğunuz bu gecikmeler size hizmet eden, nefes aldıran dönemler olabilir.

4 Mayıs tarihinde gökyüzünde önemli bir gösterge iş hayatınız ile ilgili eski konuları gündeme getirerek size bu konuların tamamlanması ve özellikle enerji düzeyinde eskiye takılmak yerine artık ileriye gitmek için var olanları şifalandırma olanakları sunabilir. Sezgisel olarak bunları görme, anlama ve yapılması gerekenleri anlayarak yerine getirme zamanları. Eğer eski konular karşınıza gelir ise lütfen neyi kapamam gerekiyor diye bakın, panik yapmanıza gerek yok.

8 Mayıs – 14 Mayıs tarihleri arasında gökyüzünde özellikle kariyeriniz ve çalışma alanınız destekleyici etkiler altında olacak. Çalışma ortamınızda yetkili ve güçlü mevkiler tarafından destekleneceğiniz, başarılı olacağınız ve otorite konularında yetki alacağınız süreçler yaşayabilirsiniz. Ekip içinde motive eden ve destekleyen tarafınız çalışma arkadaşlarınız tarafından kabul görebilir ve sizin danışmanlığınıza ihtiyaç duyanların sayısı artabilir. Sonuca bağlanmamış işleri sonlandırabilir, terfi ya da iş değişikliği teklifleri alabilirsiniz. Ofis içinde tadilat çalışmaları olabilir, ofisiniz, çalışma alanınız değişebilir.

8 Mayıs’ta başlayana ve etkisi 4 sürecek başka bir gökyüzü etkisi ile satış pazarlama konularında çok parlak fikirler geliştirebilir, sosyal medya alanında çalışanların aklına çok dahiyane yenilikler gelebilir. Ani seyahat kararları alarak ilginç ve keşfedilmemiş yerlere gidebilirsiniz. Akademik kariyer yapanların ya da yüksek öğrenim içinde olanların ilginç projeler üretme ya da sunum yapma zamanları olabilir, değerlendirmenizi öneririm.

10 Mayıs tarihinde çok etkili bir Dolunay yaşayacağız. Akrep-Boğa hattında gerçekleşecek bu Dolunay, temel yaşam alanınız ile kariyerinizi gösteren alanlarda gerçekleşecek. Kariyer değişiklikleri, yeni ev sahibi olma olanakları ya da ev değiştirme fırsatları karşınıza çıkabilir. Aile üyelerinizden kariyerinize ilişkin güzel destekler alabilirsiniz. Sahip olmak, tutunmak, güvende hissetmek ve değerlerinize sahip çıkmak konularında hayatınızdaki her şeyi görebileceksiniz. Dolunay’ın gerçekleştiği Akrep ve Boğa burcunun yönetici gezegenleri olan Mars ve Venüs’ün birbirlerine destekleyici etkiler içinde olması, bu alanlarda destekleneceğinizi gösteriyor.

11 Mayıs tarihinde gerçekleşecek iki gökyüzü hareketi ve destekleyen diğer hareketler ile hayatınızın keyifli ve şanslı alanlarında daha fazla hareket ederek ne kadar neşe dolu olabileceğinizi ve uzun zamandır bu güzel enerjiyi beklediğinizi fark edebilirsiniz. Hayat coşkunuzun çok yüksek olduğu 5 gün boyunca yeni ve güzel bir aşk hayatınıza gelebilir. Sezgilerinizin güçlü olacağı, 6.hissinizin çok aktif çalıştığı bu günlerde, kendinize derin çalışmalar için fırsatlar yaratın. Deniz ile ilgili aktivitelerde bulunmak size iyi gelecektir.

12 Mayıs tarihinde ve sonrasındaki 5 gün için macera tarafınız destekleyen ve arkadaşlarınız ile birlikte olacağınız seyahat planları yapabilirsiniz. Cesaret ve eylem planı gerektiren işlere başlamak için çok uygun zamanlar.

16 Mayıs tarihinde iletişim ve zihin gezegeni Merkür geri hareketinden sonra tekrar Boğa burcuna geçiyor. Kariyer alanınıza yapılacak bu ziyaret ile iş hayatınız hakkında daha fazla sosyal medyada yer alabilirsiniz. Hızlı düşünmek ve hareket etmek yerine daha sakin kalarak her konuyu sindirerek çalışmalarınıza devam edeceksiniz. 7 Haziran tarihine kadar sürecek bu dönemde iş kazançlarınızı değerlendirme fırsatları karşınıza çıkabilir.

18 Mayıs günü başlayan ve etkisi 5 gün sürecek yeni bir gösterge ise yeni ve güzel eğitimleri hayatınıza getirebilir. Kardeşlerinizden ilgi ve sevgi isteği içerisinde olabilir, yasal konularda başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

20 Mayıs tarihinde İkizler burcu dönemi başlıyor. Astrolojide İkizler, Merkür’ün yönettiği bir burçtur ve iletişim, zihin, öğrenme, haberleşme en önemli özelliklerindendir. Merak duygusu ile öğrenen ve öğreten bir burç olan İkizler, eğitim ve öğretim konularında da başarılıdırlar. Değişken bir burç olan İkizler, sürekli yeni konular öğrenmek isterler. İkizler burcu döneminde, hepimiz için zihinsel faaliyetlerde artış, yeni eğitimlere başlama, çok fazla kitap okuma, kısa ve sık seyahatler, sosyalleşme, arkadaş toplantıları içinde olma faaliyetlerimiz artabilir. Reklam ve pazarlama, sosyal medya konularında yeni iş fırsatları karşınıza gelebilir, güzel projelere başlayabilirsiniz. Hareketli bir dönem sizi bekliyor.

25 Mayıs saat 22:46’da İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yeni AY zamanı niyetler ve hayatımıza almak istediğimiz, başlatmak istediğimiz konular ile ilgili adımlar atabiliriz. İyi talihi temsil eden alanda gerçekleşen bu Yeni Ay ile hayatınıza almak istediğiniz şans ve başarı konularını niyet lisenize ekleyebilirsiniz.

28 Mayıs tarihinde başlayan ve bu ay sonuna kadar devam edecek güzel bir gökyüzü hareketi bize bol bol hayaller kurdurtacak. Rüyalar aracılığı ile haberler alabilirsiniz.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here