ASLAN burçları ve Yükselen Aslanlar 2017 yorumu

Sevgili Aslan burçları ve yükselen Aslanlar, yaşadığınız hayattan nasıl keyif alıyorsunuz ve etrafınız tarafından nasıl tanınmak, görülmek ve fark edilmek istiyorsunuz sorularının cevapları ve bu cevaplara göre 2 senedir yeniden şekillendirdiğiniz bu konular ile ilgili 2017 senesinde yeni deneyimler yaşamaya devam edeceksiniz.

Sizin için aşkın tanımı değişebilir ve kendinizi daha özgürce ifade edebileceğiniz bir aşk ilişkisi içinde olmak isteyebilirsiniz. Özgürlüğü aşk ile birleştirirken aynı zamanda daha sağlam temeller üzerinde olan ve uzun süreli ilişkiler istediğinizin farkına varacaksınız ve bu konular karşınıza gelmeye devam edecek. Burada bahsettiğimiz özgürlük anlayışını, içinde bulunduğu sınırların kişiyi sıkıştırmasından çok, içinde olmak istediği sınırların belirlenmesi şeklinde kavramak daha doğru olacaktır. Ayrıca bu süreç, aşk isteyen Aslan burçlarına uzun sürecek ciddi bir aşk getirebilir.

Yaratıcılığınızın farkına vardığınız bu dönemde, yaptığınız ciddi ve emek isteyen çalışmalar belki de size yeni bir kazanç kapısı açacak. Ortaya koyduğunuz çalışmalar herkes tarafından fark edilecek ve bu konularda daha planlı çalışmalar içine girebileceksiniz. Ne yaptığınız, ne kazandığınız ya da kurallara ne kadar sadık kaldığınız gibi sizin davranış şeklinize göre değil, sadece ve sadece siz olduğunuz için sevilmek isteğinizi sorguladığınız ve anladığınız bu dönemde, bu konuyu çözerek etrafınızı sadeleştirebilirsiniz. Bu konularda deneyimler yaşamak biraz zorlayıcı gelse dahi sonrasında hissedeceğiniz güven duygusu, size “iyi ki aksiyonları almışım ve deneyimleri yaşamışım” duygusunu getirecek.

Çocuğu olan Aslan burçları, çocukları ile olan ilişkilerini gözden geçirecekler ve hem kendi sorumluluklarını hem de çocuklarından bekledikleri sorumlulukları yeniden değerlendirecekler. Spekülatif kazançlar konusunda temkinli davranacağınız bu dönem yatırımlarınızı yaparken analizlerinizi detaylı bir şekilde gözden geçireceksiniz. 6 Nisan – 25 Ağustos dönemleri arasında enerji daha çok içsel hareket edeceği için, kendinize sorular soracağınız ve cevaplarına göre hayatınıza yeniden bakacağınız bir dönem olacaktır. Yeni bir ilişkiye başlarsanız, 25 Ağustos’tan sonra, bu ilişkiyi tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

Şans, bolluk, bereket gibi pozitif konuların temsilcisi Jüpiter, 11 Ekim tarihine kadar, yakın çevreniz, yaşadığınız çevre, kardeşler, iletişim ve zihin alanınızda olacak. Ayrıca yeni eğitimler, kısa yolculuklar alanınızı da temsil eden bu alandaki bu yerleşim ile daha fazla eğitim alabilir ve sık sık kısa mesafeli yerlere yolculuklar yapabilirsiniz. Yaşadığınız çevreyi değiştirmek isteyebileceğiniz bu dönemde, komşuluk ilişkileriniz daha paylaşımcı bir model içinde olabilir. Kardeşleriniz, kuzenleriniz ile ilişkileriniz daha sıcak ve keyifli bir hale dönüşebilir. Hayatınızı anlama şeklinizde daha iyimser bir yaklaşım içinde olacaksınız ve kendi hayatı anlama şeklinizi paylaşımcı, adilane ve huzur dolu bir hale dönüştüreceksiniz.

Yeni bir yabancı dil öğrenmek isteyebileceğiniz bu dönemde kitap okuma sayınızda ciddi bir artış olabilir. Eğer ticaret ve medya ile ilgili işlerde çalışıyorsanız, iş hacminiz bu dönemde artış gösterebilir. 11 Ekim’den sonra temel yaşam alanınızı ziyaret edecek olan Jüpiter, aile üyeleriniz ve ebeveynleriniz ile olan ilişkilerinizde tavrınızı daha tutkulu bir şekle dönüştürebilir. Size yeni bir emlak yatırımı konusunda destek verecek olan bu yeni yerleşim ile evinizde de değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Aile köklerinizde yaşanmış krizlerin ve gizli olayların ortaya çıkabileceği bu dönemde, şifa gücünüzün arttığını hissederek tüm bu olaylara daha çözümcü bir yaklaşım sergileyebilirsiniz.

Her yeni seneye başlarken merak ettiğimiz aşk, para, ilişkiler konuları hakkında para ve kazançlarınız için 2017 senesinin şanslı dönemleri olan 3 Ocak – 3 Şubat ve 10 Eylül – 17 Ekim tarihlerini not etmenizi öneririm. İlk tarihler aralığında ortak kazançlar ve aileden gelen paralarda şanslı bir dönem olacak, ikinci tarih aralığında ise sizin bireysel kazançlar alanınızda artış yaşayacaksınız. Beklediğiniz primler bu tarihlerde ödenebilir. Kendinizi uyumlu, güzel, sakin ve parıltılı hissedeceğiniz dönem ise 26 Ağustos – 20 Eylül tarihleri arasında olacak. Bu dönemde ilişkiler konusunda da şanslı olacaksınız, evli Aslanlar, ilişkilerinde keyifli ve hoş vakitler geçirebilir, bekar Aslanlar evlilik teklifi alabilirler. Venüs’ün geri harekette olacağı 5 Mart – 16 Nisan tarihleri arasında, hayat görüşünüz, felsefeniz ve inançlarınız ile ilgili kendinize daha fazla sorular sorduğunuz bir dönem olabilir. İçinize döneceğiniz bu dönemden sonra, bu cevaplar ile yenilenmiş olarak devam edeceksiniz. Yabancılar ile iş yapıyorsanız, bir takım aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Burada önemle belirtmek isterim ki eğer siz her şekilde sakin ve net olarak devam ederseniz, bunların aksaklık olarak değil, sizi koruyan konular olarak hayatınızda yer aldığını fark edebilirsiniz. Uzun mesafeli seyahat planlarınızda, her şeyi dikkatlice kontrol etmenizi öneririm. Bu tarihlerde görülecek hukuki konularınız var ise, unutmayın her şey olması gerektiği zamanda olur, gecikmeleri olması gereken vakit olarak yorumlamanız daha uygun olabilir.

2017 senesi içinde gerçekleşecek 2 Ay tutulması ve 2 Güneş tutulmasının olduğu alanlar, kadersel değişimlerin hangi yaşam alanlarınızda olacağı konusunda bize ipuçları veriyor. Birinci Güneş tutulması dışındaki 3 tutulma Aslan-Kova aksında gerçekleşeceği için, bu senenin Aslanlar için önemli dönemeçleri yaşayacakları bir sene olacağını gösteriyor. 11 Şubat tarihinde gerçekleşecek Ay tutulması, Aslan burcunda olacak ve kendinizi nasıl ortaya koyduğunuz ve ilişkilerde nasıl var olduğunuz hakkında önemli kararlar alabilirsiniz. Dış görünüşünüzü daha bakımlı ve özenli bir hale getirmek için ciddi aksiyonlar alabilirsiniz. Evliliğinizi daha keyifli hale getirmek için neler yapabileceğinize bakabilir, ikili ilişkilerde yaşadığınız ikilemler var ise bunları net bir şekilde konuşabilirsiniz. Bekar Aslanlar ani evlilik kararı alabilir.

25 Şubat’ta gerçekleşecek 2017 senesinin ilk Güneş tutulması, Balık burcunda olacak ve sizin değişim, dönüşüm alanınız ile aynı zaman ortak kazançları temsil eden alnınızda gerçekleşecek. Yeni kararlar senesi olacak 2017’de, bu tutulma ile maddi anlamda kendinizi destekleniyor hissedebilir, yeni yatırım kararları alabilir, ailenize destek verebilirsiniz. Bu senenin ikinci tutulma zamanları ise 7 Ağustos tarihinde gerçekleşecek olan Ay tutulması ile başlayacak ve evlilik, ortaklık, yakın ilişkiler alanınızda gerçekleşecek. İlişkilerde ne kadar rasyonel olduğunuza dair sorularınızın olacağı bu dönemde, kendinizi ilişkilerinizde daha özgür ve idealist bir tavır ile ifade etmek isteyebilirsiniz. Özgürlük anlayışınız, ilişkilerinize yeni bir boyut kazandırabilir.  21 Ağustos tarihinde gerçekleşecek Güneş tutulması ile bir önceki Ay tutulması tarihi olan 11 Şubat’ta yaşamaya başladığınız konuların daha aktif bir şekilde hayata geçtiği bir dönemi bize işaret ediyor.

Sevgili Aslanlar, 2017 senesi sizin için yeni kararlar ile yepyeni bir yola geçerek devam ettiğiniz bir sene olacaktır.

Aylık niyetlerinizi yazabileceğiniz zamanlar olarak aşağıda Yeni Ay başlangıç dönemlerini bulabilirsiniz :

28.1. 2017  03:08       Kova

26.2. 2017  17:59       Balık

28.3. 2017  05:58       Koç

26.4. 2017  15:17       Boğa

25.5. 2017  22:46       İkizler

24.6. 2017  05:32       Yengeç

23.7. 2017  12:47       Aslan

21.8. 2017  21:31       Aslan

20.9. 2017  08:30       Başak

19.10. 2017  22:12     Terazi

18.11. 2017  13:42     Akrep

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here