Dolunaydan Astroloji Akrep Burcu Aylık Yorum-768x465

Sevgili Akrepler ve yükselen Akrep burçları, çalışma ortamınızı ve günlük yaptığınız rutin işlerinizi temsil eden alanda, geçtiğimiz 3 hafta boyunca geri harekette olan iletişim ve zihin gezegeni Merkür 3 Mayıs tarihinde geri hareketini sonlandırıyor olacak. İş ortamınızda yaşamış olduğunuz gecikmeler ya da yanlış anlaşılmalar var ise, bu tarihten sonra bu konularınız rayına oturmuş olacaktır. Sağlığınızı ilgilendiren konular hakkında yaptırdığınız tetkikler var ise ve sonuçlarından memnuniyetsiz iseniz, Merkür düzelince bunları tekrar ettirmenizi öneririm.

4 Mayıs ve devam eden 5 gün boyunca evli Akrepler için evliliklerinde, uzun süreli ilişkisi olan Akrepler ise birlikteliklerinde hoş ve romantik zamanlar yaşayacaklar. Duygu dünyanızın çok hassaslaşacağı bu dönemde, deniz kenarı yerlere seyahat edebilirsiniz. Bu günlerde karşınızdaki kişiye sözler vermek yerine anın tadını çıkarmanızı ve romantizmi yaşamanızı öneririm.

8 Mayıs – 14 Mayıs tarihleri arasında “Ben” ve “Biz” konuları hakkında kendinize sorular sorabilir, hem yakın ilişkilerinizi hem yaşadığınız çevre ile olan ilişkilerinizi sağlamlaştırmak için ihtiyacınız olan gücün elinizde olduğunu görebilirsiniz. Bunu sadece fark etmeniz bile sizi kendi gücünüze getirecektir. Eğer bu konular hakkında aksiyona geçmek istiyorsanız, her türlü konuyu değiştirme güce sahip olacaksınız. Yaşadığınız çevreden taşınmak ve yeni bir yere yerleşmek niyetiniz var ise, bu günlerdeki gökyüzü etkisi size destek veriyor.

8 Mayıs’ta başlayan ve etkisi 4 sürecek başka bir gökyüzü etkisi ise çalışma ortamınızda size özgürce hareket etme ve bunu ifade edebilme konusunda destek verecek, zihninizin çok yoğun çalışacağı ve sınırlarını kaldıracağı için sürekli yeni fikirler, projeler üreteceğiniz bir dönem yaşayacaksınız. Herkese verecek bir cevabınızın olacağı bu 4 gün boyunca, bazen ağzınızdan çıkan kelimeler içinde bulunduğunuz ekip arkadaşlarınızı üzebilecek kadar sivri olabilir, bu konuda dikkat etmenizi öneririm. Açık sözlü olup net ifade etmek ile patavatsızlık arasında ince bir çizgi vardır, bu çizgiye bu dönemde daha fazla özen göstermeniz etrafınızı kırmamanız için önemli olacaktır.

10 Mayıs tarihinde burcunuz ve karşıt burcunuz olan Boğa’da çok etkili bir Dolunay yaşayacağız. İlişkiler konularında ne kadar Ben ve Biz diyorsunuz, güven duymak ve paylaşmak sizin için ne demek, sahip olmak mı yoksa beraber hareket etmek mi, dönüşmek mi yoksa dönüştürmek mi? Dolunay’ın gerçekleştiği Akrep ve Boğa burcunun yönetici gezegenleri olan Mars ve Venüs’ün birbirlerine destekleyici etkiler içinde olması, bu alanlarda destekleneceğinizi, ilişkilerinizde motivasyonun çok yüksek olacağını gösteriyor.

11 Mayıs tarihinde gerçekleşecek ve etkisi bir hafta sürecek olan iki gökyüzü hareketi, finansal konularınız ile ilgili aksiyon halinde olmak yerine, içe dönük bir duygu durumunda olacağınızı gösteriyor. Para konularında dikkatli olmanızı ve spekülatif yatırım araçlarına yönelmemenizi tavsiye ederim. Bir diğer etki ise kendi değerinizi özellikle çalışma ortamınızda ortaya koyma ve gösterme konusunda önemli kararlar almanıza destek verebilir. Eğer iş hayatı içinde değilseniz, bulunduğunuz ortamlarda bu konuyu gerçekleştirebilirsiniz.

12 Mayıs’ta başlayan 5 günlük yeni bir dönemde dönüşüm yapmak istediğiniz alan ya da dönüşüm içinde olduğunuz konunuz ile ilgili bilinçaltı kalıplarınızın önünüze çıkması, size bu süreçte daha rahat ve kolay bir şifalanma verecektir.

16 Mayıs tarihinde iletişim ve zihin gezegeni Merkür geri hareketinden sonra tekrar karşıt burcunuz olan Boğa burcuna geçecek ve sizin ilişkiler alanınızda bulunan sabırlı, elle tutulur ve somut bir iletişim ve düşünce tarzı içinde olacağınızı gösteriyor. 7 Haziran tarihine kadar

18 Mayıs günü başlayan ve etkisi 5 gün sürecek yeni bir gösterge ile çalışma ortamınız ve günlük hayatınızda yaşadığınız ilişkilerinizde huzuru ve dinginliği arayan tarafınızın hangi bilinçaltı kalıplarınızdan geldiğini keşfedebilir ve bu konuları şifalandırmak için harekete geçebilirsiniz.

18 Mayıs günü destekleyici başka bir gösterge ile ikili ilişkilerinizde özgürlük isteğinizi yaşamak üzere güzel aksiyonlar alabilirsiniz.

20 Mayıs tarihinde İkizler burcu dönemi başlıyor. Astrolojide İkizler, Merkür’ün yönettiği bir burçtur ve iletişim, zihin, öğrenme, haberleşme en önemli özelliklerindendir. Merak duygusu ile öğrenen ve öğreten bir burç olan İkizler, eğitim ve öğretim konularında da başarılıdırlar. Değişken bir burç olan İkizler, sürekli yeni konular denemek isterler. İkizler burcu döneminde, hepimiz için zihinsel faaliyetlerde artış, yeni eğitimlere başlama, çok fazla kitap okuma, kısa ve sık seyahatler, sosyalleşme, arkadaş toplantıları içinde olma faaliyetlerimiz artabilir. Reklam ve pazarlama, sosyal medya konularında yeni iş fırsatları karşınıza gelebilir, güzel projelere başlayabilirsiniz. Hareketli bir dönem sizi bekliyor.

25 Mayıs saat 22:46’da İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yeni AY zamanı niyetler ve hayatımıza almak istediğimiz, başlatmak istediğimiz konular ile ilgili adımlar atabiliriz. İkizler burcundaki bu Yeni Ay ile finansal konularınız hakkında her türlü niyetinizi yazabilirsiniz.

28 Mayıs tarihinde başlayan ve bu ay sonuna kadar devam edecek güzel bir gökyüzü hareketi ise size ilişkilerinizde hoş ve romantik zamanlar geçirebileceğiniz haberlerini getiriyor.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here