Yoğun talebiniz üzerine Tek günlük çalışma olarak düzenlemiştir. Bir önceki çalışmaya gelemeyen arkadaşların isteği ile özel hazırlanmıştır.
Bir YOL HARİTASI olarak ASTROLOJI ‘yi nasıl kullanabilirsiniz …
BILGE AKÇAY
Astroloji , binlerce yıldır insanoğlunun ilgisini çekmiştir. Çeşitli yollar ve şekillerde gökyüzünü incelemişler ve yıldızların hayatımız üzerindeki etkisini anlamaya çalışmışlardır. Günümüzde, bilginin daha kolay paylaşılabilmesi, astroloji hakkında daha fazla ulaşılabilir kaynak olması, astrolojinin hayatımızdaki önemini daha fazla arttırmıştır.
Peki biz bu bilgileri nasıl kullanabiliriz, bu bilgiler ile hayatımıza en doğru yönü nasıl verebiliriz.
Astroloji asla bir FAL değildir ve size asla şu olacak, bu olacak demez. Astroloji bir yol bilgisidir ve bu bilgiyi en doğru şekilde kullanarak, hayatınıza en pozitif yönü vermek sizin elinizdedir, sizin kararınızdır.
Hayatımız bir yolculuk ve bu yolculuk içinde çok keyifli yollarda mevcut, keskin virajlar ya da yol ayrımları. Astroloji size orada ki keskin viraj hakkındaki bilgiyi ve o virajı hızlı ya da güvenli nasıl geçebileceğiniz paylaşır. Ama gaz ve fren sizin kontolünüzde, nasıl devam edeceğinize siz karar vereceksiniz ve devam edeceksiniz.
Bu Tek günlük çalışmada okuduğunuz, öğrendiğiniz astroloji bilgilerini, kendi doğum haritanıza göre nasıl anlamanız gerektiğini ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini sizler ile paylaşacağım.
Burcunuz, duygu burcunuz, kadersel döngüler denince ne anlamalıyız, okuduğumuz bir yorumu hangi alanımız için değerlendirmeliyiz, önemli döngüler nelerdir, geri giden gezegenler ne demek ister, biz o dönemlerde neler yapmalıyız gibi günlük hayatımızın içinde geçen astroloji yorumlarını daha iyi anlama ve en pozitif hali ile hayatımıza nasıl alacağımız öğreneceğimiz bu çalışma sonunda, okuduğumuz yorumları hangi açılardan değerlendirmemiz gerektiğini öğrenmiş olacağız.

 

BİLGE AKÇAY KİMDİR?
19 Kasım 1969 tarihinde İstanbul’da doğan Bilge Akçay, orta ve lise öğrenimini Galatasaray Lisesi’nde tamamlamış ve yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünde yapmıştır. 1992 senesinde başladığı profesyonel iş hayatında, uzun yıllar bilişim ve teknoloji sektörünün dünyaca ünlü lider firmalarından Hewlett Packard, Microsoft ve General Electrics firmalarında yöneticilikler yapmış ve profesyonel iş hayatını Mayıs 2016’da sona erdirmiştir.
Kızı Zeynep Eylül’ün hayatına girmesi ile birlikte, kendisini, hayata bakışını ve anneliğini sorgulayan Bilge, 2007 senesi Eylül ayında, Hakan Kırkoğlu ile astroloji eğitimine başlamış ve daha sonra astroloji çalışmalarına Zeynep Süzmen Şen ile devam etmiştir. Astrolojinin engin bilgisini anlamak ve anlatmak için sürekli çalışarak, yeni eğitimleri hayatına katmıştır. Bu yolculuğu sırasında, Tony Wiseman ile Outlook-Essence-Summit, Vernon Frost ile Labirent, Mürüvvet Murat ve Elvan Sümer ile EFT ve Serbest bırakma, Ülker Uzun Polat ile Access Bilinçlilik Sistemine ait Bars Terapisi, Banu Kalaycı ile Dönüşüm Okulu, Volkan Ulusan ile Nefes koçluğu , Nükhet Cebeci ile tasavvuf ve denge, Svagito Liebermeister ile Osho Aile Sergisi ve Eğitimi çalışmalarını tamamlamıştır. Sola Unitas Acdemy’de ICF Akredite Profesyonel Temel Koçluk Eğitiminin ardından London – Faculty of Astrology’de astroloji eğitimlerini sürdüren ve astrolojik danışmanlık ve nefes seansları vermeye devam eden Bilge, kendisine hayatın şifresini sunan astroloji ve dönüşüm konusunda seminerler vermektedir.
 

Yer:           Bostancı Green Park Otel
Tarih:       5 Şubat Pazar 10:00 – 17:30
Eğitmen: Bilge Akçay
Bilgi:         Febru Tok   –  0 (532) 728 20 66
Dolunay Facebook Sayfası için tıklayınız..

Facebook Event için tıklayınız..

 

 

Çalışmayla ilgili daha fazla bilgi almak veya kayıt yaptırmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

[Form id=”2″]