Bazen Birinin sesini duyarsınız, görürsünüz ve anında seversiniz, zaten hep buradaymış, hep tanıyormuşum onu dersiniz ya ; bizim için öyle bir şey oldu.

İşte severek , isteyerek , gönülden birlikte çalışmalar çıkacağımız , yolda yürürken karşılaşılan güzel yürekli yolculardan birini daha size tanıtmak ve kocaman bir Hoşgeldin demek istiyorum . İsmini duyunca Zaten tanıyoruz biliyoruz diyenleriniz çokkkkk olacaktır. Olsun biz Yine de size tanıtalım isteriz. Sevgili AYLIN ALGUN başta Louise L.Hay’in “Heal Your Life®” çalışmaları ve sonrasında kendisinin ruhundan çıkarak özene bezene hazırlanmış kendi programları ile bizlerle birlikte olacak. Ona canı gönülden bir Merhaba diyerek ; Aylin Algun u biraz yakından tanıtalım isteriz. …

AYLİN ALGUN KİMDİR?

Heal Your Life (Hayatınızı İyileştirin) Türkiye Lisanslı Eğitmenlik ve Koçluk Eğitmeni/ Eğitmen-Koç/ Yazar

İş hayatına medya sektöründe başladı. Sırasıyla Star TV, CNN Türk ve FOX TV’de ayrıca Amerika’da 2 lokal gazetede toplam 15 yıl satış, pazarlama ve projeler alanlarında çalıştı ve yöneticilik yaptı.Kariyer odaklı bir hayat sürerken, Kişisel Gelişim konularının hayatında bir tutkuya dönüşmesiyle medya sektörünü bıraktı.

Kişisel Gelişim ve Koçluğun dünyadaki önemli isimlerinden Dale Carnegie Eğitim şirketinin 2006’da Türkiye’de kuruluşu ve yapılanmasında yer aldı. Bu çatı altında iş dünyasındaki profesyonellerin performanslarını arttırmak üzere Türkiye’nin önde gelen kurumlarına eğitimler verdi ve danışmanlık yaptı.

Ayrıca Yaşam Koçu ve NLP Master Trainer olarak, belirli bir dönem kişilerle bireysel olarak çalıştı.
Hayatındaki en büyük değişim, tıp tarafından 2 yıl boyunca çare bulunamayan bir hastalıktan, insanların enerji bedenleri ile çalışan, zihinsel ve duygusal odaklı yeni çağ teknikler sayesinde sadece 2 haftada iyileşmesi ile gerçekleşti.

O noktadan sonra, Türkiye’den ve dünyadan birçok önde gelen eğitmen ve danışmanla, hayatın her alanına yönelik olarak, kendi yaşam kalitesini arttırma yöntemleri üzerinde çalıştı ve eğitimler aldı.
Dünyada kişisel ve spiritel gelişimin belki de en önemli isimlerinden, Türkiye’de ise kendi ileri derece kanserini hiç bir ilaç kullanmadan iyileştirmesi hikayesi ile kısmen bilinen Louise Hay’in Heal Your Life®- Hayatınızı İyileştirin öğretileri ile tanıştı. Amerika’da sertifikasyonlardan geçerek öğretinin lisanslı bir eğitmeni, ayrıca bireysel koçu oldu. Katılıma açık eğitimler, kurumlara yönelik eğitimler ve bireysel seanslarla öğretiyi yaymaya başladı.

2014 başında, Türkiye’deki tek Heal Your Life® Eğitici Eğitmeni olarak, öğretinin uluslararası eğitici yetiştirme ve sertifikasyon yapma hakkına sahip dünyadaki 16 yetkilisinden birisi oldu. 2015 yılında bu öğretinin lisanslı koçlarını, ayrıca kurumsal eğitmenlerini de yetiştirmek üzere yetkilendirildi.
Nisan 2016’da İnkılap yayıneevi aracılığı ile, romantik ilişkiler odağı üzerinden kişisel ve spiritüel gelişim öğretilerini kapsayan “Aynada Seni Gördüm” adlı ilk kitabı yayınlandı. Nisan 2017’da ise “Bir Güven Meselesi” adlı, güven ve birliği ele alan kitabı yine aynı yayınevi aracılığı ile raflarda olacak.

Billur TV’de yayınlanan kişisel ve spiritüel alandaki farklı yöntemlerle ilgili kişileri bilgilendiren, bu alandan farklı uzmanları ağırladığı “Aylin Algun’la Hayatını İyileştir” adlı bir programı var.

Ömer (12) ve Emre (10) isimlerinde, sevgiyi öğrenmesine büyük katkı sağlayan iki oğlu var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here